לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1186911,869 עוקבים אודות עסקים

פורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 

אודות הפורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 
x
הודעה מהנהלת הפורום

שלום חברים וברוכים הבאים לפורום הצרכנות עושים שוק 

הפורום הכי מגוון, כייפי, איכותי ונעים ברשת בתחומו!

המשך >>

לצפיה ב-'יוצאים מאזור הנוחות- קשיש בעולם צעיר'
יוצאים מאזור הנוחות- קשיש בעולם צעיר
<< ההודעה הנוכחית
13/02/2011 | 12:51
4
103
הפרדוקס – תוחלת חיים ארוכה בחברה צעירה.

חשבתם כמה קשה להיות  קשיש בעולם חברתי הסוגד לעלומים?

אנו חיים בחברה הסוגדת לנעורים, חברה אלופת דיאטות הסובלת מהפרעות אכילה,
חברה המותחת פנים ומגדילה חזה, מקצרת קיבה ושואבת שומן.

נשים בעשור הרביעי והחמישי לחייהן מהלכות לצד בנותיהן,
מתלבשות לצו האופנה העכשווית וששות לאותה מחמאה מיוחלת: "זאת באמת הבת שלך? את נראית כמו אחותה הגדולה."

נכון יהיה להודות שהתופעה הפכה לנורמה בכל רחבי העולם המערבי.
היא גורפת את כל שכבות האוכלוסייה המציבים את הטיפוח החיצוני במקום גבוה בסדר העדיפויות שלהם.
אנשים משקיעים מאמצים ומשאבים בכדי למנוע ממחוגי הזמן להשתקף בחזותם החיצונית.
משתדלים להתנהג כצעירים ובין כל אלו -  איך יכול להרשות לעצמו  האדם להיות קשיש.?

פרשת הדרכים מסתמנת פחות או יותר, בסביבות גיל ה- 40. חלק מהחלומות נגנזים,
הגיל הביולוגי שולח איתותים וסימנים, אצל אחדים קיימת פרשת דרכים בקריירה,
קושי למצוא מקום עבודה חליפי או קריירה שנייה, המשפחה מקבלת את ניצני הדור השלישי
ויש המתקשים להיקרא סבא או סבתא ולהפנים את גודל "המעמד", הפעילות החברתית משתנה ואף מצטמצמת.
בכל בוקר נשקפת מן הראי דמות המסגירה את קמטי הגיל שבמהרה יהפכו לקמטים של ממש, השיער מלבין, הגזרה משתנה.

אכן. בכל אלו פוגש האדם בהדרגה- בעודו חי בחברה חסרת סובלנות לתופעת הקשישים.

שתי דרכים עיקריות נפרשות מכאן לכל אדם:
המתוסכלים - דרכם של מי שהופכים מתוסכלים ומרי נפש החיים במעיין גסיסה מתמשכת.
אלו שזמן פנוי מהווה עבורם סבל, שאינם משלימים עם השינוי בתפקוד הגופני או השכלי,
הזועפים על צאצאי המשפחה והופכים לנטל רגשי או אחר.

המאותגרים-דרכם של אלה שזמנם הפנוי נתפס כנכס. כל שעה מתוכו מלאה בפעילות טעם,
אלה שנוהגים במאור פנים בכל הסובבים אותם ומתמודדים בהשלמה ובנחישות עם מצוקותיהם ורואים ביכולתם
להתגבר עליהן סוג של אתגר אישי.

המאותגרים מגילם נראים בעיני צעירי הדור כבעלי רוח צעירה ונפש נערית.
המתוסכלים מגילם נראים להם פתטיים הראויים להשתתפות בצער ולכן גם
מתרחקים מהם מנטאלית בכל שנה ויוצרים בכך פער שלא יהיה ניתן עוד להדביקו.

חברים
נכון שזו שאלה של אופי/תורשה. נכון שגם המצב הבריאותי האובייקטיבי משפיע. אבל
הזמן יעבור בלאו הכי. תמיד נוכל לחשוב איך עברנו אותו. וזה האתגר האמיתי.

