סקר-
זקוקה למענה

פברואר22

New member
אני לא חושבת שאני מדגם מייצג

כי אני לא חובבת אוכל מלבד החביתה (בלבד ללא תוספות) והקפה עם התמצית בצד אז לא ממש משנה לי מגוון המנות ויותר מעניין אותי מי נמצא מולי אבל אני יכולה להגיד לך שיש בית קפה אחד שאליו אני אוהבת להגיע כי בכל פעם שאני מגיעה יש למלצרים שם את הברק הנולד בעיניים והחיוך המסויים של "אני זוכר/ת אותך שכבר היית כאן" חוץ מאחת שזוכרת את מה שאני שותה (קפה עם התמצית בצד
) הם לא זוכרים מה אני אוהבת אבל זוכרים את היותי שם מקודם אני שומעת את זה בצליל הקרוב של "מה שלומך" בחיוך עם הצליל הנעים של "היום הגעת מאוחר יותר" ובסבלנות שלהם כאשר יש לי רגע "פטפטני" של קיטור על מזג האוויר אה...וגם העוגיה שמצורפת ללא תשלום לקפה אז מבחינתי...היותי נראית ונשמעת...

לתשובה כזו ייחלתי...../images/Emo51.gif

את זה בדיוק חיפשתי לשמוע - כדי לדעת שאני לא חריגה! (וגם אם כן,,,,,, לא נורא...
) זה לא מבטל חלילה את המענה של כל מי שמשיב לי מכל הלב והרצון טוב!! ..... זה בדיוק מה שאני שומעת בבית הקפה "שלי" ואני שמחה שיש מי שחשוב לו לשמוע את זה כמוני . גם אני ממש ממש ממש לא מדגם מייצג כמו שאמרת אבל
קבלת הפנים. היחס
הבית הקפה המדוייק!
והעובדה שברגע שאני נכנסת לקפה
הברמן
(הבריסטה) כבר מחמם לי פעמיים את הכוס (עוד לפני שמודפס לי "בון") כי הוא יודע בדיוק איך אני שותה... ובשבילי זה אומר הכל.. ..

פברואר22

New member
../images/Emo250.gif

קודם כל תדעי שהתאהבתי בך עוד יותר על ההזמנה
על זה שאת לא משאירה אותי מנותקת מכאן וקוראת לי לבוא לראות שאני קיימת גם אצלך...התרגשתי...ואת יודעת, כשקראתי אותי אצלך התאהבתי גם בי מחדש
לא תמיד אני זוכרת מה ואיך האצבעות רצות לי על המקלדת ... זה לא טקסט שאני מארגנת בראש וכותבת אלא פותחת את תיבת התגובה ורצה עם האצבעות אז כשקראתי אותי אצלך אמרתי "וואוו..ככה כתבתי? ככה אמרתי? ככה רצו לי המילים?
כתבתי יפה
וזה ריגש אותי לדעת שאני כותבת יפה
כי תמיד תמיד אחרי הכתיבה מופיעה בי השאלה התוהה "כתבתי בסדר? אני מובנת?" אז תודה לך שלרגע הראת לי אותי

הרווח שלי כפול../images/Emo140.gif

חיזוקים של מאמנת לעצמה... גם העצמתי אותך וגם שיקפתי לך כמה כשרונית את. ושחברותי ואחרים אומרים לי שכתיבת הבלוג שלי כל כך טובה גם אני מתקשה להאמין
אגב גם השבתי לך בפורם...
מתי נשתה שם קפה? אני חזרתי משם ב 18:30. היישר לסעודת השבת...... תודה כפולה
שבת שלום.

מסעדות ../images/Emo21.gif../images/Emo71.gif ובתי קפה.../images/Emo96.gif../images/Emo212.gif

קודם כל שהמקום יהיה כשר.
האווירה של המסעדה.
כמובן שיהיה טעים ואסטטי
מלצרים נעימים וקשובים.
נקי ומסודר.
לא אוהבת מסעדות גורמה.
לא יקר מדיי.
מאוד אוהבת את מיקום המסעדה. (למשל אריסטו בחוף קסרייה,מסעדה במדרחוב בזכרון יעקב.)

ayeletba

New member
תשובות ../images/Emo96.gif

מה יגרום לי להיכנס שוב לבית קפה: 1. לי חשובה מאוד האוירה - אני אשוב לבית קפה שנכנסתי אליו והאוירה שבתה אותי - האוירה בפנים או אפילו הנוף בחוץ (אני למשל אוהבת בין היתר לשבת בבתי קפה ברחובות סואנים ולהסתכל על העוברים והשבים). 2.חשוב לי שהמלצרים יהיו אדיבים ומקצועיים - או לפחות ישדרו מקצועיות (לא סובלת את ה"רגע הולכת לשאול" המהסס). 3. לא אוהבת בית קפה שכל מנה שניה בו זה: מצטערים - אין, מצטערים - נגמר" 4. הטעם של הקפה. 5. שהמנות יהיו לטעמי, עם טאצ' ולא סתמיות. זה עושה את ההבדל. מעדיפה אפילו מנות קטנות יותר ולא גדולות - אם זה בא על חשבון הטעם! ברור שחשוב: אסטטיקה של המזון המוגש ניקיון המקום והשרותים אבל אני לא ממש איסטניסטית - ז"א יכול להיות בית קפה בסגנון זרוק ואני יאהב אותו בגלל האוירה. תודה על השאלון.

תודה../images/Emo24.gifאהבתי את שכתבת

ויותר מזה... אני חושבת (כמעט בטוחה) שזו הפעם הראשונה שאת מתייחסת לנקודה כל שהיא שאני מעלה בפורם. זה נכון?
תודה ענקית.
אהבתי את המענה שלך.

ayeletba

New member
בכיף ו..לשאלתך..

ואללה אין לי מושג אם זו פעם ראשונה - בכל מקרה זה לא במתכוון - הנוכחות שלי דלה בעיקר מחוסר זמן כי זה הפורום האהוב עליי. אבל אם אני נכנסת ומוצאת משהו כלבבי אני מיד עונה. חג שמח.

Aעופרית

New member
קודם כל שיהיה טעים ומעניין

ככל שיש מאכלים שלא טעמתי עד כה, הרי זה משובח. גם בפורום סרטים, אני תמיד מדגישה- הזר והלא מוכר, הוא זה שבו אני בוחרת. מה שאני יכולה לבשל בבית, פחות מושך אותי. מעבר לזה, מחירים זולים או סבירים. כמויות גדולות. כמובן, חשובה גם האסטטיקה של המקום, שיהיה מקורי ונעים ושלא תהיה מוזיקה מעצבנת.

סמאדי

New member
בית קפה מבחינתי זו המסעדה האולטימטיבית.

חשוב לי שהטעם ימגנט אותי למקום, שיהיה נעים לשבת שם ולא פחות חשוב שהשירותים יהיו נקיים כי אחרת זה מגעיל. שלושת הדברים חשובים לי באותה מידה. וגם המחיר. שלא ירקיע שחקים. אחרת לא כיף.

אני הייתי מנסחת את זה להפך

מה לא יגרום לחזור. אוכל טוב יגרום לחזור, כל השאר (וכמובן אוכל רע) יכולים לגרום לא לחזור.

למעלה