עונה 3 - פרק10

spiceupmylife1

New member
../images/Emo58.gif עונה 3 - פרק10../images/Emo58.gif

אתם יודעים מה לעשות
צפייה מהנה
(oh yayy crhistmas is here (almust

spiceupmylife1

New member
ואאווו../images/Emo58.gif איזה פרק מעולה

נהנתי מכל דקה איזה מצחיקה נעמי בהתחלה
ובכלל איזה עלילה הייתה הפרק ממש אהבתי
עם האונליין דייטינג חחח והמורה
אדריאנה הזאת חשה את עצמה.. עאלק היא לא תוכל לחיות בלי נאביד...
והוא בכלל רוצה את סילבר יאייי
וסילבר נישקהאת טדי זה היה קטע טוב.. ושהיא שאלה אותו אם יש מישהו אחר והוא אמר כן
הוא ואיאן הזה חמודים
ובסוף
איזה זונות למה הפ הרביצו לליאם אידיוט הבחור הזה שהרביץ לו מחכה כבר לשבוע הבא

../images/Emo45.gif

מסכן ליאם
נראה לי שהוא יהיה עם לורן, היא קצת מעצבנת אבל אם הוא חטף בשבילה מכות כנראה שהוא מרגיש משהו כלפיה. דווקא הם קצת חמודים ביחד

avivit27

New member
ספוילר........

איזה פרק.... כמה תהיות , אשמח לשמוע את התגובות שלכם... איאן לא התלהב מההפתעה של טדי , נכון? האם ליאם יסיים את הקשר עם הבחורה ששכחתי את שמה ? האם זה רציני שסילבר רצה אחרי כל דבר שזז ? לפני שתי שניות העפת את טדי ואת זו שעכשיו נמרחת עליו ? יכוליות שהולך להיות רומן ארוך טווח של נעמי והבריטי הזה? הדמות של איבי נשחקת לא הראו כמעט בכלל את האחים ווילסון

spiceupmylife1

New member
עונה ../images/Emo58.gif

לא נראה לי שאיאן התלהב במיוחד אבל הוא בהחלט שמח
אני אומרת שהם יהיהו ביחד ואז טדי יספר לחברים שלו זה יהיה מעניין
כן מה נסגר עם סילבר... היא נרחה על טדי בגלל בקטע עם נאביד אני חושבת שזה היה ממש חמוד שהוא רוצה אותה שיעיף את אדרינה הזאת
!!! וכן היא העיפה את טדי כי הוא התנהג בטיפשות אני מקווה שלא הוא ממש מעצבן האוסקר הזה :\ שתמצא לה מישהו אחר
ואיי נעמי הייתה מעולה בפרק הזה !!
כן אייבי בהחלט נשחקת והראו קצת את אנני ודיקסון אני חושבת שדוקא ליאם כן רוצה את לורן הזאת אבל נראה הוא חטף מכות רצח בגללה

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif פרק 10

פרק נחמד , אין זכר לג'ן .? חשבתי שהיא תחזור בסוף אבל אפילו את התינוק לא מראים חחח עדיין קצת כואב לי על דבי ובעלה לשעבר, רציתי שהם יחזרו, אבל לפחות היא וריאן זוג חמוד (?) אוף, אני פשוט שונאת את נאביד וסילבר יחד (הפעם אמרתי נאביד ולא אדריאנה P: ), אדריאנה באמת הופכת להיות בלתי נסבלת, אבל סילבר צריכה להיות חברה אמיתית ולא להיות איתו, וחוץ מזה .. שתחזור לדיקסוןןןןןןן כי פשוט אין על הזוג הזה. מסכן ליאם שנחטף את המכות רצח האלו :( אני מקווה שהקשר שלו ושל הבחורה הזאת לא יחזיק כי היא קצת מעצבנת. וחוץ מזה שעם נעמי הוא הכ חמוד. לדעתי נעמי ואוסקר ימשך גג שני פרקים, אני לא רואה ממש זוגיות שתהיה שם .

