שלב ההצבעות בתחרות מתחיל

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif../images/Emo140.gifיערה, את ב-MOOD הנכון../images/Emo45.gif

wranger

New member
פייסבוק! ../images/Emo11.gif

(יש כל כך הרבה זכרונות רעים, צער ועצב בשרשור הזה, שחייבים גם משהו כנגד...) אז הייתי שואב את פייסבוק, כי הוא שואב לי את כל הזמן הפנוי: אם זה צ'אטים, פארמוויל, תחרויות ותיוגים - אי אפשר לעצור, אי אפשר להפסיק. יום ולילה, מבוקר עד ערב, פשוט לא ניתן לעשות שום דבר פרודוקטיבי כשכל רגע מציצה עוד התראה במייל, או בגלל החשש לא להיות מעודכן אפילו לרגע במה עושה החבר מכיתה ד', או לחפש שוב את האקסית ולוודא שהיא עדיין לא "במערכת יחסים"... אז די, שמישהו יקח ממני את פייסבוק, כי לבד אני לא מסוגל לצאת משם!

Purple Mushroom

New member
אפשר לשחק בהגדרות מייל של הפייסבוק:

הפייסבוק לא צריך לקחת יותר מידי זמן, אם אתה חותך את ההשאבות, ולא מצרף יותר מידי חברים, אלא רק אנשים קרובים אליך. יותר מ50 זה כבר מוגזם מבחינתי. אתה חזק, אתה יכול לעשות את זה, לחתוך כל פעם מחדש. הפייסבוק באמת שואב הרבה זמן פנוי
. אפשרי להתמודד :)

הייתי שואב הרבה דברים,

אצלי השואב של בוש לא יעזור - אני צריך מינימום משאבת בטון הייתי שואב את הזיכרונות מהאקסית ואת הצלקות בנפשי רוצה להתחיל דף חדש - חדש ונקי, להיות פתוח לתת ולקבל אהבה, להיות בלי זכרונות - לבן וצחור כמו שהייתי לפני הקשר איתה. לא להיות אטום רגשית, הייתי שואב את כל הפקידונים העלובים במשרד התחבורה ובראשם השר הממונה עליהם "ישראל כ"ץ" ימח שמו וזכרו מעל פני האדמה! שממררים את חיי בגלל שאני חובב רכב וזה תחביבי בחיים האלו, הייתי שואב כמה מטומטמים מהשכונה שלי שלא נותנים לחיות בשקט והייתי שואב את הבוס שלי - לפעמים הוא מעצבן אותי,

Mסיבמבה

New member
את כל הצער והזכרונות הרעים ../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif

את אותו היום שבו בעלי הגיע הביתה ובישר לי שאבא שלי נהרג בתאונת דרכים כשאני חובקת בידיים תינוק בן חודשיים...שקרוי על שמו של אבי את יום הלווייה הנורא, שבו לא הפסקתי לבכות
היתי מוחקת את הצורך הנורא הזה בחיבוק של אבא והנה, אני נזכרת ושוב בוכה
לו רק היה אפשר באמת לשאוב ולמחוק לב שבור לרסיסים

שלווה19

New member
לא רק בשביל השואב אבל בהחלט הייתי שואבת....

את הפחד. את הפחד שעוצר את הדחפ, את הדחפ לחיות חיים שקטים את הדחפ לקבור את העבר עמוק עמוק איפה שהוא אפילו לא בשקית חד פעמית של שואב. הייתי שואבת החוצה את החולשה והופכת אותה לכח, לכח לסלוח, לאבא שלי על זה שהוא בכלל לא, לאימא שלי שלא יכלה להתגבר על המשקעים שלה ולנסות לגלות קצת רגישות בזמנים קשים שעוברים על בתה ולעצמי הייתי סולחת על שאני פחדנית. הייתי שואבת את החומה הבלתי מתנפצת שעומדת ביני לבינו.... ואם אפשר ורק אחרי הכל הייתי שואבת את המקף הקטן בתדפיס חשבון שלי. לסיכום אני מאוד רוצה את השואב שישאב את כל מה שאני רוצה לשאוב מחיי... תודה.

הייתי שואבת המון שעות שינה.

