סקר-
זקוקה למענה

סקר- ../images/Emo92.gifזקוקה למענה ../images/Emo51.gif

לצורך פוסט אעלה בבלוג ממש בקרוב.
שואלת: כאשר אתם נכנסות לבית קפה / מסעדה מה יגרום לכם לשוב לשם שנית?
ההקפדה על המנה בדיוק לפי הטעם שלך
ההקפדה על הקפה בדיוק בטמפ', במינון, בכוס, בטעם שלך..
יחס המלצרים - נעימים, מחייכים, קשובים, מברכים,
האווירה במקום.
מחירי המנות/הקפה
זמן ההמתנה להזמנה
נוכחות המנהל במקום
אסטטיקה של המזון המוגש
ניקיון המקום והשרותים
אחר... אודה על כל אמירה או הערה/הארה
תודה

קיטי קט2

New member
הכי חשוב לי בבית קפה

איכות האוכל, יחס המלצרים והמחירים- בסדר הזה חשוב לי שהקפה יהיה טעים, אבל לא חשוב לי שהוא יהיה בדיוק בדיוק כמו שאני רוצה, פתוחה להצעות גם זמן ההמתנה להזמנה חשוב, אבל לא מאד אוהבת בתי קפה שהם לא על הכביש, אלא יותר בצד, מדרכוב, או בתוך איזו גינה מאד חשוב שאוכל להחזיר מנה במידה והיא לא טעימה ולקבל במקומה אחרת (לא קורה הרבה), ושיפצה במקרים שיש פשלות רציניות- גמישות רעיונית של מנהל המקום מאד מאד חשובה למשל, מאד אוהבת את הבנדיקט בבן יהודה. המלצרים שם מדהימים, ומדי פעם מצ'פרים אותי בכל מניד ברים, גם מבלי לבקש, כי הם כבר מכירים אותי: שמים לי עוד כמה לחמניות בסלסלה, קפה נוסף, חציל על האש על שחבון הבית, ממש ממש נחמד שם פעם ישבתי הרבה בבטי פורד, הייתי מכורה לכבד קצוץ שם. הייתה שם מלצרית מדהימה שכל פעם פינקה אותי במשהו אחר, כי נהגתי לתת לה טיפים יפים: פעם קיבלתי מנה על חשבון הבית, פעם משקה חינם בשווי 40 ש"ח אלו דברים שעושים את זה

ady18

Well-known member
עונה

מסעדה מגוון של תפריט ולא תפריט מצומצם גם בבית קפה אשמח פחות משנה בבית קפה אני אוהבת אבל לא בכולם שיש אפשרות להיות גמיש ארוחת הבוקר לפעמים מגיעים 10 דקות שנסגר תפריט הבוקר ולא מנסים ללכת לקראתך ובכלל זה טוב לאורך כול היום בארוחת הבוקר לא אוהבת את זה שמגבילים אותי בתוספת על כול שתיה\תוספת לביצה ודברים דומים מסעדות הייתי שמחה שיהיה מגוון של שתיה לא תמיד והכי חשוב להוריד את מחירי השתיה שהם מוגזמים קפה לא שותה לא משנה לי בבית קפה ומסעדה אשמח למגווון גדול של קינוחים אשמח לאפשרות שלפעמים ובמסעדות לא קיים קינוח קטן (לא כולל כדור גלידה)לא תמיד אחרי ארוחה כול כך רוצים קינוח גדול אם אתה לבד וגם יחסוך בחשבון... מסעדות טוב אם היו ממשיכים גם לערב את העסקיות ושירות שזה כמובן חשוב שונאת להמתין להזמנה קורה גם לא מעט מנה יפה לא אתנגד לא תמיד משנה לי באופן שלא אקח את המנה אלא אם המנה נראית ממש לא מפתה וגמישות בקינוחים\מנות למשל אגוזים לא מדבר עלי ורוב המקומות לא מוכנים לעשות חדש או דוגמאות כאלה בקושי אומרים שיש ורוטבים שתמיד עושים פרצוף אם מבקשים תוספת או בצד

../images/Emo51.gifבעצם../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

את מתרכזת במוגש
וה"מסביב"לא משמעותי לפי מה ששאלתי. נאם כך? תודה

מראה אסתטי,שיהיה נעים להיכנס,שירות יוצא דופן

ולבבי-מבחינתי שווה אפילו שהמנות יהיו יותר יקרות. אני רוצה להגיע לבית קפה ולהרגיש שלמרות שאני מחוץ לבית-הוא ביתי ונעים להיות בו,אפילו להתנחל בו כמה שעות עם הלפטופ.

תעברי../images/Emo96.gif לבית הקפה שלי ../images/Emo96.gif

ביתא קפה צהלה כבר מזמן לא נכנסת לגרג הוא ירד מאד..........

גרג מזמן לא בית הקפה הקבוע שלי...

ממש נהיה זוועה שם
יושבת פעם ב...ומצטערת שהתיישבתי בכלל. בכל מקרה,יושבת לפעמים בקפה ג'ו במרכז המסחרי ולרוב יושבת בקפה גידי ברמת גן שממש ליד העבודה שלי ומאוד נחמד.

תשובותי

אענה לפי סדר העדיפויות שלי חשוב לי ביותר האווירה ושיהיו במקום אנרגיות טובות .. יחס הצוות המשרת מאד חשובים לי , שיהיו קשובים, חייכנים ועם ידע.. ניקיון המקום והשרותים יעשו את ההבדל אם רק אשב במקום או שגם אסעד. שרותים מלוכלכים גורמים לי לא להזמין אוכל. אילו הדברים החשובים לי ביותר בבית קפה. במסעדה חדשה אני מצפה שהגשה תהיה אסתטית, והאוכל יהיה טרי וטוב. בדרך כלל לא אחזור למקום שאחד מהסעיפים אילו לא ענה לדרישותיי

מאלין

New member
../images/Emo82.gif../images/Emo96.gif

חשוב מאד שיהיה ייחודי. אני יוצאת מתוך הנחה פשוטה , בית קפה משפחתי , כזה שהמתכונים עוברים מדור לדור , שמגישים קפה בכוס נורמלית ולא במתקן שמצריך מנוף. בית קפה כזה שיש בו תפריט מצומצם וממוקד ולא כזה שיש בו הכל מכל ולרוב לא מוקפד. בית קפה שהתפריט בו ממוקד לרוב גם טעים מאד , כי מה שעושים עושים הכי טוב. יוצא מכך שהמקום נקי ואסתטי , העסק של המשפחה וכל הצוות בהתאם. לא אוהבת את הרשתות עם המנהלים והמלצרים המזדמנים , לא אוהבת את המושג "מנהל משמרת" האומלל סופג קיתונות מכל עבר ואין לו כל כך מה לעשות . בית קפה כשמו כן הוא ולא בית פסטה או אלכוהול או סלטים או ארוחות בוקר קפה, תה, שוקו, עוגיות, עוגה . יש בתי קפה שמגשים תה בשעה 17.00 עם כריכים וכל הסרמוניה , מיותר לדעתי. אולי פעם אפתח כזה בית קפה , בראש פינה יש , בעכו יש, בחיפה יש לבטח יש בעוד מקומות שאשמח מאד להכיר

למעלה