המלצה להד שולדרס לאישה וגבר תודה לתפוז

בןבוי

New member
אני צמחונית מטעמים הומניים

לא אוכלת בשר, עופות, דגים, או כל דבר שהיתה לו אמא ועיניים, גם לא לובשת או נועלת עור ופרוות. אבל אני דווקא בעד ניסויים לא אכזריים בבעלי חיים. כי מבחינתי, השאלה היא: או אני או הם. אז בחרתי בי. כלומר, אם חייבים לבדוק שמוצר כלשהו עובד (תרופה, קוסטמיקה), עדיף שהבדיקה וההתנסות לא ייעשו על בני אדם. האלטרנטיבה? לא מלהיבה, אבל זה מה שיש. ביניתיים

קריסטה

New member
מילא תרופות, אני לא מסכימה אבל לצורך הדיון

אבל קוסמטיקה? איזה מין בן אדם נוראי את שאת מעדיפה שתהיה לך צללית או מייק אפ לטעמך מאשר שארנבון או חולדה לא יחטפו כוויות נוראיות בעיניים ועוד שלל "תענוגות".

Eva Pollo

New member
תרופות מנסים על בני אדם גם ככה

הניסוי בבע"ח זה בעיקר כסת"חים בשביל שלא יתבעו את חברת התרופות אם משהו משתבש.

אפשר את מקור ותאריך התמונה?

אני מאוד מעריכה מידע אבל כידוע, באינטרנט NOBODY KNOWS YOU ARE A DOG והייתי רוצה לדעת קצת יותר פרטים. תודה.

dafnacohen1

New member
התמונה

התמונה כאמור בהודעתי מעלה מצילומייה של מתנדבת למען זכויות בעלי חיים שנכנסה לעבוד במסווה בפרוקטר אנד גמבל. התמונה נמצאת ברשת זמן רב ועולה בכל חיפוש בנושא התעללות החברה בגוגל לצערי לא הצלחתי למצוא את המקור הראשוני מפני שקיים זמן רב מאוד ברשת. כל הדברים המדוברים על החברה הינם אמת ופורסמו בציבור כמו כן אני מצרפת לינק לכתבה בYNET להתעללויות נוספות שקרו בחברה הנוראית הזאת על מנת להוכיח את אמיתות הדבר. הדברים קשים מאוד. כתבה על פרוקטר אנד גמבל

זה לא קצת ישן?

דברים השתנו באתיקה של חברות, הייתי בהרצאה בנושא לא מזמן ומשהו מלפני 8 שנים לא בהכרח נכון לעכשיו. אני, אגב, מאוהבי בעלי החיים ונגד התעללות וניסויים לא הכרחיים בבעלי חיים, אבל אם נרדוף חברות בלי מידע עדכני איזו מוטיבציה תהיה להן לשנות את האתיקה שלהם ולהפסיק עם זה?

טליה80

New member
../images/Emo127.gifאני מקפידה שלא לקנות מוצרים אשר נוסו על בע

בעלי חיים.מצרפת קולי לקריאתך להחרימם.

אם זה לא רלוונטי מבחינתכם

מכיוון שהייתה תקופה שסבלתי מקשקשים, פניתי למספר רופאי העור וכולם כאחד אמרו באופן חד משמעי שלהשתמש בהד אנד שולדרס זה מקביל לחפיפה במים [לפחות כשמדובר בטיפול בקשקשים] יש שמפו רפואי בבית המרקחת, קצת יקר, אבל עושה את העבודה במלחמה נגד הקשקשים, נותן מראה מדהים לשיער ויש עליו את סימן הארנב - אלפוסיד או אלפוסיל. החסרון היחיד שלו זה שהוא עולה 50 שקלים לרבע ליטר בסופרפארם. מצד שני, מי שקונה הד אנד שולדרס, שם את כספו על קרן הצבי והוא לא נגד קשקשים

blackwish

New member
תודה על מה שכתבת-מתיחסת להמשך השרשור

תוכלי לצרף לי מאמרים, או כתבות במידה ויש לך על נושא התרביות והניסוים עצמם? בלי תמונות מזעזעות בבקשה, מידע נטו.

בןבוי

New member
איך מקבלים מוצרים להתנסות?

אני תמיד רואה המלצות על מוצרים בתפוז ולא יודעת איך מקבלים אותם. אז, איך? תודה.

אני משתדלת כמיטב יכולתי לא לקנות מוצרים כאילו

יש הרבה מוצרים טובים בשוק שלא נוסו על בע"ח. בעניין תרופות פה המוזות שותקות. ברור שהן חייבות לעבור בדיקות לפי הכללים של מנהלת התרופות. אין בשוק תרופות שלא נבדקו בהררכיה של היצורים החיים

ורדית43

New member
אני לא ממליצה על השמפו הזה-לי לא עזר.

ממתי שהתחלתי להשתמש בשמפו לקשקשים של סבוקלם והמוצרים שלהם -העולם נראה לי אחרת. אין לי קשקשים, והסבוריאה שבסלתי ממנה נעלמה לי - ולא , לא קיבלתי מתנה מהם.רוכשת בכיף.

למעלה