CrazyDude2

New member
../images/Emo243.gif ../images/Emo58.gif סופסוף פרק 10~!

אחרי שבועיים מפרק 9 , הגיע הזמן באמת ....
טוב אז ככה: הקטע עם דבי והאינטרנט דייטינג היה משעשע מאוד! ההוא חופר חופר ובנתיים היא הולכת ועושה דברים בשירותים המממ.......
אבל מגיע לה להיות מאושרת בסוף...מה שלא הבנתי - אם ג'ן נעלמה, אז מאיפה היא מתפרנסת? סה"כ פרק נחמד ביותר.!
נעמי הייתה גאונית בפרק הזה! התגעגתי לסגנון הזה שלה..

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif חח כן

זה באמת היה משמעשע הקטע עם האונליין דייטינג.. אני מקווה שהיא תהיה עפ מר מתיוס הם חמודים ביחד :) אני חושבת שהיא נעלמה ביחד עםפ התינוק חח כי לא מראים את שניהם חחח כן נעמי
ראבל למה היא הולכת עם אוסקר הזה

spiceupmylife1

New member
חחחח ../images/Emo58.gif למה לא../images/Emo35.gif

בתור זוג הם ממש חמודים ואני תוהה לאן עלם צארלי הזה שאנני יצאה איתו...

חח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifזה היה מצחיק!!

נעומי
חולה עליה בלעדיה הסדרה לא היתה נראת אותו דבר!!

|ספילר|../images/Emo58.gif

אדריאנה חשה יותר מידי ת'אמת שבשום עונה לא אהבתי אותה, דמות מיותר קצת לדעתי
טדי ואיאן
איזה נשיקה
מעניין מתי הוא יחלט לצאת מהארון ואיך כולם יקבלו את זה?? סילבר עיצבנה אותי קצת הפרק מזה פתאום איאן אמר לה שהוא וטדי בסדר וטדי לא ממש הומופוב אז פתאום היא נזכרה שהיא שוב אוהבת אותו ודופקת לו נשיקה?? זה היה הזוי
או שאולי היא נישקה אותו כדי להוכיח לעצמה שהיא לא בקטע של נאביד?? נחיה ונראה בפרקים הבאים מה יהיה עם סילבר ונאביד (לא בא לי שהם יהיו ביחד לא יודעת קצת מוזר..) נעומי קרעה אותי
אני חולה עליה היא דמות כיפית.. מה נסגר עם הגלשן איך אפשר לדחות בחורה כזאת יפה??? אנני ודיקסון קצת נעלמים בפרקים האחרונים.. דבי וראין מעניין לאן זה יתפתח.. נחמד לראות את נעומי ואייבי ביחד מסתדרות.. לא בא לי שנעומי תהיה עם אוסקר.. הם לא מתאימים אני רוצה את נעומי עם ליאם
טוב חפרתי יותר מידי
מחכה לפרק הבא!!

Xx Reut xX

New member
שאלה על הפרק../images/Emo13.gif../images/Emo58.gif

מי אלה שהרביצו לליאם בסוף? לא כל כך הבנתי.. בסך הכל פרק חמוד
אהבתי את הקטע של הדייט חח היה מצחיק.. והנשיקה של טדי ואיאןO: חח זה היה צפוי שפשוט טדי ינשק אותו מתישהו..

../images/Emo58.gif

נכון יש את הבחורה הזאת שאמא שלה הציעה לליאם עבודה ומקום מחסה? אז אחד מאלה שהרביצו לליאם הוא האקס שלה... פשוט ליאם רצה לעזור לה עם האקס כי היא עדיין מאוהבת בו והוא נישק אותה כדאי שהאקס יקנא...

spiceupmylife1

New member
../images/Emo58.gif

אלה שהרביצו בסוף הפרק לליאם היו חברים של דקס החבר לשעבר של לורן הנערה שהוא "עובד" בשבילה :\ זה היה קטע עצוב

למעלה