עוד שבוע חוזרת העונה

spiceupmylife1

New member
../images/Emo41.gif עוד שבוע חוזרת העונה ../images/Emo41.gif

אז מה קורה
איך שרדתם את הפגרה
יאללה תחזרו כי אם לא יסגרו לנו את הפורום :\ שבוע טוב

שלום לכולם/../images/Emo58.gif לפרק הבא בארה"ב

מזמן לא הייתי בפורומים וכתבתי..רק ממש לאחרונה פעם הייתי כותב די הרבה טוב זה היה שהייתי בתיכון אז אני מצטרף אליכם,אני יהונתן בן 23 ואוהב מאוד את 90210 ועוקב אחרי השידורים בארה"ב,גם אני כמוכם חיכיתי שתגמר הפגרה הארוכה-לא כמו הפגרה של עונה 2 של שלושה חודשים אבל עדיין הרבה... כדי להחיות ת'פורום ומה עוד שאני רואה שאף אחד לא שם אז הנה הפרומו הנוסף לפרק הבא..דווקא מאוד מותח מעניין איך זה ייגמר... בלי קשר אני ממליץ לכם על הסדרה Pretty Little Lairs גם סדרה על תיכוניסטים,יותר נכון תיכוניסטיות אבל זה עם מיסתורין ובלאגן,זה לא משודר רשמית בארץ אבל זה נמצא ברשת ויש גם תרגום מובנה לכל הפרקים

spiceupmylife1

New member
../images/Emo51.gif יהונתן ../images/Emo13.gif

ואוו זה נראה מותח!!!! אהעע אני ממש מחכה כבר!!! עוד 6 ימים!!! ברוך הבא
השתלבות מהנה
וגם אני רןאה את pretty little liers סדרה מעולה !!! ומותחת, הן חזרו מפגרה ממש ארוכה של איזה חצי שנה... איזה עוד סדרות אתה רואה

spiceupmylife1

New member
ואיי איזה פרק מעולה היה בPLL

ואוו איזה מתחחח!!!! אהעעעעע @@@ שיהיה כבר שבוע הבא!!!! ותיכון זה הדבר האחרון שנמצא בסדרהץ.. זה בעיקר כל המסביב

spiceupmylife1

New member
:-* גם את רואה את PLL? ../images/Emo13.gif

יאללה דיון
מה את חושבת על הסדרה
את מי את הכי אוהבת

יאפ..

יצא לי במקרה לראות את הסדרה בטיוי איזה יום לפני שזה חזר מהפיגרה... תוך יומיים הספקתי להשלים את כל הפרקים ולראות את הפרק החדש שיצא ביום השני שהשלמתי את הסדרה ^^... אני אוהבת את הסדרה.. לא קראתי את הספרים אז כל פרק הוא מותח חח.. אין לי דמות שאני הכי אוהבת.. אני אוהבת את 4 הבנות הראשיות... ^^ היום (יום שישי) סיימו לצלם את הפרק האחרון של העונה ה1.. יש עונה שניה!! :) מה איתך? מה חושבת? מי אוהבת?

spiceupmylife1

New member
ואו יפה לך להשלים בכמה ימים את כל העונה ../images/Emo13.gif

יוו איזה כייף שיש עוד עונה!!! אז כמה פרקים יהיהו בעונה? 20
באמת מותח , אני בכלל לא ידעתי שיש סדרת ספרים כזו רק כי כתוב בתקציר. אני במקרה ראיתי שהעלו אותה באיזה אתר ואהבתי כבר מהפרק הראשון , זה מותח אי אפשר להפסיק.. זה קשה אני גם אוהבת את כולן כי כל אחת תורמת משהו אחר לסדרה זה פשוט אחת סדרות המתח הכי טובות שראיי זה בנוי כ"כ טוב מותח!!! אהעע מחכה כבר לעוד כמה ימים!!
אבל היי גם גוסיפ ו990210 חוזרות עוד יומיים אבל אני אראה רק בסופש, כי יש לי 2 מבחנים!!!

../images/Emo13.gif

יהיו 22 פרקים
הסדרה מבוססת על סדרת ספרים.. הבנתי שפחות או יותר כל ספר זה פרק אחד... וגם הבנתי שמי שA בסדרת ספרים ומי שA בסדרה בטלוויזיה זה משהו שונה... לכל אחת הדמויות הראשיות יש טווייטר שאני עוקבת אז ראיתי אתמול שהם סיימו לצלם את העונה.. ומלבד זאת התסריטאית של הסדרה יש לה גם טוויטר...
גם גוסייפ וגם 90210 וגם PLL יהיו באותו יום!!

spiceupmylife1

New member
ואווו איזה כייף ../images/Emo13.gif אני יעשה לי מרתון בסופש

של הכל
על המידע

חח נראלי אני אצטרך גם להשלים..

יש שתי סדרות (PLL ואם אני לא טועה 90210) שמשודרים באותו זמן בדיוק...

דווקא לדעתי לא כ"כ...

היו פרקים יותר טובים... אבל הפרק הבא נראה אחלה.. חח

spiceupmylife1

New member
אממ תביאי לי את הפרומו ../images/Emo13.gif

אבל אמילי הייתה מש מצחיקה שהיא הייתה שיכורה
והסוף איזה מתח!!! ומה את חושבת על הפרק של 90210...? *תעני בשרשור למטה..*

דידושקע

New member
../images/Emo207.gif

שלום שלום :) אני מחפשת ברשת נואשות את פרק 12 מעונה 3 לצפייה ישירה (הורדה בעצם זה גם טוב), רצוי עם תרגום בעברית... התהיו המושיעים שלי?

למעלה