התפקדות אוגוסט

• פותח הנושא LPMCR
  • פורסם בתאריך

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif התפקדות אוגוסט ../images/Emo221.gif

שם:
כינויים:
דרכים ליצור קשר (מסנג'ר, אימייל, פיסבוק וכו'):
השיר של בולט שעשה לכם את החודש:
שיר לא של בולט שעשה לכם את החודש:
דברים טובים שהיו החודש:
דברים רעים שהיו החודש:
למה אתה מצפים בחודש הבא? :
למה אתם לא כל כך מצפים בחודש הבא.. :
מסר לאומת המעריצים:
תמונה שלכם:
שחור או לבן?
מדגישומטיק
ושיהיה חודש נהדר! למי שיש חופש, שינצל אותו עד השניה האחרונה

phoenixTheGod

New member
יאללה

שם:דפנה כינויים:פיניקס גיל:עוד שניה 20 בו עולה לכיתה/צבא/עבודה/גן/עדיין ברחם: צבא בע.. דרכים ליצור קשר (מסנג'ר, אימייל, פיסבוק וכו'): השיר של בולט שעשה לכם את החודש: תאמת מלא זמן לא שמעתי בולט שיר לא של בולט שעשה לכם את החודש:Closure in Moscow - I'm The Ghost of Twilight דברים טובים שהיו החודש: בסוף עבודה קשה משתלמת... דברים רעים שהיו החודש: הצבא לוקח לי את הכוחות למה אתה מצפים בחודש הבא? : טיסה להולנד!!!! חופש!!!! למה אתם לא כל כך מצפים בחודש הבא.. : טחינה מסר לאומת המעריצים: יהיה טוב תמונה שלכם: שחור או לבן? שחור הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif ../images/Emo18.gif

שם: דליתD:
כינויים: אממ LPMCR?
עולה לכיתה/צבא/עבודה/גן/עדיין ברחם: עולה ליב'
דרכים ליצור קשר (מסנג'ר, אימייל, פיסבוק וכו'): מסנג'ר: [email protected] אימייל: [email protected], באזנט, פייסבוק...
השיר של בולט שעשה לכם את החודש: Watching Us Die Tonight
שיר לא של בולט שעשה לכם את החודש: השירים של HIM בעיקר
דברים טובים שהיו החודש: מלא יציאות לכל מיני מקומות, שיעורי נהיגה, ועברתי תיאוריהD:
דברים רעים שהיו החודש: עייפות ><
למה אתה מצפים בחודש הבא? : יובל חוזרD: , קורס פסיכומטרי XD ו... לנצל מה שנשאר מהחופש
למה אתם לא כל כך מצפים בחודש הבא.. : לקורס גםXD
מסר לאומת המעריצים: תכתבו בפורום! /m\
תמונה שלכם: XD
שחור או לבן?
שחורD:

Ray Toro

New member
../images/Emo152.gif גמני

שם: עדי כינויים: ג'ו/ריי/מוס גיל: 19 וחצי עולה לכיתה/צבא/עבודה/גן/עדיין ברחם: צבא לצערי דרכים ליצור קשר (מסנג'ר, אימייל, פיסבוק וכו'): חפשו adi hazut השיר של בולט שעשה לכם את החודש: לא שמעתי הרבה בולט שיר לא של בולט שעשה לכם את החודש: ETF-10 miles wide דברים טובים שהיו החודש: רופא שיניים דברים רעים שהיו החודש:בלע למה אתה מצפים בחודש הבא? : אמאבא טסים לארה"ב למה אתם לא כל כך מצפים בחודש הבא.. : צבא מסר לאומת המעריצים: חייה ותן לישון תמונה שלכם: אינלי במחשב הזה שחור או לבן? שחור

LPMCR

New member
../images/Emo163.gif "חייה ותן לישון" ../images/Emo6.gif

אחלה מוטו D:

../images/Emo220.gifמי עדין בחיים אה?[:

שם: דורין[: כינויים: דורה/דור דור/דורוש/דורינייצ'/דוריניי גיל: 16וחציP: עולה לכיתה/צבא/עבודה/גן/עדיין ברחם: יא' , אמל'ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 דרכים ליצור קשר (מסנג'ר, אימייל, פיסבוק וכו'): מסנג'ר - [email protected] מייספייס - http://home.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user השיר של בולט שעשה לכם את החודש: Deliver Us from Evil 4 Words שיר לא של בולט שעשה לכם את החודש: Blind Melon - No Rain דברים טובים שהיו החודש: וואו, סמינר תנועה אחת - זה סמינר מהנוע"ל עם הקן הערבי..זה לעבור מלא פעולות שמזכירות לך שהשלום עוד אפשרי באמת. סמינר כוונות - סמינר של הבוגרת של הקן שבוא מדברים על הקן ואיך הוא הלך להראות בשנה הקרובה ומה אנחנו רוצים ממנו ומצפים מעצמינו.. ישנתי אצל רווי למי שלא מכיר מישי שהיתה פעם בפורום.. הייתי פלוגה במד"צים - חלום שמתגשם עברתי את הניתוח! דברים רעים שהיו החודש: עברתי את הניתוח. ההחלמה ממנו לא היתה קלה. למה אתה מצפים בחודש הבא? : לקבל שיבוצי הדרכה בנוע"ל (אני יודעת מה אני מדריכה אני עדין לא יודעת עם מי) להתחיל לפעול בסודוכים - סודוך = צוות רק מילה חזקה יותר! ההחלמה העיקרית מהניתוח מסתיימת החודש. למה אתם לא כל כך מצפים בחודש הבא.. : חברה שלי טסה ללא זוכרת לאן ללמוד שנתיים. ליום שהיא תטוס. מסר לאומת המעריצים: יהיה טוב! תמונה שלכם: שחור או לבן? לבן, החיים יפים[: הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה