עונה 3- פרק12

spiceupmylife1

New member
../images/Emo58.gif עונה 3- פרק12../images/Emo58.gif

אז הערב בארה"ב ישודר הפרק
שאנחנו מחכים לו בקוצר רוח. החזרה מהפגרה. אני במתח מה איתכם
אז אתם יודעים מה לעשות
אל תשכחו לרשום
בכותרת

../images/Emo58.gifפרק חזק וטוב...

טוב אני רואה אני הראשון סוף סוף חזרה הסדרה והמשיכה מאותה נקודה.. העלילה של נעמי סילבר והמורה הייתה חזקה והראתה צד אחר של הסדרה אבל צד טוב...הפתיעה אותי נעמי שרצתה להרוג אותו... ועכשיו למסכנים של הפרק: אדריאנה שחשפו אותה-אבל מגיע לה סילבר ונאביד שכל פעם מחדש לא יכולים להיות ביחד כמו שצריך אייבי-שטבעה בים ונכנסה לסרטים מזה אנני/ליאם/צ'ארלי-עד שזה מסתדר זה נהרס ועוד עם הבת דודה שלה הקרצייה טדי עכשיו קצת בבלאגן אבל בטוח דיקסון לא יפיל אותו בסך הכל אחלה פרק ופתיחה טובה לחצי השני של העונה...

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif ממשיכה ומוסיפה../images/Emo18.gifחפירה

כן הקטע עם נעמי סילבר והמורה היה ממש חזק (גםאני התחלתי לבכות שנעמי בכתה , כשהיר צתה להרוג אותו ובצדק הוא בן****!!! ומגיע לו!!!!!!
אבל זה היה ברור שהן יקראו למשטרה וולא יעשו כלום... נעמי
כן לאדריאנה ממש מגיעה, ביץ, ונאביד צריך לעזוב אותה כבר .. ולהיות עפם סלבר שהם חמודים אבל מוזרים ביחד בו זמנית. אייבי מסכנה חמוד דיקסון שהציל אותה כאילו שזה לא היה ברור.... אוף עד שאנני החליטה לבחור בליאם( כמו שהיא הייתה צריכה) הוא אומר לה לא? WTF צארלי הזה סתם לא מתאים לה ( לדעתי) דיקסון היה חמוד עם כל הקטע שהוא שאל את טדי אם הוא הומו , טדי היה צריך להתוודות בפניו אבל לפני התקצירים ששמת מעל זה יקרה בפרק הבא. והבת דודה שלה מצחיקה חח אבל זה נראה כאילו היא בונה על ליאם.... בהחלט פרק מעולה לחזרה מהפגרה מחכה בקוצר רוח לשבוע הבא !!

CrazyDude2

New member
פרק פתיחה מעולה! ../images/Emo58.gif../images/Emo243.gif

תכל'ס מכל הפרק אהבתי את הסוף , כשעצרו את הנוכל הזה סופסוף.. אבל איכשהוא יש לי הרגשה שזה לא יגמר שם... לא הבנתי מה נסגר עם אייבי..היא כאילו עשתה את עצמה בשביל לזכות בקצת תשומת לב?! אני חושב שקצת הרסתי לי את הפרק עם התקצירים שפרסמתי ...

spiceupmylife1

New member
למה הרסת ../images/Emo35.gif ../images/Emo58.gif

בקשר לאייבי כן זה נראה כאילו היא נואשת לתשומת ליבו של דיקסון.. לא היה ברור הקטע הזה...

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif.. ממש...!! היא חמודה

היא וכל החפירות שלחה על המפורסמים
וחוץ מזה מה את חושבת על הפרק...

mikej007

New member
../images/Emo58.gifפרק מרתק

ליאם קצת עיצבן אותי כשאמר לאנני שתחזור לאחיו המכוער....מעניין מה הבת דודה מקנזס (איך הלבישו אותה...חחח כמו תיירת) זוממת עליו. שמחתי שהמורה האנס נתפס לבסוף כול הכבוד לנעמי... כשאייבי קיבלה מכה בראש חשבתי שהיא מתה וככה נפטרים מהדמות שלה בסדרה שכבר לא מתקדמת לשום מקום (למי ישדכו אותה לחבר של טדי...נגמרו הגברים ) אבל בסוף היא התעוררה...
נחכה לשבוע הבא...

