שבוע טוב יום א-מה חלמתם?

פרוש חלום בבקשה..

אממ טוב נתחיל.

מצב משפחתי:רווקה

מצב תעסוקתי:בעלת עסק פרטי...עוזרת בניהול הכספי של העסק המשפחתי.

מה עבר עליי בזמן האחרון: לא משהו מיוחד די רגיל רק לא הרגשתי טוב ממש השבוע.

הקשר של הדמויות אליי בחלום:אמא

אוקיי חלמתי ב6 7 ככה בבוקר(הבוקר) שאני אצל אמא שלי והיא נמצאת אצל איזה אנשים שהיא שכרה מהם יחידה או משהו כזה

ואני הלכתי לבקר אותה ואז פתאום יצא לה וויכוח עם הבעל בית וכל זה ולא יכלתי להשאר עוד וזה כבר לילה 8 וחצי בערב אבל החלטתי בכל זאת ללכת לבית שלי כי הרגשתי שהמצב שם לא נעים לא נעים לי להשאר עוד. התחלתי לארוז את הדברים בתיק פתאום בזמן שאני אורזת אני מרגישה עין אחת בכלל לא מתפקדת כלומר לא רואה בה כלום ועין שניה פקוחה חצי וכואב לי בה נורא וממש אני בקושי מצליחה לראות וכאבים בעין הזו וסחרחורות נוראיות והכל ביחד ממש כל רגע אני מרגישה שאני עומדת לפול.

בקיצור ארזתי הכל וזהו דיברתי קצת עם אמא וקצת עם הבעל בית שלה שהיה שם גם...וזהו החלום נגמר.

עכשיו. הבוקר התקשרתי לאמא שלי שיחה רגילה איך שהיא עונה אני שואלת אותה "אמא..... מקורה? " וישר היא אומרת לי

"תקפו אותי.. השותפה לחדר תקפה אותי...הרביצה לי מכות התנפלה עליי" אני לא ממש הבנתי כי אני יודעת שהיא יוצאת לפעמים לאקסטרות נקרא לזה מהעבודה ומוציאים אותה לכל מיני מקומות ולפעמים משכירים לה דירה משלה שתשהה בה ולפעמים נותנים לה חדר עם עוד מישהי כי זה תקופות מאוד קצרות ימים או שבוע שבועיים גג.

בקיצור נבהלתי נורא לא הבנתי כאילו למה שיתקפו אותה....... פתאום נופל לי האסימון שאמא שלי קורבן לפשע שמשתולל במדינה .........זה בלתי נקלט זה..........
אני כזה אמא הכל בסדר את מרגישה בסדר לפחות היד שלה גמורה כאילו בכל זאת מכות ממש.. ועלה לה הלחץ דם והדופק ואשפזו אותה בבית חולים ותלונה במשטרה לתפוס את הבחורה וכ'ד........ אבל עדיין אני מנסה להבין האם היה קשר בין החלום למה שקרה לה היום ..?

זה מתסכל נורא אני אישית נורא נזהרת מדברים כאלה אבל לחשוב ששותפה לחדר תתקוף אותך ....... כי...... אמא אמרה שפשוט היא אמרה לשותפה שתתן לה לנוח השותפה לא הפסיקה לצאת ולחזור לצאת ולחזור כל הלילה ואמא שלי צריכה לקום מוקדם בבוקר... לעבודה העבודה של אמא שלי מאוד קשה... אז מימה שהבנתי אמא שלי ניגשה אליה ואמרה לה יפה בבקשה מימך תתני לי לישון זה לא דבר רע היא לא קיללה אותה או ... טוב זה כבר חפירה... בכל מקרה אשמח לפרוש וגם אם יש קשר בין החלום למה שקרה הבוקר.... תודה מראש

טופי33

New member
וודאי שיש קשר

על פי החלום נראה שאת חשת את מה שהתרחש.קורה שדרך החלום אנחנו מקבלים שדרים על אנשים אחרים .אפילו עם אנשים שהקשר בניהם לא הדוק.קל וחומר בין קרובי משפחה .
אריזת הדברים=צורך לעזוב.
תחושת החולשה =מה שאמך חשה במציאות.
העינייים כאבו =את צריכה לפקוח עין כעת את יודעת שעליך לפקוח עין על אמך.
החלמה מהירה

שביל רפאים ופרח סגול

היי טופי :)
אני בת 17, רבתי עם החברה הכי טובה שלי לפני 3 שבועות ואנחנו לא מדברות.
יש סכסוך במשפחה מצד אבא שלי. הם לא מדברים איתו כבר 7 שנים.

