מהפכה באיראן

מהפכה באיראן ../images/Emo222.gif../images/Emo24.gif../images/Emo125.gif

מה שקורה באיראן צפוי היה לקרות על כך דווחתי בעבר שמחודש 6/09 שינוי עמדות בממשל- התוצאות האימיתיות : מיסוואי ניצח אבל ממשל העאיטולות אינו מרוצה ולכן 'הכתיר' את אחמדנג'ד. חייבת להיות מהפכה אמיתית באיראן , הדור הצעיר אינו רוצה עוד ממשל דתי ומיושן לעומת הדור המבוגר. מהפך בשלטון- מיום הבחירות- תוך 4 שבועות. תחילת יולי השנה הצעירים תומכי מיסוואי יעשו הכל כדי שהוא יקבל לידיו השלטון.הם רוצים להיות חופשיים, ללא דיקטטור , בנות רוצות להסיררעלה. הצעירים אינם מסכימים עם מנהיגי הדת. הצעירים יעשו את המהפך באיראן- גם דרך הרגליים וגם דרך חשיבה חדשה/ אינטרנט... צפויה מהפכה והיא הולכת וגועשת- זו רק ההתחלה. לא ניתן להשתיק יותר את העם האירני הסובל- צועק לחופש בעיקר הנשים. עליכם הגולשים- לחזק את העם האירני באתרי האינטרנט השונים. זו מלחמתו של האדםה\ החופשי- הדורש את החופש באשר הוא. על העולם כולו להתאחד ולהציל את תושבי אירן כעת - הזועק לעזרה. כח וכפיה מטעם הממשל לא יעזרו עוד. יהיו הרבה אנשים חפים מפשע שלוחמים למען חופש וצדק...שיהרגו, לא ניתן להרוג את מירבית העם. זהו שיעור ענק- לעם האירני- להתעורר ולהילחם על חירותו כפי שהעם היהודי עשה. ללא מהפכות ושינוי גישות- לא יהיו שינויים, אסור לנו לחשוב עליהם כבורים- הם עם בעל היסטוריה חשובה ותובנות חשיבה עמוקות. צפוי בעוד שנתיים חזרה לאירן של צאצאי השא מבריטניה. צפון קוריאה- מה שקורה שם זה כמו בגרמניה הנאצית- העולם יודע ושותק-יש שם מחנות עב' וריכוז...העם יתפכח בעוד 4 שנים 2013..

levincor

New member
התחזית של גלי מעודדת.

גלי היקרה כבר כמה ימים שאני פשוט לא ישן ומתרגש עקב המאורעות באירן (וגם עקב השיפוץ בביתי..). אני מקוה שהתחזית שנתת נכונה ,כי המשמעות היא ירידת מתח כללית בעולם ותחילת רגיעה והפגת מתחים בין האומות בכל מקום ובעיקר באזורנו. יש לזה משמעויות מרחיקות לכת בעיקר לחברות המוסלמיות המהוות כמיליארד איש בעולם. אלה חברות שאם תראינה הפיכה מהסוג הזה ושחרור באירן תתחלנה לנוע לכיוון זה גם הן.זאת תקופה של מתחים ופרצי אנרגיה אדירים המביאים להקצנה וסיום הרבה תהליכים בעולם ופשוט חשים זאת. המהפכה והמשבר הכלכלי התרסקויות של גופים כלכליים גדולים שפעם נחשבו ליסוד הכלכלה העולמית ירידת המעצמות ממעמדן הבלתי מעורער בעולם לרמה של "עוד מדינה" שינויי שלטון בהרבה מדינות שקטות ושלוות למראית עין. (איטליה שערורית ברלוסקוני ,אנגליה בלגן הפיברוקים של ממשלת בראון,) פתיחות לנושא העבמים,חשיפה לקיום חיים חוצניים בחלל שמבקרים אותנו.. יציאה לאור וחשיפה (ללא חשש על כל המשתמע מכך) של רעיונות כמו של שרי הריסון המזעזעות את הממסד הקיים, כדי להכניס תדרים הרמוניים לענפים שלמים בהם לא הכירו כלום פרט לכסף ורווח אישי ע"י ניצול וכפיה של ההמונים.... ועוד ועוד.. לגבי אירן, אני מניח שבימים הקרובים נקבל "מנת" חדשות תקשורתית די מבלבלת כל יום עד שהמצב יתבהר. אני מקוה שהאירנים ינצחו את האיתולות ויקבלו את מדינתם וחייהם חזרה. אני וידידי שולחים לכל מבקשי החופש באירן את כל אהדתנו ואהבתנו להם. אנו מברכים אותם בברכת חזקו ואמצו. תודה לך, שעם כל המשימות בהן את עוסקת ,עדין מצאת את הזמן להמשיך ולספר על האקטואליה האירנית. מאיר לוין

