שלב ההצבעות בתחרות מתחיל

fatfat

New member
כל הכבוד ../images/Emo45.gif

ואת יכולה להיות גאה על התמודדותך.

נחמה64

New member
הייתי שואבת עד ש....

יגמר. כל הכאב, כל מה שהותרתה בי אתה אחרי שנים כה רבות בילדות. שואבת את - הכאב הפיזי שאיש גדול וכבד שכמוך עם הריח שעד היום לא נשכח שואבת את - הכאב הנפשי והמצוקות הכל כך רבות שהותרתה בנפשה של בת 8 שואבת את - המראות האיומות הנגלות לנגד עיני מידי יום וכל היום ומכלות את נפשי כבוגרת ואינן נותנות לי מנוח ושואבת , ושואבת , ושואבת , עד שלא יוותר בי דבר ואוכל להיות נקיה (?) כמו..... חדש

רומי58

New member
הייתי שואבת מחיי

לפני 4 שנים חליתי במחלה המפחידה הנוראית הסרטן. מאז השתנו חיי . הייתי שואבת את כל העינויים הפיזיים, הפחדים ,הרגשות והצלקות הנפשיות שעדיין נותרו בתוכי. כדי שאוכל להיות להיות עוד שנים רבות אמא ,רעיה ואישה שמחה ובריאה אמן!! אם אפשר היה לשאוב את כל המחלות. כי הכי חשוב באמת זה רק בריאות!! עם שואב פלאים שכזה אז יהיה לי בבית גם נקי וגם בריא.

רומי58

New member
מה הייתי שואבת מחיי

לפני 4 שנים חליתי במחלה המפחידה הנוראית הסרטן. מאז השתנו חיי . הייתי שואבת את כל העינויים הפיזיים, הפחדים ,הרגשות והצלקות הנפשיות שעדיין נותרו בתוכי. כדי שאוכל להיות להיות עוד שנים רבות אמא ,רעיה ואישה שמחה ובריאה אמן!! אם אפשר היה לשאוב את כל המחלות. כי הכי חשוב באמת זה רק בריאות!! עם שואב פלאים שכזה אז יהיה לי בבית גם נקי וגם בריא.

למעלה