לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1174111,741 עוקבים אודות עסקים

פורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 

אודות הפורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 
x
הודעה מהנהלת הפורום

שלום חברים וברוכים הבאים לפורום הצרכנות עושים שוק 

הפורום הכי מגוון, כייפי, איכותי ונעים ברשת בתחומו!

המשך >>

לצפיה ב-'שלישי רביעי בבלוגיה ושת"פ תפוז'
שלישי רביעי בבלוגיה ושת"פ תפוז
24/06/2014 | 04:59
8
24
לצפיה ב-'קובבה פטטה צמחונית'
קובבה פטטה צמחונית
24/06/2014 | 16:36
85
לצפיה ב-'התנסות מתפוז - הדרין ONCE '
התנסות מתפוז - הדרין ONCE
<< ההודעה הנוכחית
10/07/2014 | 11:59
2
110

הכניסה לכינים אסורה!!!

זוכרת את הילדות שלי עם שיער ליפתי כבר מגיל 7+ -- שבהחלט הכינה נחמה וכל חברותיה ביקרו בו המון פעמים........
הכינה נחמה, את טפיל חוצפן שנוחת לנו על השיער , מתרבה עליו כאילו אין מחר, מציק מגרד מציק מגרד .....ומדבק.

היום אני בת 33 לא זכרתי לרגע שיש כזה דבר....עד שלפני שנתיים הנסיך  שלי נדבק בפעם הראשונה - גירד פה ושם ולא ייחסתי לזה חשיבות.
ואז אחרי יומיים הסתכלתי וקלטתי בקו האחורי של השיער את הנקודות הלבנות ה@$#$%#$# האלה!!! כן כן, זה זה!! את לא מדמיינת אמרתי לעצמי.
עשיתי סקר שוק זריז על איזה תכשיר מומלץ ואיזה מסרק  כדאי לקנות וכך עשיתי, אצתי רצתי וקניתי הכל!!
ובמקלחת חשכו עיניי שגיליתי כמויות של נחמות על הראש הזעיר שלו, בין שערותיו הדקיקות והחמדמדות, כינה נחמה תעשי טובה תדלגי על הבן שלי זה לא בשבילי כל זה
תוך כדי גירדתי ללא הפסקה בעצמי..........ובדיעבד גיליתי שהוא העביר אלי כמה....ולסרק את עצמי ואת השיער המתולתל שלי ?!? לא קל בכלל!

אני מצרפת לכם תמונת שיער שלנו - לא קל עם שיער ארוך לחוות כינים

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע מה זה הדבר הזה?!?
איך מטפלים? איך נפטרים? איך נמנעים?!?! איך ואיך ואיך!!!

אז עוד בתקופה ההיא לפני שנתיים קניתי את הדרין ONCE  שריקנו וקטלו גם את ביצי הכינים.
והיום? היום הם יצאו עם מוצר חדש אותו מוצר בקבוקון עם שפריצר! שזה בהחלט יתרון אדיר מעל הבקבוקון הרגיל שלהם , זה  הרבה הרבה יותר נוח במיוחד לשיער מלא .

היתרון הגדול הוא שהדרין וואנס הורג את הכינים וגם את ביצי הכינים הוא חודר לתוך הביצה  "לעובר" הכינה וכך משמיד אותה והיא לא יכולה לגדול לכינה גדולה ומגעילה.
המוצר לא מכיל חומרים כימיים שזה ייתרון עצום מבחינתי, טיפול של 15-20 דק ואת רגועה
-------------- עד לפעם הבאה :)

חסרון קטנטן אבל לא משהו שלא מתגברים עליו בזכות התוצאות - הוא השמנוניות של כל העסק , צריך להיזהר באמבטיה/במקלחת , צריך לחפוף היטב עד לשטיפה מוחלטת.

אני מאחלת לכולנו ראשים נקיים ובריאים - ריקים מנחמות למיניהן :)

אם חושבים אז מגרדים............זה מה שקרה במהלך הכתיבה הזו חחח
עושים שוק >>
לצפיה ב-'תמונת שיער :)'
תמונת שיער :)
10/07/2014 | 12:04
36
לצפיה ב-'תמונת המוצר'
תמונת המוצר
10/07/2014 | 12:07
56

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