חכו ל- 6.7.2009 ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

כפי שחזיתי לפני מס' חודשים שיורשיו של השא האירני בחיים בבריטניה יחזרו לארצם -יום מיד אבל זה יקרה. כבר אתמול ראיתי את בנו של השא מדבר בחדשות תאריך שינוי ממשל באיראן - : 6.7.2009 מסר: "הילחמו למען החופש שלכם באשר אתם, אין יותר מקום לתת לפחד לשלוט שבחחיכם, דרך הדת, דרך הממשל. היו חכמים ואדונים לעצמכם. אינכם צריכים אפ שליט"

mauri1

New member
גלי יש לי שאלה, אם אפשר, אבל לא קשורה לאיראן

נתת פה תחזיות על גלעד שליט ואני רציתי לדעת-האם יש לך תחזיות כלשהן גם על החייל גיא חבר שנעדר כ"כ הרבה שנים?? תודה

mauri1

New member
תודה על התשובה המהירה שלך גלי

האם התעלומה הזו תגיע אי פעם לפתרון ציבורי והוא יגיע לקבר פה בישראל?
היה גם את החייל הדרוזי מג'די חלבי...ידוע לך משהו לגביו?

קשורים- כל הכבוד ../images/Emo36.gif

שימו לב שמרבית הבחורים הם צעירים שניראים אפילו ישראלים. לא בעלי חזות דתית . שימו לב איך הבחורות- מצטלמות לעיתים עם חצי מטפחת על הראש. כולם מבקשים חופש כל הכבוד לעם האירני- עד 6/7/090 תהיו חופשיים זכרו:" לא יפחידו אתכם יותר באלימות והשקטה.. על מזבח החופש והתקומה - נשמות רבות יקירבו עצמן...לדורות הבאים" http://www.youtube.com/watch?v=bSK4qShWt58&feature=related

נצאב

New member
גלי את טועה

העם האירני לא יהיה חופשי עד לשנה הבאה אחמדיניגד יחזיק בשלטון במשך שנה אבל תהיה הפיכה,ויהיה דם בשנה הזאת העם לא יהיה חופשי כלום לא יקרה ב 6.7.09 נחיה ונראה

אני לא במבחן פה.. זה אינו מידע מדויק

ואם אני טועה ..מה קרה? איני נמצאת כאן במבחן. למה לבוא ממקום של תוקפנות ונעיקת סכינים? למה להיות קטנוני וקטן? שאל את עצמך- האם אני חייבת לך משהו? האם שילמת לי כאן כסף ורימיתי אותך? בקיצור- זהו רק פורום במיסטיקה. השתתפות אינה חובה!! אם אתה כאן כדי לחפש אשמים..לא המקום חמוד... אני לא מבטיחה דבר לאיש דרך במיסטיקה. היו דברים בהם צדקתי והיו שלא..אז מה? מה שבטוח הוא שהעם האיראני התעורר. אני עדין עומדת וטוענת " צאצאי השא האירני יחזרו לשלוט האיראן- בעתיד. אז שיהיה לכולנו רק טוב..שנדע לפרגן יותר..וגם לכבד את דעתו של האחר גלי. מדיום

את כן במבחן.

באבוה-בוה מבחן! אם מה שאת אומרת נכון, הטענה שלך ליכולת לחזות את העתיד עומדת (לא מוכחת, רק עומדת) אם את טועה, הטענה מופרחת. בייחוד עם השפה המעורפלת שאת משתמשת בה כותבת שאחרי הבחירות יהיו שינויים בעמדות בממשל............ ממש על טבעי חחחחחחחח! בזלזול וללא הערכה, אני.

אני אעשה מה שבא לי

ואין כח על טבעי בעולם שיכול למנוע ממני את זה, כי לי יש רצון חופשי, מה שלא בטוח אפשר לאמר על אנשים שמובלים ע"י אמונה עיוורת בהבל.

niya

New member
../images/Emo9.gifהיי גלי../images/Emo24.gif

אני מקווה שלא תהיה לך התנגדות אם אכניס קישור לשרשור הזה לפורום שאני מנהלת "תרבות פרס". אני מזמינה אותך בהזדמנות זו להכנס לפורום ולספר יותר על התקשור הספציפי הזה

למעלה