פרסיאדה!!!!!!!!!!!!

TipToli

New member
פרסיאדה!!!!!!!!!!!!

יש מושג כזה? כמו שיש תמניאדה...? שיש ערבים פעם ב... עם מופעים.. אוכל פרסי.. מוסיקה פרסית.. אוירה פרסית... והכי חשוב: פרסים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! יש??? אם כן: אפשר פרטים? איפה? מתי? מי? מה?..

יש בטח שיש

אם זכרוני לא משטה בי זה בחודשי הקיץ, בדר"כ באוגוסט לרוב נוסעים לטבריה. יש אפילו שייט של כמה ימים...... הייתי שמחה לפרסם כאן לכשתיהיה לי אינפורמציה מדוייקת יותר אבל "משמרות המהפיכה" אוסרים על פרסומים בפורום הזה. -מה ששונה מפורומים אחרים!!!
מחר למשל יש דיסקו חומייני שששש אסור לי לפרסם - הפורום הזה נועד למטרות אחרות. כשחושבים על זה - כאילו משמרות הצניעות מאירן הגיעו עד לפה........ותחשבו על זה. שבת שלום וחג שמח לכולם, ליה

niya

New member
אני מניחה שב"משטרת המהפיכה"

הכוונה היא אלי. ואני מבהירה שוב - אלה לא הכללים שלי, אלה הכללים של תפוז. מה עושים מנהלי פורומים אחרים הם לא באחריותי. אני חוזרת על הכללים - פרסום הוא אסור. מותר לציין מיקום של ארוע או משהו מיוחד, אבל ללא מחירים וללא מספרי טלפון (ואל תשאלי אותי מה ההבדל). הדברים שנמחקו כאן בעבר חרגו מזה. (ואני עוד יחסית לא מוחקת כל כך מהר...) תמיד אפשר לציין שיש אירוע ולהמשיך להתכתב במסרים (על זה אין שליטה, וטוב שכך)
חוצמזה זה לא גורע מאהבתי אלייך (ואל אנשים נוספים, שלצערי מחקתי גם להם הודעה או שתיים בעבר)

niya

New member
ברור שיש!

פרויז הוא מלך הפרסיאדות, הוא יוכל לתת לך פרטים נוספים. אני יודעת שבכל יום חמישי יש פרסיאדה, איפשהו במרכז הארץ (תל אביב-חולון) ויש גם מתישהו באילת...

TipToli

New member
ימי חמישי במרכז??

מעולה.. יש פרטים?? מה מתי איפה ??????????

niya

New member
תשאלי את פרויז

הוא הולך הרבה לערבים האלה, ותמיד יודע פרטים

Davitak

New member
בשביעי של פסח רוזה באע

הפרסים יוצאים לטבע וחוגגים את יום הגן (המימונה הפרסית) בפארק הלאומי ברמת גן תוכלי לראות את החוגגים

השנה הפתעה "רוזה בההה" ../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

טוב השנה מצפה לנו חגיגה עם תקליטנים ועוד כל זאת בזכותו של צוות מדהים שהתארגן לאחד אותנו הקהילה הפרסית ולא רק ביום המיוחד הזה
הפעם הארוע כנראה לא יערך בפארק לאומי כבמסורת הרגילה אלה במקום (פארק) אחר במרכז -אין אני יודעת עדיין אם באפשרותי לפרסם כרגע פרטים אך המשך יבוא...... בינתיים אתם מוזמנים להכין את עצמכם ליום הזה ביום חופש מהעבודה
ולשמור את מיטב כוחותיכם כדי לעשות שמח
אז חג שמח לכולם ושבת שלום ליה
נורוז שמח לכולם

niya

New member
../images/Emo151.gifמצחיקולה

את יכולה לתת פרטים בפורום.
לא לפרט בבקשה מספרי טלפון ולא מחירים

טוב אז.......

יום שלישי ה- 6/04/10 אי"ה יתקיים רוז אה באע בפארק פֶּרֶס PERES שבחולון משעות הבוקר ועד הערב (20:00-21:00 לערך) יהיו שם במות של D.J. + אומנים במקום יהיה ניתן לקנות קבב של מסעדת "הילולים" (למי שלא הביא איתו "מנגל" ומתגרה מהניחוחות שבאוויר
) (המסעדה כשרה) כדי שאירועים כאלו יצליחו ולא יכחדו כבעבר - אתם מתבקשים להודיע למשפחה והמכרים מן העדה הפרסית ו..............להגיע לארוע!!! -זה המינימום שאנו יכולים לעשות עבור המקסימים שטורחים להפיק ארוע כזה עבורנו!!! כניסה חופשית לכולם!!! תהנו ליה

niya

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

לצערי בטוח לא אגיע
הבוס לא משחרר שבויים

תגידי ../images/Emo46.gif ../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif לא שמעת על

הברזה ???????????
מה זה "לא נותן"? אז לוקחים בכח
אפילו חצי יום - או שפשוט לא מגיעים (לעבודה כמובן) אצלי הבוס יודע שזה מנהג קבוע ואין לו זכות דיבור
לאחר שנים כה רבות שלא היה דבר וחצי דבר לעדה סוף סוף התארגנו להם צדיקים שעושים למען העדה ובינתיים הכל בהתנדבות ! -חבל לפספס. -הבוס שלך לא מחובר פה נכון?
ליה

פרויז1

New member
../images/Emo79.gifנ וורוז

היי ליה מניש ? איפה זה פרק פרס בחולון? יש כתובתת/שם רחוב סמוך ? נוורוז שמח ! עשע'אן = המאוהבים/ות.

פרויז1

New member
../images/Emo79.gifנ וורוז

היי ליה מניש ? איפה זה פרק פרס בחולון? יש כתובתת/שם רחוב סמוך ? נוורוז שמח ! עשע'אן = המאוהבים/ות.

היי פרויז עזיזם

מפת הגעה לפארק פרס שבחולון (ע"ש שמעון פרס) הפארק נמצא ברח' מפרץ שלמה 66, חולון וממוקם בסמוך לימית 2000 קווי תחבורה למקום: אגד: מתל אביב קווים: 97, 74, 89, 4 מבת ים קו: 1 מראשל"צ קו: 95 מיפו ובת ים קו: 88 דן: מתל אביב קו: 1 קצת אינפורמציה על הפארק בברכה, ליה

ושכחתי התודות.....

לכל צוות רדיס אין המקסימים שטורחים ועומלים לעשות עבורנו - העדה הפרסית
ליה

למעלה