לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1187011,870 עוקבים אודות עסקים

פורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 

אודות הפורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 
x
הודעה מהנהלת הפורום

שלום חברים וברוכים הבאים לפורום הצרכנות עושים שוק 

הפורום הכי מגוון, כייפי, איכותי ונעים ברשת בתחומו!

המשך >>

לצפיה ב-'יוצאים מאזור הנוחות '
יוצאים מאזור הנוחות
<< ההודעה הנוכחית
19/06/2011 | 06:41
23
4
לצפיה ב-'ריאליטי זה real? '
ריאליטי זה real?
19/06/2011 | 06:45
22
3

הן פורחות כמו אש בשדות קוצים תרתי משמע: כוכב נולד, הישרדות, היפה והחנון, לרדת בגדול,
מאסטר שף, היכל התהילה, האח הגדול, רוקדים עם כוכבים...

בכל פעם מחדש נרשמים לתוכניות הריאליטי אלפי אנשים שמבקשים להיות כוכבים מפורסמים ולו לרגע אחד.
כאלה המנסים לגעת בתהילה במחי יד בתקווה שחייהם ישתנו.
אם ניכנס לרגע לרווחים, הרי שהפקת תוכנית ריאליטי היא מהזולות שבהפקות.
המתמודדים מתחייבים  לתנאי המשחק, חותמים על חוזה דרקוני "וישחקו הנערים לפנינו..." (שמואל ב' 13-17)

המשתתפים בתוכניות ריאליטי עושים מה שלא היו מעזים לעשות בחייהם הרגילים כפי שהם מעידים על עצמם.
הם מנסים להתנהג עם "האמת שלהם", מושג תמוה בה בעת שהם משתלבים בדרישות ההפקה כפי שהם מבינים אותה.
ההכנסות בשמיים (פרסומות, סמסים, פורמים פעילים...) וההוצאות נמוכות. שורת הרווח גדלה בהרבה ואנו מתמכרים...

אבל יש עוד שאלה והיא העקרונית שבהן. ריאליטי- האם זה real אמיתי?
ברור לכולנו שיש הפקה מתוחכמת מאחורי כל תוכנית. כזו הדואגת לייצר דרמות בין המתמודדים.
המתמודדים מאד רגשיים במצבם וזה שיוצר אצלנו הצופים אמפטיה והיקשרות רגשית עם הדמויות. (הערצה).

עד כמה משפיעה ההפקה על מי יישאר במסטר שף או מי יודח ממועצת השבט?
עד כמה יבליטו תוצאות  העריכה את המאבקים בין קירות הבית של האח הגדול? את מה ימזערו ואת מה יעצימו?
לא אחת אנו נזעקים ושואלים זה אמיתי? זה מבוים? זה טבעי? היש מחיר לתהילה?

דיון
ומה יש לכם לומר על תוכניות הריאליטי שנשתרשו להן בבטחה בתרבות חיינו?
האם הן רומסות  ערכים של אינטימיות?
האם הן סודקות את חומות הבושה?

אשמח לכל תגובה
תפו
עושים שוק >>
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
19/06/2011 | 06:50
4
לשמחתי לא נשאבתי מעולם לתכניות שאת שמן מנית ואין לי מושג מה הן, אבל ברור לי שאין דבר כזה טבעי מול המצלמות כך שמה שרואים הוא בוודאי אמיתי אבל לגמרי לא טבעי.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'מה פרוש לא טבעי? '
מה פרוש לא טבעי?
19/06/2011 | 06:59
3

ומה ההבדל בין אמיתי לטבעי
תודה.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'מה ה ק ש ר'
מה ה ק ש ר
19/06/2011 | 09:53
2
1
בין אמיתי לטבעי.. זו השאלה במקרה הזה.
אמיתי מבחינתי כל מה שמצולם. זה לא מצוייר ולא מדובב משמע זה אמיתי.
טבעי - התנהגות טבעית כמו בחיים עצמם. ברור שברוב המקרים ההתנהגות שלהם מול המצלמות אינה טבעית.
קראתי פעם ראיון עם אחת המשתתפות בתכנית של אלון גל, שאמרה שביקשו ממנה להגיב בצורה מסויימת מול המצלמה והיא לא הסכימה לשחק בכאילו. ברור שיש ביום בתכניות האלו - גם אם לא הכל מבויים.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'זו הנקודה. עד כמה מעורבות '
זו הנקודה. עד כמה מעורבות
19/06/2011 | 10:02
1
יש בתכנית שמתיימרת היות מציאותית...
עושים שוק >>
לצפיה ב-'מציאות להמונים'
מציאות להמונים
19/06/2011 | 10:35
יותר מידי מעורבות בכל מקרה כי כל מעורבות פוגעת בטבעי. אפילו סתם מצלמה מול הפרצוף היא מעורבות יתר.
ואכן התכניות הללו מוכרות "מציאות" להמונים שמוכנים לצפות בהן.
בזבוז זמן מבחינתי. יש לי דברים הרבה יותר מעניינים לעשות בזמני הפנוי.

הפעם היחידה שיצא לי לראות במה מדובר היה קטע מה"אח הגדול" שיצא לי לראות, לצערי, אצל הספרית שלי. בשלב מסויים ביקשתי ממנה לכבות את המכשיר. בלתי נסבל מבחינתי. גיבוב של קשקשת על כלום ועוד קצת שום דבר.

