שלב ההצבעות בתחרות מתחיל

ARIE56

New member
היא כבר יצאה מהנעורים ושמה גאווה !

גאווה היא אחת התכונות השליליות ביותר ,יש לדעת לתת לא על מנת לקבל ! יש לכבד ולא לחפש אחר כבוד ,יש ליזכור מאיפה באנו ,מעפר באת ואל עפר תשוב ! וכאן אביא סיפור על עני שהוזמן יחד עם כל אנשי העיר והכפר למשתה שעשה המלך ליכבוד חתונת ביתו : העני לא הורשה להיכנס ,השומרים בשער לא איפשרו זאת כי מלבושיו היו קרועים , הלך העני לחברו וביקש חליפה לערב יחיד ,וראו איזה פלא השומרים בשער ,ברוך הבא ! כיאה ליכבוד כל האורחים ,העני היתיישב לכשהיגיע מנת המרק הפשיל את שרווליו וטבלם במרק המסובין חשבוהו משוגע ! אחד העיז ושאל לפשר המעשה ,העני ענה זה ליכבוד חליפתי ולא לכבודי !

lilushka8

New member
הייתי מת לשאוב את הנזלת של הבן שלי!!

נולד לנו בן!!! קוראים לו אורי והוא מתוק ומקסים הכי בעולם. הוא יפה ומצחיק ושובב ואני אוהב כל דבר בו. כמעט. לפני חודשיים אורי התחיל ללכת לגן וכמו שחלקכם בטח יודעים, ברגע שמתחילים ללכת לגן מיד כל הילדים נהיים חולים. וירוסים חיידקים ושאר טפילים תיכף מגיעים לבדוק מי זה הבשר הטרי ומתחילים לחגוג על התינוק הקטן. מאז כבר היו לו דלקות עינים, שלשולים, פריחות מוזרות ומה לא. אבל הכי גרוע, יותר מהכל, שמאז שאורי התחיל ללכת לגן מישהו פתח את הברז באף שלו ופשוט שכח לסגור. הוא עם נזלת תמידית!!!.כן, אין מה להגיד הבן שלי שנוזל !!. ירוקה, שקופה, מימית, צמיגה, לא משנה. בכל הצבעים והטקסטורות, היא תמיד שם. משתרכת מאפו הקטן\ מקשה על נשימותיו החמודות, מלכלכת ונדבקת לפניו ובגדיו. לשמחתנו אורי הקטן התברך בשיער שופע וזהוב שגולש מדי פעם ומלטף את אפו הסולד. כשזה קורה הנזלת הארורה מדביקה קצוות שיער לאפו כמו דבק מגע!!! זה מודבק כל כך חזק שמוכרחים למשוך אותן בעדינות כדי לא להכאיב לגוזל המסכן. כמובן שכמו כל הילדים הוא גם שונא שמקנחים לו את האף ולכן אנחנו נאלצים להשלים עם נוכחותה המטרידה של הנזלת כל הזמן. לפעמים אני מדמיין שיש לי שואב אבק מדהים, ששואב פשוט הכל. משהו נגיד.... של חברת בוש הידועה בשואבים העוצמתיים שלה. אז הייתי מצמיד את השואב המפלצתי לאפו של אורי ומפעיל על טורבו ומתחיל לשאוב ולשאוב ולשאוב... את כל הנזלת שיש שם הייתי שואב. הייתי ממשיך לשאוב גם את כל הנזלת העתידית שאי פעםיעלה בדעתה לבוא ולשרוץ באף של אורי. הנזלות היו מדברות בניהן ואומרות שאין מה לחפש שם כי "את פשוט נשאבת החוצה". וכך הייתי מחסן את אורי נגד נזלת לכל החיים ונפטר מהדבר המיותר הזה אחת ולתמיד. נכון שאני צריך שואב דחוף???...

יש כבר דבר כזה - בדיוק כמו שתארת

ילדתי את ילדי בהונגריה ושם כל ההורים עושים את זה. יש יחידה מיוחדת שקונים בבית מרקחת. היא מתחברת לשואב אבק וזה שואב את הנזלת. אמנם לא מרפא אותה אבל עוזר לילד לנשום חופשי בלילות, לפחות. בארץ לא ראיתי כזה דבר. מיכל

yoyo1969

New member
הייתי שואבת את המטאטא של בעלי

בעלי חולה ניקיון....
(כמה שזה נשמע מוזר) הילדים שלי לפעמים אומרים שהמטאטא זה בת הזוג של אבא.... בכיף הייתי שואבת את המטאטא ומציידת אותו בשואב חדש כדי לעשות לו את החיים קלים יותר...

למעלה