שלב ההצבעות בתחרות מתחיל

../images/Emo259.gifלשאוב את כל הגודל הזה החוצה ודי כבר

מה לעשות, נולדתי רבע עוף בהמשך כבר עליתי כתה - , דהיינו, תרנגול הודו והיום אני מתהדרת בכל החבילה: כרעיים, שוקיים , אמנם בלי כנפיים וכרבולת תודה-לאל - ממילא, מי יכול לעוף במצב כזה ? לו רק שמרתי על תזונת זרעונים כמו כל "פרגית מצוייה" אולי הייתי יושבת בנחת על מדף אחר ב"מחלקת הבשר" אבל המציאות - היא המציאות לו רק יכולתי לעשות שאיבת שומן הייתי הופכת ל"גורמה-בריאותי"... אז ככה בינתיים אני מפנטזת שמישהו ימציא לי איזה שואב שומן בייתי, על בסיס יומי, כל שצריך הוא להתחבר לחשמל שואבים מפה וגם מפה וגם ממקומות שלא חשבנו עליהם מקודם ולקראת ערב נכנסים למה שהאפרוחות קוראות "שמלה קטנה ושחורה"..אחחח (בחלום הלילה) ויוצאים לבלות, ככה לאיזו מסעדה אולי...? (פרגית על האש אולי...? לבבות עוף משופדים...?) שנראה להן מה כוחן של נשים גדולות - כאלו שמחזיקות מהצד שואב שומן בייתי, מטפלות נקודתית וממשיכות הלאה עם חיוך...

הייתי שואבת את האנשים החטטנים

שדוחפים את אפם למצב הבריאותי שלי ומרשים לעצמם להגיד דברים פוגעים ולהסתכל במבטים חושדים ***יש לי מחלה שגורמת להפרעות אכילה ובשנתיים האחרונות איבדתי מחצית ממשקלי
המצב הנפשי שלי מאד עדין ומושפע מכל מבט או מילה לא במקום

mevav1

New member
חלום חיי הוא להיות בריאה ולא עייפה ולכן

הייתי יותר מאושרת, לו הייתי בריאה ולא חולנית, לא עייפה ובלי דלקות אוזניים וגרון ומה לא...ולא עם כתף שבורה שצריכה לעבור ניתוח, שרק רוצה לישון ונרדמת כל הזמן ובכלל, חיי יהיו יותר קלים לו אהיה בריאה אינשאללה, אז בוש, אנא מכם, תשאבו לי עם שואב האבק שלכם המעולה שלכם, את כלללל בעיות הבריאות שיש לי ואודה לכם לעד! אמן!

chelyz1

New member
מה הייתי שואבת מחיי

אם הייתי יכולה הייתי שואבת מחיי אנרגיות שליליות, שיכולות להגיע מכל מיני מקורות,כמו למשל, מאנשים קנאים ולא מפרגנים או מסתם אנשים שואבי אנרגיה ומרוקני כוחות, שרוצים שרק יטפלו בהם ובבעיותיהם אך אינם קשובים לזולתם. לשם סילוק אנרגיות כאלה דרוש שואב אבק חזק במיוחד, נקווה שאזכה באחד כזה... בכבוד רב, חלי [email protected]

ManiacB

New member
את השערות הבלתי נגמרות של הכלבה!

ולא, לא מדובר באשתי. פוינטר גרמני קצר שיער, יפיפיה. לא אמור להשיל, נכון? משילה כמו סוס ופרה! בוקר, צהריים, ערב. אין זמן שאין שיערות בכל מקום. היליד הקטן זוחל ואוכל. ולא הוא לא יותר בריא בגלל זה (אין נחמה!) ולהוסיף לזה את של אשתי... (תלתלים שטניים). על הידית באמבטיה. על הרצפה בכיור. על המיטה. באוטו. ואני? שיער קצר שאטני. מזל שאני הופך לקירח. את השיערות שלי... לא תמצאו
HELP ME!!!!

דבר ראשון הייתי שואב מהסלון את כל החול שאילון

ונתאי מביאים איתם בכל יום מהגן זה פשוט לא ייאמן בכל ערב מחדש ארגז חול שלם מתפזר לאיטו בבית מהנעליים מהכיסים, מהחוצלה מ-ה-כ-ל עוד הייתי שואב מהחיים את המינוס בבנק, וכך ההייתי יכול להשלים לאחותי את המתנה שנורא רצינו לתת להולדת התאמות אביגיל ושירה (אחיות ליואביק אורי ונעמה) הייתי גם שואב את האבק הנוראי שמצטבר אצלנו כבר 3 חודשים והסוף לא נראה באופק, ככה זה כשאתה גר באתר בנייה. אם השאיבה של המינוס הייתה ארוכת טווח הייתי גם מצליח להחליף לאשתי את הרכב שיש לנו, שהול ומזקין לו לאיטו. הייתי שואב את כל הניירות מהשולחן שלי ואז הוא אולי היה מסודר לאיזה 5 דק' (אבל אח"כ הכל למגרסה...) הייתי שואב מעצמי את 5 הק"ג המיותרים שלי, ואז במרתון טבריה הייתי מצליח לשאוב את המסלול... הייתי שואב לעצמי-לעצמנו עוד ועוד זמן לזוגיות ולזמן איכות האחד עם השני. ולא פחות מזה עם הילדים.... הייתי שואב לנו את כל החוב והמשכנתא לבנק הייתי שואב את הריבית - ועוזר לכל עם ישראל. הייתי שואב את נצראללה ואחמינג'ידאד ואולי מצרף אליהם את אסד. הייתי שואב את השובים והשומרים של גלעד שליט ומחזיר אותו הבייתה הייתי גם שואב לו בחזרה את כל הזמן האבוד. בכלל הייתי שואב את כל הרוע בעולם, או לכל הפחות מקטינו ב 99 אחוז. הייתי שואב את זה שדרס לי את שונרא לפני 4 שנים. הייתי שואב את כל החברה שמתייחסים לפארק הציבורי שמתחת לבית, כאילו זו משתנה ציבורית. הייתי שואב את כל אלה שמשתוללים על הכבישים ובמכוניות הייתי שואב את כל אלה שדורסים ובורחים. הייתי שואב את זה שגנב לי את הפאוצ' לפני שנה ובו תמונות האולטרא סאונד הראשונות של אילוניק ונתאי ואת התמונה הטובה ביותר שלי עם אשתי - עוד בטרם התחתנו, בחורף, בירושלים ועוד היה בפאוצ' כרטיסים תעודות וצמידי היד של הילדים ושלי - לאחר שנולדו בתל השומר. בקיצור יש לי מלאנתה עבודה לשאוב והרבה. ובסוף, בסוף, הכל חוזר לחול מהנעלים של אילוניק ונתאי..
.

