יוצאים מאזור הנוחות

../images/Emo204.gifהאם השתוממת

כאשר אסתי גינצבורג בת 21 התארסה ל עדי קייזמן בן 48? לי מהצד זה נראה חריג היות שהיא שעירה מאוד מעצם היותה רק בת 21... תודה

שעירה או לא שעירה, היא כוסית על ../images/Emo6.gif

סתאם.... צעירה. תראי, אני אל נכנסת להם לחיים או לתחתונים. ברור לי שאם זה הוביל לחתונה אז יש שם משהו שהוא מעבר לכסף (הרבה הרבה כסף) וקצת מעבר לרצון של גבר מבוגר לקחת פרגית צעירה. יש משהו שמטפח לגברברים האלו את האגו, אבל ספציפית עדי קייזמן יכול היה לקחת כל אחת, אז כנראה שיש פה משהו מעבר. רוצים להתחתן? תפאדל , תתחתנו. לא יילך? יתגרשו. ככה עושים כולם. להתפלא? ממרומי גילי המופלג אני כבר לא מתפלאת או מתפלאה (איך קיבינימט אומרים???) על כלום.

KarinDi

New member
לפעמים אני חושבת

שאת גרה לי בראש. או שאת פשוט אני בעוד כמה שנים :) את מדהימה אותי כל פעם מחדש, באמת! בין הוריי יש פער של 10 שנים, והם נשואים 37 שנה. רוב חיי זה לא נראה לי כ"כ מוזר או שונה, כי עם זה גדלתי. עם זאת, לאורך כל חיי, העדפתי לצאת עם גברים שנמצאים במקום דומה אליי בחיים- בתיכון, בצבא וכו', כמעט תמיד בן הזוג שלי היה באותו שלב כמוני, ובהתאם גם קרוב אליי בגיל. מקסימום הפרש היה 5 שנים, וזה לא החזיק מעמד בכלל, לא נראה לי שזה היה בגלל הגיל... נראה לי שעם השנים פער הגילאים מצטמצם- ההפרש ביני לבין בחור שמבוגר ממני ב-10 שנים היום, קטן יותר מההבדל בינינו כשהייתי בת 18, והפער הולך ומצטמצם. עדיין, נראה לי שהיום היה לי קשה (בלי קשר לבעלי המושלם, בעולם היפותטי בו הייתי רווקה) לצאת עם מישהו שמבוסס יותר ממני ולכן "מפרנס" אותי, גם אם זה רק בתפיסה... בכל מקרה, ניסיון החיים מוכיח שאין קשר בין סיכויי ההצלחה של זוגיות לבין הפרש הגילאים, או בכלל, לאיזשהו קריטריון ידוע... לגבי הילדים (הדימיוניים) שלי- אני לא חושבת שהייתי מונעת קשר כזה, בשלב בו ילדי יהיו בגירים. לפני זה- כמובן. לגבי קשר עם גרוש/ה+ילדים- הקושי נראה לי גדול יותר ובמקרה כזה אני חושבת שהייתי מנסה להציג את השיקולים ואת הקושי...למרות שאני לא באמת מאמינה שיש משהו שכהורים ניתן למנוע מילדינו...כשהם בוגרים. רק לייעץ. אבל אני לא חושבת שאני מבינה בזה הרבה...

נסיון חייך הוא שמלמד../images/Emo204.gif

וילמד אותך. ילדים יבואו גם יבואו. כייף לי דווקא להיות בראש שלך. אני נהנית. תודה

jesie12

New member
לדעתך קשר בין אישה מבוגרת לגבר הצעיר ממנה

לא יכול להיווצר? והוא תמיד יהיה בנוי על ניצול?