אז החלום שלי הלך ככה-
אני וההורים שלי והיינו באיזשהו מקום וראיתי שהיה שם שביל כורכר כזה שהוא כאילו "שביל הרפאים". ביקשתי מהם שנלך לשם כי זה מגניב ו"שווה".
אבא שלי ישר הסכים ואמא שלי דיי נסחבה איתנו, היא לא הכי רצתה לבוא.
אז הלכנו שלושתינו עפ"י השביל.
אני זוכרת שהשביל היה באמת מפחיד!! שמענו מלא רעשים, וראינו צללים, ושמענו תנים, וחיות מפחידות. המשכנו ללכת.
באיזשהו שלב השביל התפצל אבל אחורנית.
כלומר, פתאום מהדרך שלנו היה אפשר להיכנס לדרך אחרת שהיא דרך נגדית מאיתנו.
בדרך הזאת ראיתי שהיו שם צללים של אנשים והם דיברו זה היה נורא מפחיד!!
המשכנו ללכת ובאיזשהו שלב אני ואמא שלי שמות לב שאבא שלי נעלם.
אז אמרנו שהוא כבר יעקוף אותנו מתישהו והמשכנו ללכת. בדרך עדיין היו לנו דברים מפחידים..
לאחר כמה ד"ק נעצרנו ואמא שלי אמרה שנחכה לאבא שלי פה עד שיבוא..
אחרי כמה זמן שעמדו שמענו מאיזה שיח רעש של אנשים ואמא שלי התחילה להילחץ ולהתעצבן עליי שהבאתי אותם לפה. היא אמרה לי שהיא הולכת לקרוא לאבא שלי ושאני אחכה פה.
אז אמרתי לה שהיא תשאר פה ואני ארוץ לקרוא לו.
אז רצתי לקרוא לו. עברתי את כל הדרך, ואז הגעתי למקום הזה שהדרך בו התפצלה ושוב ראיתי את הצללים האלו. שאלתי אותם אם הם יודעים לנגן בפסנתר אז תוך שניה אני רואה צללית של פסנתר ומישהו מנגן בו.
המשכתי לרוץ לאבא שלי והגעתי למבנה מואר.
נכנסתי למבנה המואר הזה ואני רואה שם את אבא שלי נמצא עם כל האחים שלו (שבפרק זה של החיים שלו הוא והם לא ממש מדברים) והוא מדבר איתם ונמצא איתם.. וזה אפילו לא היה נראה לי מוזר שם.
אמרתי לאבא שלי שאמא מחכה לנו בהמשך השביל ושצריך ללכת לשם אז הוא אמר לי שהוא בא עוד מעט.
בעיקרון אני הכי קטנה במשפחה אבל בחלום אח שלי הגדול פתאום נהפך לקטן והוא נהיה אחי הקטן !
אז אחי הקטן החזיק פרח בצבע סגול בהיר עם קצת נצנצים. הגבעול שלו היה יחסית ארוך (לא ארוך מאוד..) .
פתאום התחלתי לשים לב שהצבע של הפרח יורד לאט לאט ונהפך ללבן.
אחי הקטן ביקש ממני להחזיק את הפרח והצבע של הפרח לאט לאט ירד וירד. וכשאני אומר שהצבע ירד אני מתכוונת שבאיזשהו שלב היה חצי פרח סגול וחצי פרח לבן.
אחרי כמה זמן שכבר שכחתי שאמא שלי מחכה שם אז אמרתי לאבא שלי שהיא עדיין מחכה ואז הוא אמר שנלך אליה עכשיו.
ואז בסיום החלום רואים אותי, את אבא שלי ואת אחי הקטן שמחזיק את הפרח החצי סגול עם נצנצים וחצי לבן הולכים לעבר השביל.

האמת שהחלום הזה נורא מעניין אותי!!
תודה רבה לך :)

טופי33

New member
שלום ספירוש

החלום נפתח בהליכה משותפת מה שמעיד על קשר טוב על תמימות דעים .רוחות הרפאים מייצגים את כל המשפחה המנותקת כי הם כמו מתים,ועבורו כמו רוחות רפאים.
על פי ההמשך נראה שמצפים שאביך יעשה מעשה וישבור את קשר השתיקה.בביתץ הוא הדומיננטיואם הוא לא יעשה מעשה לא יהיה אפשר לדרוש זאת ממנו.
את אומנם הצעירה ,אך את חשה שבדברים מסוימים את הבוגרת לכן היפוך התפקידים.למשל את הובלת את הורייך בשביל.
הפרח הוא בבחינת מחווה.
סגול-רוחני לבן=טוהר.
הפרח הוא בעצם המסר בחלום מישהו צריך לעשות מחווה,להושיט פרח ליחסים תקינים וכאן זה קשור אליך לחברה עימה את לא בקשר ובזה את כמו אביך שלא מוכן להתפשר.
אולי חצי מהפרח נוגע אלייך ומה שקרה עם חברתך וחצי נוגע לאביך ומה שקרה עם משפחתו.
מה נראה לך?

מדהים, פשוט מדהים!

אז המסר בחלום זה שאני צריכה שוב ליזום משהו עם החברה שלי (כי פשוט כבר יזמתי פעמיים) כמו שאבא שלי צריך ליזום עם המשפחה שלו משהו ?

Reut30b

New member
חלום על רצח

יש איזה ילד שאני אוהבת וחלמתי שדקרו אותו , אני לא זוכרת פרטים מדוייקים .. פשוט אני זוכרת שכל החברים שלי היו מופתעים ממש ופתאום שחברה ממש טובה שלי (היא יודעת שאני אוהבת אותו והוא אותי) אומרת 'אני הרוצחת , אני דקרתי אותו' והתעוררתי
אשמח לפירוש ;)

טופי33

New member
חסרים פרטים-גיל ,רקע

אולי את מרגישה שאת אוהבת אותו והוא לא אוהב אותך ואת "רוצה"בתת מודע לפגוע בו.היות שאת לא יכולה ל"פגוע"בו חברתך שיודעת על כך עושה זאת במקומך.
אולי יש משהו מפתיע שגלית לגביו שפגע דווקא בך.אולי את הפגועה והוא מייצג אותך בחלום.חשבי על כל האפשרויות.

למעלה