מה הייתי שואבת מחיי לו רק ניתנה לי אפשרות

כמובן את מחלת הפרקינסון המקננת בגופי מזה 10 שנים בתחילת הדרך הייתי אופטימית. קיוויתי להתיידד עם המחלה , לקבל אותה! וכך תיארתי אז את מצבי 1.7.06 אורחת לא קרואה / חביבה אבני יש לי ידידה - גב' פרקי הצעירה הכרתי אותה במקרה , ברגע של חולשה. כאשר יום אחד, דפקה על הדלת ואמרה : "אני פה!" ועוד הוסיפה ..... אפרופו, שהיא באה לביקור ללא הזמנה. לבדוק את השטח, ובגופי להתנחל, להפוך לדייר של קבע... ולהתהולל. בתחילה, לא רציתי חברה חדשה. מנוכחותה התעלמתי, באדישות אליה התייחסתי, לא שמעתי, לא ראיתי, לא דיברתי כאותם שלשה קופים שלמציאות סביבם – מתכחשים! כחלוף הימים - המציאות טפחה על הפנים. גב' פרקי הנחושה - הצטרפה לחוג מכרי בגניבה. לא הייתה לי אפשרות בחירה! נדהמתי מנחישותה והרמתי גבה, הרי היא אורחת לא קרואה!!! ובביתי (גופי) כלל אינה רצויה! אך, ..... במחשבה שנייה, אם בביתי השתכנה מרצונה, ואין לי כרגע אפשרות לגרשה, אז שתדע כי.... אני הקובעת את חוקי המשחק. ועליה לקיים אותם במדויק. כדיירת משנה כאן תגור, ללא כל רשות דיבור. ובכורח הנסיבות יש לומר לזכותה, גב' פרקי היא חברה טובה לא אלימה, לא תוקפנית, מנסה להיראות עדינה וחברותית. אנא , הישארי כך לעולמים, ונהיה חברות לנצח נצחים. 22.11.2010 והיום הזמן חלף והיא (גב' פרקינסון החצופה) החלה לחשוף שיניים, לגלות יוזמה... ואני לא מצליחה להשאירה במחבואה! אני מתמודדת ,נלחמת, לא מוותרת. אבל היא - ממוקדת מטרה ... אותה אי אפשר לנעול במגירה. בשמחה הייתי שואבת אותה מחיי - לו רק הייתה לי אפשרות ! חביבה אבני

אמא של מאור

הוי ההומור הכואב שלך, המחלה שבחרה בך מבלי שנתבקשה היותך סבלנית כלפיה..ואפילו חברה. אולי כדאי לשם שינוי לצעוק לכעוס ואולי גם לגדף קמעא לכי תדעי, אולי תיבהל ותישאר בכל זאת נעולה במגירה. אינני מכירה אותך אישה יקרה אך בבואי לכתוב את מה שאני הייתי שואבת מחיי קראתי אותך, והבנתי את כמה ננסית המשאלה שלי לעומת שלך, ועל כן אני מביעה משאלה יחד איתך ולמענך שתישאב זו הפרקינסון לכל הרוחות.

תודה! ../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

סקלת התגובות לאורך השנים כללה בין השאר הלם, אלם, כעס, צער, בכי, מרי, התנגדות, אי השלמה ועוד כהנה וכהנה רגשות שליליים. כל אלה גבו ממני אנרגיות מיותרות. אני מעדיפה להשקיע את האנרגיות באפיקים חיוביים ועושה זאת בהצלחה . זכיתי בשקט נפשי כאשר השלמתי עם נוכחותה בחיי בסבלנות ובקבלה. לעיתים, הוצאת קיטור בשעת הצורך מתבטאת בקללות וגידופים.... הלוואי ותתגשם המשאלה ויימצא מזור למחלה. תודה לך , יקירה דברייך חיממו את ליבי. חביבה

נהרה 66

New member
שואבת תגובה לאמא של מאור

כתבת יפה מקווה שההודעה הראשונה שלי הגיעה מצטרפת אליך לשאיבת הפרקינסון מתחילים? אחת שתייםשלוש!!!!!!!!!!!

למעלה