שוב חלום על 200�� ועוד חלום מוזר

khamala

New member
שוב חלום על 200�� ועוד חלום מוזר

לפני כמה ימים שוב היה לי חלום על 200. אני נמצאת בסופר עם אחותי ופתאום אני רואה שטרות מגולגלים של 20 ו 200 על הרצפה, אני אוספת אותם ואז אני רואה עוד. אני חושבת לעצמי שאותם עובדים בסופר היו ממש מאושרים למצוא אותם חשבתי גם שמבחינה מוסרית אני יכולה לקחת כי לא ברור של מי הכסף הזה, אז שמתי את השטרות בכיס עם רוכסן. חשבתי לעשות בדיקת מציאות אבל אז ויתרתי

חלום אחר שהיה לי היום:
אני בחלום נמצאת עם מישהו שהיה לי איתו קשר מסוים בעבר( איתו בגדתי בחבר בגלל שבדיוק הייתה לי בעיה בקשר עם החבר) אני רואה את שנינו במיטה כנראה אחרי סקס, אני מרגישה שהוא רוצה שאני אלך אז אני אומרת לו שאני לא מבינה מה הבעיה פתאום כי זו לא בדיוק הפעם הראשונה שאנחנו שוכבים אז למה הוא נבהל כל כך שפתאום זה יהיה רציני.
אני נורא עייפה ולא בא לי ללכת אבל אני אומרת אוקיי נלך.. אני מתארגנת וחושבת תוך כדי שהוא קצת מגעיל ביחס שלו אבל לוקחת זאת בקלילות( הוא בכלל אגב לא היה כזה בדיוק ההפך הוא היה תמיד ישן איתי עד הצהריים שאני כבר שאלתי את עצמי מתי הוא ילך.).
ואז פתאום נכנסות שתי בנות ומתברר שאחת מהן היא אישתו- אני פתאום מבינה למה הוא היה כל כך לחוץ שאלך.היא די הייתה בשוק שהיא תפסה אותו בוגד, אבל אני מסתכלת עליה ופתאום היא מוכרת לי מתברר שזאת חברה שלי מהתיכון , לא בדיוק חברה אלא בחבורה.
קצת רקע עליה: בכיתה ח הייתה לי חברה טובה והיא הייתה חברה שלה והיא קינאה בי כי היא הרגישה שאני לוקחת לה אותה. ולמרבה האירוניה באוניברסיטה היה לי רכז פרח חמוד שהתחילה ליהיות בינינו משיכה וכימיה מעניינת ואז התברר לי ממנו שיש לו חברה והוא אפילו עומד להתחתן איתה והוא די חושש מזה וכשהוא הראה לי תמונות שלה היא הייתה מוכרת לי ,שאלתי אותו איך קוראים לה ואז התברר שזו אותה חברה מהתיכון, באותו יום התנשקנו, אבל אז הפסקתי להיפגש איתו גם כי משהו אחר מעניין קרה עם מישהו מהעבר, וגם משהו מנע ממני. אגב לבחור קוראים זוהר, שאגב יש לי גם תלמיד כזה שהוא חבר ממש טוב של התלמיד שלי בן הה15 שסיפרתי לך עליו.
חזרה לחלום: אני אומרת לה שהיינו חברות בתיכון וכנראה שזה הגורל שלה להיות נבגדת,ואז רציתי לספר לה גם על הבחור ההוא שהיא עמדה להתחתן איתו אבל כל מיני אנשים הפריעו והיא פתאום הלכה לאיזה חדר ואז באתי אליה ואמרתי לה שאני רוצה להמשיך לספר לה, ואז שוב דיברנו וסיפרתי לה על זוהר, ואז אמרתי לה שבכל מקרה מה שקרה היום זה לא אשמתי כי לא ידעתי שהבחור נשוי לה אבל מה שקרה עם זוהר זו כן ( למרות שחוץ מנשיקה לא קרה במציאות כלום) בכל מקרה הסברתי לה שוויתרתי לה בסוף עם זוהר כי הבנתי שהיא אוהבת אותו יותר ממני. ופתאום הרגשתי שאנחנו יכולות להיות ממש חברות טובות.
מה זה החלומות האלו???
תודה :)

ga26

Member
פותר חלקית, טופי תוכלי להתייחס לחלום גם?

אם החלום חוזר סימן שהוא עם מסר אמיתי וסימן שה"בעיה" או המסר לא חלחל. עד שלא תפתרי את העניין זה לא יפטר.
שימי לב שבהמשך לפירוש הקודם החלומות עוסקים במוסר, בגידה, הוגנות.
כנראה שאת בתוך תוכך מרגישה סיטואציות היום שמזכירות לך עניינים מתחום המוסר מהעבר. החלומות מזהירים אותך אולי מעצמך וממעשים שאת עושה שקשורים למוסר ובוגדנות או לחילופין מאדם קרוב שעלול לבגוד או להונות אותך.
ממליץ - לשים לב לכל פרט בחייך ולכל אדם וקשר ולראות שאין בעיות מתחום זה ושאת יכולה לסמוך על כולם ולחילופין שאינך פוגעת באף אחד.

khamala

New member
תודה לך על ההשקעה :) מפנה גם אליך את השאלה ...יכול להיות שזה

קשור לכך שיש לי רומן של יותר משנה עם מישהו נשוי שהוא בעצם גם תלמיד שלי?

ga26

Member
זה בהחלט יכול להיות קשר וזה בסוף לפי החלמות

עלול להתנקם בך. זה מתקשר לנושא הבגידה שחוזר בחלומות. וזה מתקשר למקרים שמוזכרים בחלום האחרון שגם בהם היה אלמנט של בוגדנות.
את נבחנת בנושא הזה ו"נופלת" ולבסוף זה יפיל אותך.
אני לא בא ממקום של לשפוט אלא זה מה שמשתקף בחלומות שכן מתקשרים לפן הכלכלי ויש סיכוי שעקב המעשים שלך יתגלגל שחס ושלום תפגעי בעתיד. החלומות חוזרים כי הקשר נמשך.
&nbsp
ולכן זה יכול בהחלט להיות קשור.

ga26

Member
זה גם מתקשר לכך שאת מוצאת דברים שלא

שייכים לך בחלומות. ומתקשר לכישלון במבחן. את נבחנת על מה שנפלת בו בעבר אבל נכשלת שוב בבחינה.

טופי33

New member
אין לי הרבה להוסיף ל-gavהנפלא

איסוף הכספים הוא חלום מאוד אופייני .חלום המציין רצון לקבל ולתת בשפע .
שימי לב למספר 2 בעןד פרק זמן של 2
כפי שצויין את עסוקה בבגידה והונאה את חוששת שבגלל זה משהו בך ובאחרים לא רצוי .הבחור זוהר מתייחס למשהו חיובי שעלול להתקלקל בשל בגידה.
בגידה מזכיר בגד מהמילה לבוש את צריכה לשנות ולהשתנות כאילו להחליף בגד.

khamala

New member
זה יכול להיות קשור לכך שיש לי רומן עם מישהו נשוי?

ואם כן איך זה קשור למוטיב ה 200 וה 20?

טופי33

New member
כן .יש קשר לבגידה .כל החלום מתייחס לכך .

מאתיים -מה טעים נשמע די דומה ופירושו מים גנובים יימתקו.
עשרים=עשירים את מרגישה עשירה באהבה אך כנראה לא מאושרת .
מה נראה לך?

למעלה