עונה 3 -פרק13

spiceupmylife1

New member
../images/Emo58.gif עונה 3 -פרק13../images/Emo58.gif

איזה כייף הגענו לפרק 13 וחזרנו מהפגרה אז מה יהיה לנו הערב\ מחר בפרק
נחכה ונראה
אל תשכחו לסמן
בכותרת ההודעה נעמי
מהמממת

spiceupmylife1

New member
ואהעעעע ../images/Emo58.gif פרק טוב

אהבתי ממש ממש עכל דקה בפרק הזה !! זה היה ברור שאנני תיפרד מצארלי כי היא רוצה את ליאם.. והם ביחד יאייי
אהבתי את כל הרעיון של היוגה ריטריט ואיך כולן נפתחו שם זה היה מאוד נחמד ומרגש אבל אמילי הזאת מש מעצבנת!!!! נעמייי
איזה מקסימה
אדריאנה.. מעניין מה יהי אם היא תמצא את התינוקת שלה... מחכה כבר לשבוע הבא

../images/Emo58.gif

היה פרק נחמד לאללה! אמילי הזאת כזאת ביצ'ית... ואנני וליאם
סוף סוף!! הקטע הזה כשנעמי סיפרה שהיא עברה אונס צימרר אותי ועמדו לי דמעות בעיניים ואותו דבר עם אדריאנה... בתאכלס סילבר היא כזאת ארגג... שתחפש בנים משל עצמה!! ואדריאנה, מקווה שהיא תמצא את הבת שלה..

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה../images/Emo58.gif

אבל האם היא באמת רוצה למצוא את הבת שלה..? או שזה סתם כדי להוציא את השם הרע שיצא לה...? כי ראינו כבר שהיא ביץ כשהיא מפורסמת... :\

Galuush

New member
../images/Emo58.gif

אמילי הזו נודניקית!!!! אפשר בבקשה לתת לה סטירה? איך היא עצבנה אותי כשהיא התחילה ללכלך על אנני שם. מניאקית! אדריאנה לא נראית לי כ"כ אמינה בקטע שהיא רוצה למצוא את הילדה שלה... לא יודעת למה, אבל נראה לי שהיא תעשה הכל בשביל לצאת טוב בעיניי הציבור
נעמי מלכה!! אהבתי שבסוף היא החליטה להישאר, אחרי שהיא התנגדה כ"כ למקום הזה. אהבתי את הקטע שהיא וסילבר אמרו לאדריאנה את האמת בפנים. מגיע לה! שתשמע את האמת סוף סוף! ליאם ואנני חמודים!! אני רוצה ילד מליאם =) אהבתי את הקטע של ריאן ובקי (קוראים לה דבי לא?!?!
) שהיא הייתה צריכה להחביא אותו במזווה או לא יודעת מה זה היה שם. מעניין מה האמילי המעצבנת הזו מתכננת לעשות עם המידע הזה
סורי על החפירה

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif קוראים לה דבי

זה כן היה מבדר שהיא הייתה צריכה להחביא אותו
ולא חפרת
ברוכה הבאה

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif קוראים לה דבי

זה כן היה מבדר שהיא הייתה צריכה להחביא אותו
ולא חפרת