עושים שוק >>
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
19/06/2011 | 07:20
1
1
אין לי טלויזיה
התנתקנו בגלל שלא היה מה לראות.
3 וחצי שנים של ספרים טובים, מוסיקה דיבורים עם בן הזוג ואינטרנט.
כל מי שיהיה לו את האומץ לעמוד מול חייו ולא לפחד מהרגע בו  לא יהיו יותר תוכניות טלויזיה שכאילו רק ירויח ובגדול.
כשאני מספרת שאין לי טלויזיה אז התגובה: אז מה אתם עושים בערב?
קוראים ספרים, מוסיקה, מדברים אחד עם השני ו.....אינטרנט.
אין לי מה לענות ספציפית על השאלות למען האמת גם לא קראתי אותן ממש כי ......
אין לי טלויזיה
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אהבתי את הגישה'
אהבתי את הגישה
19/06/2011 | 09:48
את מעט התכניות האיכותיות, בעיקר הסטוריה מדע וטבע, אנחנו רואים במחשב בצפיה ישירה. יש טלויזיה בכל חדר אבל הן מושבתות אף אחד לא מגלה בהן ענין מיותר.. הילדים לעיתים רחוקות צופים באיזה סרט בסלון, בשקט.

גם אצלנו מעדיפים אינטרנט, ספרים, מוזיקה ושיחה טובה - וכמובן יצירה

גם עיתונים הפסקנו לקנות או להכניס הביתה לפני שנים. קוראים מה שמעניין בנט וזהו. בלי נייר מיותר.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'ריאלטי'
ריאלטי
19/06/2011 | 09:43
7
1
די מכורה ואוהבת את זה
כמעט רואה את כולם...
ויודעת שלא הכול אמיתי אבל עדין כייף לראות ולזהדות עם מתמודד שזה יותר מה שמחפשת ופחות עסוקה במבוים לא...
ולא מפריע קצת הגסויות וקצת שלפעמים קצת נהיה חצוף זה עושה את האקשן מבחיינתי..
עושים שוק >>
לצפיה ב-'ומסתבר'
ומסתבר
19/06/2011 | 10:03
6

שזה מה שנשאר לנו לצפות בו אם בכלל ...
לא?
עושים שוק >>
לצפיה ב-'יש עוד תוכניות'
יש עוד תוכניות
19/06/2011 | 10:08
5
פחות הסגנון שלי
חוץ מלהפיל את המליון ורמזור
ואני חושבת שתוכנית כוכב נולד עם ערך מוסף....
ואני לא אוהבת שמחייסים לריאלטי שהוא הזן הנחות...
מחפשים בערב קליל קצת צחוקים הזהדות למה צריך את הכבד?
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אוהבת את רמזור, מפוצץ סטרואוטיפים'
אוהבת את רמזור, מפוצץ סטרואוטיפים
19/06/2011 | 14:37
2
ומצחיק במידה הנכונה.
בטח שרואה, מה אני אפסיד?
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אבל אין לך טלביזיה'
אבל אין לך טלביזיה
19/06/2011 | 14:40
1

יש לך ספרים כך כתבת.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'יש לי הרבה דברים וגם...אינטרנט'
יש לי הרבה דברים וגם...אינטרנט
19/06/2011 | 23:43
1
לצפיה ב-'אכן ady'
אכן ady
19/06/2011 | 14:42

ההתייחסות הגורפת היא סוג של התנשאות בעיני
אני צרכן נבון יודעת לברור מה טוב לי.

מסכימה אתך.
תודה
עושים שוק >>
לצפיה ב-'וואלה'
וואלה
19/06/2011 | 15:34
מסכימה.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'ריאליטי???'
ריאליטי???
19/06/2011 | 14:24
2
מזה כמה שנים טובות אני לא צופה בכלל בטמבלביזיה.
אפילו לא חדשות או יומן השבוע שבעבר הרחוק ראיתי.

לכן אין לי תשובות, לא רואה סדרות במחשב, מנותקת לחלוטין מהדבר הזה.

רעיה
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אם טוב לך אם זה '
אם טוב לך אם זה
19/06/2011 | 15:03
1

טוב לכולנו
עושים שוק >>
לצפיה ב-'לא אוהבת לא רואה, מרגישה שחודרת לרשות הפרט.'
לא אוהבת לא רואה, מרגישה שחודרת לרשות הפרט.
19/06/2011 | 15:21
3
לצפיה ב-'צריך להבדיל, לדעתי בין סוגי הראלטי.'
צריך להבדיל, לדעתי בין סוגי הראלטי.
19/06/2011 | 15:44
1
את מאסטר שף, לדוגמא, מאד אהבתי. הוא לא סתם ריאלטי טיפשי של לסגור אנשים בבית, ונראה מה קורה. זאת תוכנית עם תוכן [ואני חובבת תוכנית בישול מושבעת, אבל זה פרט שולי..] תוכניות כאילה, אם הן מענינות, אשמח לראות.
את האח הגדול/ הישרדות וכל שאר השטויות האילה, משאירה למשועממים שמעדיפים להציץ לחיים של אחרים, במקום לחיות את החיים שלהם.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אני למשל לא צפיתי בהישרדות מעולם'
אני למשל לא צפיתי בהישרדות מעולם
19/06/2011 | 16:14

וכן הצצתי לאח הגדול, לרוקדים עם כוכבים וכוכב נולד.

לא התמכרתי.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'לא רואה טלוויזיה כבר שנים ...'
לא רואה טלוויזיה כבר שנים ...
19/06/2011 | 16:54
מסתבר שאני לא היחידה בפורום...
עושים שוק >>
לצפיה ב-'כמעט כלום'
כמעט כלום
19/06/2011 | 21:33
אני לא צופה בתוכניות ריאליטי. וממליצה לכולם לעשות אותו הדבר :)
אולם המעט שנאלצתי לשמוע כשבני משפחתי צפו בזה היה רדוד, משעמם ומלא ערכים שליליים.

בכלל, עדיף לא לראות טמבלוויזיה. יש כל כך הרבה דברים יפים בחיים, לא חבל לבזבז את הזמן על הפח הגדול?
עושים שוק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