דיון:
האם אתם ערים לתופעה שהוצגה כאן?
האם היא תופעה חיובית?
היש לברך עליה, או שמא לגנותה?
האם אפשר להיאבק בה והאם יש טעם בכך?
לאן בעצם היא מובילה?
האם העולם באמת שייך לצעירים?  

תודה תפו

מקורות - http://www.articles.co.il/print.php?id=7642
אברהם אלון.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'העולם שייך'
העולם שייך
13/02/2011 | 19:47
2
3
נו טוף, אני כבר קשישה, בעולם של הצעירים, ואני אפילו לא יכולה להתחפש לצעירה. בטח לא להיות אחותה הגדולה של בתי, שגילה עדיין בן ספרה אחת. בכל זאת פער הגילים בינינו עולה על 45 שנים.

מאידך, ילדי הצעירים הם הכרטיס שלי להרגיש ולהחשב צעירה מגילי. כשרואים אותם, ישר מורידים לי אי אילו שנים מהסטוק, למרות שגילי בהחלט ניכר על פני.

אז נכון שהעולם שייך לצעירים, אבל גם כשהייתי צעירה לא בדיוק הרגשתי שהעולם שייך לי, או שאני מושכת במיוחד (מושכת מה?), אבל כיום כבר בוחרים רמטכלים צעירים ממני, שלא לדבר על תפקידים בכירים אחרים, ואני כבר מזמן התרגלתי לרעיון שלא אכבוש פסגות חדשות, הסתגלתי ולא כל כך רע לי עם זה.

אני לא רואה מי יודע מה טעם לנסות להצעיר את המראה שלי. כלומר - אני אצבע שיער (בלונדינית עם עבר שחור), אבל לא אלך לניתוח בשביל המראה, או אשקיע אלפי שקלים באיזה סרום מבטיח פלאים. מאידך, אם יגלו את מעיין הנעורים, אלך לטבול בו בכיף. במיוחד אם יש בו מים חמים, והוא נמצא במקום שאינו רחוק ממני.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אמנם אני מעט יותר צעירה ממך'
אמנם אני מעט יותר צעירה ממך
13/02/2011 | 20:12
1
5

וגם אני לא הרגשתי אז שהעולם שייך לי כצעירה.

היום זה שונה.
הטון הכללי הוא צעיר.
סבתא הוא רק מצב ביולוגי ובטח שלא אותה דמות מספרי הילדים או העבר.
סבתות נראות היום אחרת...
עושים שוק >>
לצפיה ב-'הממ'
הממ
14/02/2011 | 07:01
1
סבתא זה מצב ביולוגי?
להגדרתי סבתא זה מצב סוציולוגי ולא ביולוגי. זה קורה כשהבת/בן שלך הופכים להורים, כך שזה לא קשור לביולוגיה האישית של הסבתא.
היום דימוי הסבתא של פעם "יושב" טוב יותר על הסבתא רבתא (וגם זה לא תמיד).

בעצם, "העולם שייך לצעירים" אינו דבר חדש. רק הגדרת מהו צעיר השתנתה. וגם מידת הלגיטימציה של "מבוגר" להיות "צעיר".
ואני אומרת את זה כבת לאמא צעירה בת 77 שעושה יותר ספורט ממני, וממשיכה להראות כמו אחותי עד היום.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'אני עוד לא קשישה'
אני עוד לא קשישה
13/02/2011 | 23:18
4
ואני גם סבתא גאה,
אבל את הקטע של העולם שייך לצעירים אני מרגישה מהצד הכי כואב שלו,
לחפש עבודה כשעברת את שנות השלושים וגם מן הסתם הארבעים, זה להתקל בתגובות מתעלמות, במחיקה של כל הידע והנסיון והכישורים שלך,
מכיוון שזה לא ממש חוקי להפלות עלפי גיל, אז דואגים לסנן אותך עוד בהתחלה
עושים שוק >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