avivit27

New member
סיכום הפרק- ספוילר ספוילר

נעמי והמורה - די צפוי - ממש הרגשתי כאילו מדובר בסצינה שמתאימה לסוף הסדרה עם סוף מוחץ. אדריאנה - כמה פרקים נראה את ההשפלה שלה בעקבות התנהגותה לאורך הפרקים הקודמים ? ליאם - אם היה בוחר באנני - היה מסיים את הסדרה - בטוח ישחקו עם הזוג הזה לאורך כל הזמן ש 90210 תרוץ על המסך אנני - הדמות שלה לא משתנה , נשארת באותו כיוון וחבל אמילי - כפילה של קלי דיקסון - מראה בורות במקום לתמוך בחבר נאביד - הבחור הטוב שלא רוצה לפגוע באדריאנה בזמן שעוברת משבר - יפה אנני - לא נכנסה למים -לא בשביל למשוך תשומת לב אלא כי היא הייתה בטראומה מהטביעה - דבר מובן בהחלט יש למישהו מה להוסיף ?

spiceupmylife1

New member
*התכווונת אייבי*

אבל אהבת את הפרק...
מה את חושבת שיהיה בפרק הבא...
*אל תשכחי לסמן ספוילר*

מקורי3

New member
לא הבנתי מה הלך בין צ'רלי לליאם

לא בדיוק הבנתי גם לפני מה כביכול צ'רלי עשה, ועכשיו בפרק הזה מה הוא אמר לליאם שגרם לליאם לסלוח לו? אפשר הסבר .? תודה

spiceupmylife1

New member
../images/Emo58.gif מנסה להסביר

אז ככה לפי השיחה בין צארלי וליאם בפרק הם אחים חורגים וצארלי הוא האח הבכור כאשר ליאם בא לבקר אותו ואת אביו החורג כשהיו ילדים האב הכה אותם, וצארלי אמר לו שהוא נתן לו לסבול כדי להגן עליו כי אביהם החורג הכה אותו בתדירות רבה יותר... ואז ליאם אמר שהוא לא ידע את כל זה כי הם אף פעם לא דיברו צארלי התנצל בפניו על הכל וכנראה שליאם סלח לו... והגיע למסקנה שהוא בחור טוב... אבל מה שאני לא מבינה זה למה הוא סרב לאנני שהוא כ"כ רצה אותה. והיא וצארלי ממש לא מתאימים לדעתי.... מקווה שעזרתי

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif

אז כנראה שדווקא כן הבנתי.. לא הבנתי מה שהלך בפרק של היום. את הקטע שהוא "הגן" עליו והוא לא דיבר על זה כי הוא התבייש וכל זה.. כאילו מה הקשר? קודם כל למה ליאם כעס עליו? כי הוא לא עצר את אבא שלהם? וגם , איך בדיוק בזה שצ'רלי לא עצר אותו הוא הגן על ליאם ? (לפי הפרק הזה) הפרק בעיקר אהבתי את הסצנות של קאנון עם סילבר ונעמי, זה היה מטורף לגמרי! אדריאנה מאבדת את עצמה ומעצבנת כלכך, אבל עדיין , אני לא רוצה שסילבר ונאביד יהיו יחד. זה מגעיל מצד סילבר. אני היחידה שעוד חולמת על סילבר ודיקסון יחד? *-* כנראה שכבר לא ייקרה ..

spiceupmylife1

New member
מממ ../images/Emo58.gif

ליאם כעס עליו כי הוא חשב שהיא לא הגן עליו כשאבא שלהם הרביץ לו ובתור אחיו הגדול הוא אמור להגן עליו... כן גם אני לא ממש הבנתי והסנצות עם נעמי סליבר וקאנון זה היה חזק!!! נעמי פשוט מלכה|תר| ואדריאנה לא נעים לומר אבל מגיע לה.. היא התנהגה ממש מגעיל לכולם ובמיוחד לנאביד. אז אני חושבת שהוא יפרד ממנה וילך לסילבר בצורה מוזרה הם חמודים ביחד..... וכן סילבר ודיקסון היו באמת חמודים ביחד.. אבל זה היה מזמן...

מקורי3

New member
..

מזמן אבל אני עדיין מקווה שהם יחזרו. הם גם היו המון זמן ביחד, וגם כאלו חמודים ואהבו אחד את השני.. אוף :( נראה לך שיש סיכוי לחזרה? תאמת שנראלי שכבר לא ..

למעלה