בואו נבנה את העלילה

avivit27

New member
בואו נבנה את העלילה

מכיוון שיש עוד המון זמן עד שהסדרה חוזרת בואו אנחנו נקפוץ לכיסא הבמאי ונחליט מה עושים עם כל דמות...

avivit27

New member
אני אתחיל

נעמי - טוב , היא כמובן תיאבק במורה האיום , תתפוס אותו , ותביא אותו למשפט מי שיתמוך בה בכל אותה עת הם שני אנשים - אוסקר ואייבי , לאט לאט הם יתקרבו אחד אל השני בעצמם ויהפכו לזוג האמא של אייבי כמובן תהיה בשוק אבל בסוף תבין שאוסקר הוא רק ילד שעשה דברים בלי להבין את המשמעות שלהם טדי ואיאן - מגיעים למצב שהם מקסימום 2 פרקים ביחד מכיוון שדיקסון סיפר זאת לכולם וכולם כה בהלם מטדי שהוא מחליט לעזוב הכל ולהיעלם לו. סילבר ונביד - גם כאן העלילה לא מסתיימת טוב , למרות שהפכו לזוג , מקבלים גינויים מכל החברים עד שסילבר נשברת ומחליטה לעזוב את נביד בלית ברירה אדריאנה - כמו לקראת סוף כל עונה (_ככה יוצא לפחות ) אחרי שאיבדה את התהילה תנסה שוב לזכות באהדת חברייה לשולחן הלימודים.נקווה שהיא רק לא תחזור להתמכרויות שלה מעונות קודמות. אנני וליאם - אין מה לעשות , האהבה תנצח במרה הזה אבל זה יקרה לאחר עימות ענק בין צ'ארלי וליאם שבסוף העונה ייחשף הסוד האמיתי והאפל שלהם מהעבר. אתם מוזמנים להמשיך את קו הסיפור שלי או לחילופין ליצור קו עלילה משלם עכשיו מחכה לשמוע את הסיפורים שלכם

spiceupmylife1

New member
אחלה רעיון ../images/Emo13.gif העלילה לדעתי - המשך לשלך

נעמי - טוב , היא כמובן תיאבק במורה האיום , תתפוס אותו , תביא אותו למשפט וברור שהוא יכנס לכלא מי שיתמוך בה בכל אותה עת הם שני אנשים - אוסקר ואייבי , לאט לאט הם יתקרבו אחד אל השני בעצמם ויהפכו לזוג האמא של אייבי כמובן תהיה בשוק אבל בסוף תבין שאוסקר הוא רק ילד שעשה דברים בלי להבין את המשמעות שלהם כן אני חושבת שאת צודקת בקשר לנעמי וכמובן שכולם יתמכו בה וזה מה שיקרה פחות או יותר... אני לא חושבת שאייבי תהיה עפם אוסקר כי היא ממש כועסת עליו על מה שהוא עשה לה ואני חושבת שאמא של אייבי גם תבין שהוא ילד ... טדי ואיאן - מגיעים למצב שהם מקסימום 2 פרקים ביחד מכיוון שדיקסון סיפר זאת לכולם וכולם כה בהלם מטדי שהוא מחליט לעזוב הכל ולהיעלם לו. אני דווקא חושבת ההפך ... שהם יהיהו ביחד עוד הרבה פרקים מכיוון שזהו נושא מאוד ענייני כיום בארה"ב ואני חושבתץ שבסופו של דבר כל החבורה תקבל אותו ואת איאן
סילבר ונביד - גם כאן העלילה לא מסתיימת טוב , למרות שהפכו לזוג , מקבלים גינויים מכל החברים עד שסילבר נשברת ומחליטה לעזוב את נביד בלית ברירה כן אני חושבת שמשהו כזה יקרה או שבגלל אדריאנה היא תפרד מממנו... אדריאנה - כמו לקראת סוף כל עונה (_ככה יוצא לפחות ) אחרי שאיבדה את התהילה תנסה שוב לזכות באהדת חברייה לשולחן הלימודים.נקווה שהיא רק לא תחזור להתמכרויות שלה מעונות קודמות. מסכימה עם כל מילה.. נראה לי שתהיה לה עבודה קשה במיוחד להחזיר אליה את נאביד. אנני וליאם - אין מה לעשות , האהבה תנצח במרה הזה אבל זה יקרה לאחר עימות ענק בין צ'ארלי וליאם שבסוף העונה ייחשף הסוד האמיתי והאפל שלהם מהעבר.
מסכימה עם כל מילה ה יהיה מעניין.. מה היה בניהם והאנניוליאם ממש חמודים ביחד לדעתי
אני חושבת שסיכמת די טוב את כל העלילה. הוספתי מה שרציתי
אני מקווה שתהיה עונה 4!!

למעלה