קיטי קט2

New member
לא חושבת שאישה שיוצאת עם גבר צעיר ממנה

נחשבת לחריגה היום חברה טובה שלי התחתנה עם בחור הצעיר ממנה ב3 וחצי שנים, וזה היה לפני 7 שנים, ואז באמת זה היה נראה לי קצת מוזר היום זה הרבה הרבה יותר מקובל, אני בעצמי יצאתי עם כמה גברים שהצעיר ביניהם היה צעיר ממני בחמש וחצי שנים, אבל הוא היה די בוגר לגילו... חוץ מזה שהרבה גברים נשארים ילדים ברוחם אז כנראה שזה לא משנה... אם זה גן חובה או כיתה א'...
זה בהומור... ועכשיו ברצינות: המון המון בחורות שאני מכירה אישית ולא מכירה יוצאות עם גברים הצעירים מהם, גם בגלל שלדעתי בגילאי 30+ הרבה גברים נשואים (הם נכנעו לנורמה גם אם לא רצו להכנע לה, זה מנסיון אישי), ואז יותר קל להתחבר לגבר צעיר. חוץ מזה שזה יותר כיף....ואם הגבר בוגר ויש זרימה בקשר וחברות אמיתית, אין בעיה של הגיל אז כאן סגרנו את הפינה... ולצד השני: נשים המתחתנות עם גברים מבוגרים יותר. אני חושבת שכמו בכל קשר זה מאד תלוי בטיב הקשר בין בני הזוג, אבל יש אולי אולי בעייתיות כשההפרש גדול מאד, למשל 20, 25 שנה. כי אישה בת 60 שנשואה לבן 85... נראה לי בעייתי. לי עצמי יש גם חרדת מוות ונטישה ברמה די גבוהה, ולכן קשה לי לחשוב שאני אהיה עם מישהו (קשה לכתוב את המילה להתחתן) ועוד 20 שנה הוא כבר לא יהיה. אבל... מי אמר שמלכתחילה הקשר הזה יחזיק מעמד כל כך הרבה שנים? וכששני אנשים מתחתנים בגיל 20, זה אומר שהם יהיו ביחד עוד 80 שנה? אין חוזה לטווח ארוך בכל מקרה, גם כקשר וגם לחיים עצמם. אז השאלה היא מה חשוב לבני הזוג באמת: לחשוב שזה זה זה וזהו, או פשוט.. לזרום ולראות מה יביא המחר

גניפר14

New member
פער גילים גדול זהו ניצול מבחינת הגבר וניצול מ

מבחינת האשה בחורה צעירה בת 20 למשל המתחתנת עם גבר בן 40 זה ניצול מצד הגבר כיוון שבחורה זו צעירה ברוחה צריכה לבלות עם בני מינה לחוות חוויות עם בני מינה ולא עם איזה מבוגר שכבר עבר את שלב הצעירות שלו. נשים צעירות הן תמימות ומטומטמות משהו הן חושבות לטווח קצר בנשואים כאלו הן לא יודעות שבגלל טווח הגילים הגבוה הגבר שלהם מזדקן יותר מהר מהן וכך יוצא שבגיל ארבעים שהאשה רק מתחילה את המיניות שלה הטובה הגבר שלה הוא אימפוטנט ולא רק זה כבר נראה זקן מאוד לעומתה והיא עדיין צעירה שרוצה עידיין לבלות המחלות לצערי מתחילים מגיל חמישים ומעלה עם זה סכרת, כולסטרוןל, סרטן שלא נדע, בגיל מבוגר מתחילים כל הבלאגנים ובחורה צעירה יכולה למצוא את עצמה מטפלת בגבר הזקן שלה שזו ממש מטלה קשה מאוד אני כמטפלת בקשישים יודעת במה מדובר וכמה קשה לטפל בקשישים במיוחד חולים. אז תתארו לכם אשה בת ארבעים או חמישים שעדיין יכולה לעשות חיים משוגעים צריכה להחליף אולי חיתולים לבעלה או לטפל בו כי הוא חולה וזקן ממנה בעשרים או שלושים שנה. ממש אבל ממש כל המודה הזו לא מתאימה לנשים צעירות והן לא מבינות זאת. הגברים מה אכפת להן מנצלים את אותן נשים אם זה בכסף הם מפתים אותם או בדיבורים עקב בגרותם לעומת הפרגית שהם תפסו. בקיצור צריך לחנך את בנותינו הצעירות לא לבחור באופציה כזן כח הם הןרסות את חייהן ונשארות אלמנות בגיל צעיר למדיי. וכמובן זה לא טוב לילדים שיש להם אבא מבוגר.

חלילה. מצבים שכאלו../images/Emo204.gif

יכולים להתרחש בכל זוגיות! אין טבו מחלות רק לגברים. יש נשים שמתחלות בצעירותן וזה מצב הפוך לא ניתן לבחור מחלות...
תודה

ר י צ ל

New member
אוייייי לך ולשיפוטיות

זה ממש לא נכון - א. בנות צעירות הן לא מטומטמות ולא תמימות - אני לדוגמא למרות שאין הנחתום מעיד על עיסתו - אני מודעת לכל הענין הזה של הגיל וכן בחרתי בדרך הזו והתחתנתי בגיל 21 עם בעלי שגדול ממני ב 11 שנים ועד היום אני ממש לא חושבת שעשיתי טעות !!!! ואני גם לא חושבת שבעתיד אחשוב ככה! יודעת למה? כי חשבתי על כל היתרונות ועל כל החסרונות כמו שכל אחת אמורה לעשות לפני שהיא מתחתנת בכלל.. יצאתי עם אחרים לפניו ואף פעם לא התאים לי שכבת הגיל שלי או טיפה מעליי, ואיתו היה חיבור!!! זה ממש לא ניצול - אנחנו פשוט מתאימים ותני לי רק להגיד לך שבכל מערכת יחסים יש בעיות וחסרונות- השאלה איך מתמודדים איתן.

