שלב ההצבעות בתחרות מתחיל

ARIE56

New member
היא כבר יצאה מהנעורים ושמה גאווה !

גאווה היא אחת התכונות השליליות ביותר ,יש לדעת לתת לא על מנת לקבל ! יש לכבד ולא לחפש אחר כבוד ,יש ליזכור מאיפה באנו ,מעפר באת ואל עפר תשוב ! וכאן אביא סיפור על עני שהוזמן יחד עם כל אנשי העיר והכפר למשתה שעשה המלך ליכבוד חתונת ביתו : העני לא הורשה להיכנס ,השומרים בשער לא איפשרו זאת כי מלבושיו היו קרועים , הלך העני לחברו וביקש חליפה לערב יחיד ,וראו איזה פלא השומרים בשער ,ברוך הבא ! כיאה ליכבוד כל האורחים ,העני היתיישב לכשהיגיע מנת המרק הפשיל את שרווליו וטבלם במרק המסובין חשבוהו משוגע ! אחד העיז ושאל לפשר המעשה ,העני ענה זה ליכבוד חליפתי ולא לכבודי !

לשאוב אנשים

אני בנאדם די רגיש, לא בצורה מוגזמת אבל מה שנקרא מודעת לסביבתי. כמו כולם, גם בי פגעו המון אנשים, בצורות הכי כואבות שיש, אנשים קרובים יותר וקרובים פחות.. בעיקר קרובים יותר כשהתחילו לקרות לי דברים כאלה לא ידעתי איך להתמודד איתם. התעלמתי והמשכתי כהרגלי, נפגעתי, נשברתי.. סוג של סינדרום אישה מוכה. נתתי שידרכו עלי שוב ושוב ושוב ושוב. לאט לאט התפתח לו מנגנון כזה נגד אנשים כאלו. למדתי להתמודד עם דברים בצורה נכונה יותר- להתעלם אבל סוג אחר של להתעלם, לא לקחת קשה. גם אם זה כן מאוד פוגע. למדתי לא לתת חשיבות למי שלא נותן לי חשיבות- גם אם חשבתי אחרת לפני כן. מה שאני צריכה יותר מהכל זה ללמוד לשאוב אנשים כאלה מחוץ לחיים שלי. אני לאט לאט לומדת איך לעשות את זה בצורה יעילה. למדתי עם הזמן שגם אם מי שפוגע בך הוא אדם שמאוד קרוב אליך, אתה צריך למצוא את הכוח שבך כדי לשאוב אותו מחוץ לחיים שלך. כי בנאדם שפוגע בך לא שווה להיות בחיים שלך. הוא 'גורר' אותך איתו למטה. ולמה שמישהו ירצה משהו כזה בחייו?

למעלה