יוצאים מאזור הנוחות
רכילות

ניריתי 1

New member
זו נישה בפני עצמה ...

יש מי שמתפרנס מרכילות. הצהובונים...פפראצי...סלבס... זה המשחק שהם בחרו לשחק. למשחק הזה יש כללי משחק. לבריאות. לי לא היה מתאים להיות סלבס

mykal

New member
מה פרוש לא מתאים, את סלב כאן ביחס לכולנו,

את ידוענית ידועה, התורמת מהידע שלך, ומנהלת ענינים, חכי חכי אני באה לצלם ולפרסם.

ניריתי 1

New member
מצחיקולה ! ../images/Emo6.gif

אפשר להגיד גם את ההפך הגמור, את יודעת ... שאני הכושי שעושה את העבודה השחורה !
סתם סתם ... אני הכי נהנת ! ועושה את מה שעושה מתוך שיתוף מלא והכי בגובה העיניים ! לא סלבס ולא נעלים ! וחוץ מזה, המצלמה לא אוהבת אותי ! אני לא פוטוגנית בגרוש !!
D

recordion

New member
רכילות

רכילות מבחינתי היא התעסקות במה שקורה אצל האחר, כשאתה לא רוצה להתעסק במה שקורה לך, או לדבר על זה. כשהחיים נראים משעממים, רכילות כנראה נותנת להם תבלין. זהו, שלי החיים מעניינים בלי לעסוק בפרטים מחיי אחרים, ולכן רכילות לא מעניינת אותי. בטח ובטח לא רכילות על אנשים שאני לא מכירה, לא בקשר איתם, ועוד פחות - לדעת פרטים על אנשים שאני מכירה שהם עצמם לא מצאו לנכון להגיד לי. כאשר מנסים לספר לי דברים כאלה אני מבקשת להפסיק ולא לשמוע. רכילות עוברת לי ליד האוזן גם כאשר מספרים לי... בשביל להיות קורבן לרכילות צריך להיות גם בולט ומרגיז מספיק וגם להפגע מכך שדיברו עליך. אני מניחה שיש מי שמדבר עלי מאחורי גבי. כל עוד זה לא מגיע אלי - לא מפריע לי. קרה לי שעבר מידע עלי למישהו (טוב, מישהי) שניסתה לנגח אותי באותו מידע. מצאתי מי העביר לה את המידע וניתקתי מגע ממנו. גם דאגתי שאחרים אליהם הגיע המידע מאותה מרושעת ידעו מה המקור ויבחרו איך לנהוג. כאמור, אם ההיא העבירה מידע לאנשים שאני לא מכירה - לא בעיה שלי. בסביבה בה הועברו הדברים גם היא וגם המרכל נדחו, ואני למדתי להזהר מה אני מספרת למי שאני לא יכולה להיות בטוחה בדיסקרטיות שלו. סלבס, מבחינתי, הם אנשים שמוכנים למכור את פרטיותם בשביל מה שהם משיגים מסלבריטאותם. יש אנשים שמוכנים לכך כי חשוב להם להיות במרכז הבמה. לי אישית לא מתאים ככה, וגם לא מעניין אותי מה כותבים או אומרים עליהם. זה מוציא את העוקץ מכל מיני תכניות ריאליטי, בהן חלק משמועתי מהעיסוק הוא מסביב למתרחש בתכנית עצמה. עוד סיבה שאני לא אוהבת תכניות כאלו.

volcman

New member
משתדל מתרחק מזה כמו מאש

(ומודה שלעיתים רחוקות מאוד זה קורה גם לי).

../images/Emo243.gifלא חברה של אף אחד

לא חברה של אף אחד קוראים לי רכלות ואין לי שום כבוד לצדק, אני קוטלת מבלי להרוג, אני שוברת לבבות והורסת חיים, אני ערמומית וגם זדונית, ואני צוברת כוח עם הזמן שעובר ככל שמצוטטים אותי, כך מאמנים בי , הקורבנות שלי חסרי אונים, אין להם אך להגן על עצמם מפני , כי אין לי דמות ואין כתובת, לעלות על עקבותיזה בלתי אפשרי, כי אני נעשת חמקנית ככל שמתקרבים אלי , וכשאני מתילה כתם על משהו הוא אף פעם לא יחזור להיות מה שהיה. אני מפילה ממשלות,והורסת נשואים, אני קוטעת קרירות בשיאן, גורמת ללילות ללא שינה כאבי לב ובעיות עיכול. אני גורמת לאנשים תמימים להרטיב את הכרית, זהו קראים לי הדגש|רכילות אני עושה כותרת וכאבי ראש . אז לפני שאתה חוזר על סיפור ששמעת-שאל את עצמך האם זה נכון ? האם זה בלתי מזיק? האם זה נחוץ? ואם התשובה לשאלות אלה היא לא -אל תחזור על הסיפור שבור את השרשרת,פרוץ את המעגל ,אל תהיה זה שיפיח חיים ברכילות מרושעת ......

למעלה