גניפר14

New member
11 שנים הפרש זה עוד איכשהו

אתן לך דוגמא ממני ביני לבין בין זוגי לחיים יש הפרש של 12 שנה היום שאני בת ארבעים פלוס והוא בן חמישים פלוס אני ממש רואה את ההבדלים הוא הזדקן בבת אחת ממש לא להאמין ואני עדיין מרגישה צעירה ברוחי ורוצה להתפרע ולבלות והוא נהיה ממש זקן לא רוצה לצאת הרבה עכשיו יש לי גם חברה שמצבה דומה לשלי בול וכיוון שאני עובדת עם קשישים דיברתי עם הרבה נשים קשישות ורובן היו נשואות לגברים מבוגרים מהם בהפרשים שציינתי והם תמיד סבלו או נשארו אלמנות בגיליים שבהם יכלו לבלות עם בן זוגן והן לבד. גברים חיים פחות מנשים אז לא מובן לי הקטע הזה שנשים צעירות יוצאות עם בוגרים כולל אותי אשה חיה יותר שנים ולכן היא זקוקה לגבר בגילה או צעיר ממנה כדי שתוכל לבלות את הפנסיה שלה לא לבד אלא עם בן זוג. נשים הן לא אגואיסטיות ולא חושבות לטווח ארוך ולכן אוכלות אותה בבגרותן. הכל הבאתי מניסיון מעבודתי עם קשישים ולכן כתבתי מה שכתבתי הדעות יכולות להיות חלוקות כאן אבל זו המציאות ואי אפשר לברוח ממנה. דבר נוסף ידוע ובדוק שנשים הן בשיא מניותן מגיל ארבעים וגברים מגיל 18 אז גם כאן לא ברורו לי למה נשים צעירות יוצאות עם מבוגרים מהן בהרבה שנים. הרבה גברים בארץ הם אימפוטנטים בגיל צעיר יחסית לגברים בחו"ל אז תחשבו על זה.

freduni

New member
פער הגילים הוא תוצאה של מצב חברתי.

היום המתירנות וחופש המיני (של שני המינים ) הורסים כל משפחה נורמלית .וכמו כן שאיפה לבטחון כלכלי הוא גורם נוסף בשיקול להתחתן עם אדם מבוגר מסודר בחיים , וכמו כן היציבות הנפשית והנסיון חיים העשיר מביא לא פעם (לאחרונה הרבה ) להתחתן עם אדם מבוגר . היום לצערינו הרב הגברים והנשים מתנהגים בתירנות מינית פרועה ואפשר לקיים יחסים כמעט אם כל אחד/ת בכל מקום וללא מאמץ .אי לכך מחשבת הגברים היא למה לקנות פרה בשביל כוס חלב , כי יש מין ובשפע . ולמה להתחתן עם אחת שעברה 100,000 גברים . ואילו הנשים יוצאות מתוך הנחה שהצעירים ראשם לא בזוגיות קבועה עם כל מיני פנטזיות בראש , ומידת הנאמנות שלהם נמוכה מאוד . וכמו כן מצבם הכלכלי לא תמיד שפיר . ואין להם את הרצון להתמודד עם הקשיים הנובעים מכך . עדיף לבוא על מוכן . ולכן נדמה לי שתופעה זאת רק תגדל , ככל שהמצב הכלכלי יעשה גרוע יותר , ומתירנות תמשיך להשתולל .

david047

New member
??

אני חי עם אשה צעירה ממני כמעט ב-20 שנה.. כבר 10 שנים.. והזוגיות קיימת בהרמוניה נפלאה .. אם ישנה אהבה והערכה וחברות של אמת -אם יש זו היא הנוסחה המנצחת = כמה פשוט !

יש משהו מאוד מאיים בלחשוף קשר כזה בגלוי

אני חושבת שמעבר למכשולים הפנימיים (פערים בדעות, בתפיסות עולם, חברים שונים, רצונות שונים ועוד..) שמי שנמצא בקשר כזה צריך להתמודד איתם, יש המון קושי אישי לצאת עם הקשר מהפרטי אל הפומבי ולחשוף את הקשר החוצה לעולם.. מה אתם חושבים?<

ר י צ ל

New member
עם זה אני דווקא מסכימה!!

אנחנו שמרנו את הקשר לעצמנו עד שהרגשנו חזקים מספיק כדי לצאת עם זה, גם כי רצינו לבחון בעצמנו וגם כי ידענו מה יהיו התגובות. ו

למעלה