חלום

DARIADI

New member
חלום

היי טופי :)
היו לי כמה חלומות מוזרים בתקופה אחרונה אשמח לפירוש
1. היום בלילה
אני ועוד שני ילדים (ילדה וילד ) בסירה בלב ים ככל הנראה ברחים ממשהו , פתאום יש גל ואנחנו קופצים מהסירה כדי לברוח אני והילדה על חוף והיד קצת יותר רחוק בסוג של רחוב שמתפצל לשני כיוונים , אני לוקחת אותו ואנחנו הולכים
ואז מגיעים לאיזה בניין וכדי לעבר אותו ( יש מישהו שבא אחרינו או משהו כי אני בורחת ממשהו ) אני רואה מישהו שאני מכירה והולכת כדי לקרואו לו ( מישהו מעבודה שאגב אין שום קשר בינינו ) הוא נכנס לאיזה חדר עם דלק נמוכה ואני קוראת לו שיבוא לעזור , הוא לוקח אותנו לחדש שלו בבנין , לפני שהוא פותח את הדלק הוא צריך להפעיל את ההחשמל שזו דלת ממול , הוא פותח אותה ועושה משהו שאני לא רואה , הוא לא מצליח ומגיע מישהו במדרגות ממול , והם מדברים על זה שהוא לא מצליח להפעיל את החשמל , הגבר שהגיע פותח דלת נוספת הפעם ליד הדלת של הדירה עושה משהו אומר 99 נקודה משהו ( יש סוג של שעון שם ) מאפס אותו ויש חשמל , אנחנו נכנסים פנימה , חלק אחרי זה אני מסתכלת בחלון למקום לא מוכר שנראה יפה( חלק קטן מחוף ומשקיף ליד באופק יש סירות ןגשר נראה לי ) , יש גל שכאילו עולה מעלה המים ואני חוששת שזה שוב צונמי אבל הוא לא ככ נורא ( אם אני זוכרת נכון היה אחד וזהו ), וזהו לא זוכרת יותר

2.אני זוכרת חלק קטן
שוב מתחבאת ממשהו , הפעם יש איתי אנשים , אנחנו מתחבאים בדירה מול הים , אני לא זוכרת הרבה מלבד ברקים שהיו בחוץ באיזה שהוא שלב שעלולים לפגוע בנו ( הם ממש פוגעים באדמה ) אבל בדירה מוגן , הדירה היא בקומה אחרונה , יש חלק נוסף בו יש לוויתן שקופץ מעל המים ואני יוצאת למרפסת לראות אותו( הוא ענק ונראה שהים ממש לידי בחלק זה שהוא קופץ יש גם גל שמגיע אלי אבל אני לא פוחדת אני יודעת שזה לא יפגע בי הגל פשוט פוגע בי אבל זה לא כאב ואפשר לנשום זה מרגיש כאילו שזה רק מנקה , ואחרי זה אני צופה בו ממשיך לקפוץ ליד החוף לכייון ימין( אני זוכרת שזה היה ממש יםה הכול כחול שמש זורחת , הים מושלם )
זהו ,

שמתי לב לדפוס שחוזר בחלומות שלי ( גם בקודמים ששלחתי פה ) תמיד יש ים , צונמי , בריחה או תפיסת מחסה זאיזה דירה מול הים , יש משמעות שאני מפספת פה

רווקה ,בת 25 , סטודנטית , עובדת , מחשבות זה מעבר לארץ אחרת , מחשבות לסיים את הלימדים , והאם לשחרר מגבר שככל הנראה לא יצא מחיבור כלום

ga26

Member
שלום, אתייחס קודם לחלום הראשון אבל גם לסמלים מהחלומות

שחוזרים על עצמם. אני מניח שזה יסייע להבין גם את החלומות האחרים.
צונאמי - הסמל מבטא שני דברים שונים שמתרחשים בחייך. סערה רגשית ובנוסף חשש מאסון או מקושי גדול.
שני ילדים - מייצגים משפחה
דרך מתפצלת - את נמצאת בצומת של קבלת החלטה. לאור הסמלים האחרים זו החלטה גורלית שמשפיעה על הרבה תחומים בחייך.
בניין - מבנה בטוח שמייצג את הרצון בביטחון רגשי וחומרי. קשה לך עם התחומים החומריים - עבודה, תעסוקה, לימודים. וקשה לך גם בעניינים רגשיים.
הקשיים בפתיחת הדלת - הדלתות בחיים לא נפתחות בקלות. מרגישה שצריך מאמץ גדול מאוד. (בגלל שמדובר בגבר אז יתכן שאת מרגישה שצריך מאמץ גדול מאוד כדי להצליח עם הגבר הנוכחי). המחסור בחשמל - חסר משהו בסיסי בקשר שלכם כדי שזה יצליח.
הסוף של החלום - את רוצה להגיע למקום בטוח יותר, רגוע יותר שבו גם אם יהיה קושי תוכלי לעבור אותו בשלום ולהרגיש מוגנת.

חלום שני - די דומה לחלום הראשון. את חוששת מסערה מסויימת. הדירה מגינה עלייך. כלומר את במצב קצת כאוטי ואת צריכה מסגרות בטוחות וברורות כדי להרגיש יציבות בחיים (זה המסר לדעתי של מכלול הסמלים בכל החלומות הללו). הלוויתן מייצג זוגיות (ליווי) שתהפוך את כל המצב לטוב יותר.

DARIADI

New member
המשך

תודה על התגובה המהירה!!!
נזכרת בעוד חלק אני חושבת שזה חלום נפרד באותו לילה של חלום 1
שיניים קידמיות שנופלות ואני בוכה שאני צריכה רופא שיניים שיתקן אותם , ושן אחת אני מוצאיה היא היית תלויה כאילו כמו דג על כרס , יש לה חור ( כמו של מחט כדי להכניס חוט ) ואני מנסה להכנס כמו חוט של ברזל כדי ללות אותה בחזרה
אם זה חשוב זו היית שן מצד ימין

ga26

Member
שוב זה מרמז על הצורך ביציבות

השיניים הן חזקות ומסמלות יציבות. בתחומים רבים מידי זה חסר לך (היציבות). את מרגישה קצת תלויה באויר, כאילו לא יציבה. גם הברזל מייצג יציבות ואת מנסה בעזרתו לתפוס שן. חלום שכולו מעיד על צורך ביציבות.

למעלה