כי כל הזמן אני ע-י-פ-ה/tapuzforum/images/Emo199.gifואין לי זמן לישון וגם כשאני סוף סוף ישנה-זה אף פעם לא מספיק לי!!! אה,והייתי מסתובבת עם השואב בין כל הילדים בעולם,ושואבת את הזוך, התמימות והאושר שיש להם אפילו מדברים קטנים. ועוד משהו אם אפשר לשאוב את כל השקרנים והאנשים הלא ישרים בעולם.כי אני אדם ישר כמו סרגל.ונורא קשה לי לחיות איתםם.

saarelad

New member
הייתי שואב מחיי את האבק והשערות שעל השטיח....

אבל בשביל זה אני צריך שואב אבק

nadiaat

New member
היתי שואבת את בעלי

לפעמים הוא משגע אותי, לעיתים הייתי שמחה לשאוב אותו בשביל מעט שקט, ואז להחזיר אותו בחזרה, הרי בכל זאת אוהבת אותו אני....

לילית1001

New member
הייתי שואבת את כל השעונים בעולם!!

לקום כהשמש עולה וקרני השמש החמות נכנסות דרך החלון, להתארגן ולהתחיל את סדר היום ... בלי לחץ , עוד 5 דקות , פחות 5 דקות... אין דבר כזה שעה... לעבוד כמה שמרגישים שזה נכון ... ולחזור הביתה... לשחק בגינה עם הילידם עד שהשמש מתחילה לשקוע ומאותתת שהגיע הזמן למקלחת , אוכל ומיטה. ואז לקשקש עם הבעל , להינות מתוכנית נחמדה בטלויזיה וללכת לישון כשמרגישה עייפה. למחרת... לקום עם קרני השמש.... בלי לחץ, בלי זמנים, ואיכשהו אני מאמינה שהעולם כולו יסתנכרן ויהיה רגוע הרבה יותר

davesh

New member
הייתי שואב מחיי את שואב האבק הישן שלי ...

אחרי 10 שנים של של שירות נאמן, השואב הישן "עשה את שלו". כבר אי אפשר להשיג פילטרים חדשים לשואב, השקיות זה עסק יקר ואם לומר את האמת, הריח באויר לאחר השאיבה מעיד על כך שלא כל האבק נשאר בשואב. לאחרונה נוספה למשפחתנו תינוקת מתוקה ולכן עוד יותר חשובה לי רמת הסינון ושלא יתעופפו באוויר חלקיקי אבק לאחר השאיבה. אצלי שואב האבק עובד שעות נוספות. לא רק שאני שואב בעזרתו את השטיחים, הרצפה לפני השטיפה והריפודים אלא מצאתי לו המון שימושים נוספים: - פעם בשבועיים-שלושה אני מספר את עצמי מול המראה באמבטיה. לאחר מכן אני שולף את שואב האבק ושואב את אזור הכיור ורצפת האמבטיה מכל השערות. - כאשר אני שומע את אישתי צורחת "אימא'לה ג'וק!!!!" אני מיד ניגש לשואב האבק ומראה לג'וק את השואב מבפנים, באלגנטיות ללא מרדפים וכפכפים מעופפים. - את המסילות של החלונות ואפילו את התריסים עצמם אני שואב כדי להוריד לכלוך ראשוני ולהקל על שטיפת התריסים. - כאשר אני קודח בקירות אני מעמיד את אישתי עם צינור השואב ליד החור כדי לתפוס את כל האבק. - אחרי שטיפת הרכב אני מוריד את השואב עם כבל מאריך מהדירה ומנקה את פנים הרכב. - את כל הפירורים והסומסומים המעצבנים שנאספים בתחתית ובתעלות של הפריזר אני מנקה בקלות עם השואב. יש לשואב אצלי עוד המון שימושים, אבל הבנתם את הרעיון. אהבתי את העובדה שמיכל השואב של בוש שקוף, כך שאם אני מרגיש ששאבתי משהו "גדול" אוכל לוודא שזה לא מטבע או טבעת הנישואין של אישתי מבלי צורך לפתוח את השואב ולהציץ עם פנס לתוך השקית. לצערי (או לשמחתי) לא היו לי סיפורים עצובים, שערות של חתול פרסי משושלת מלוכה או חמות שהייתי רוצה לשאוב מחיי ... מקווה שהסיפור שלי יספיק כדי לזכות אותי בפרס הראשון.

rs1984

New member
מה הייתי שואב?

אני כותב בשם היוזר של אישתי. אני הייתי שואב את כל הרעש והליכלוך משאון המכוניות המגיע אלינו לדירה. הייתי שואב את הלחץ וההתרגשות לפני ראיון הייתי שואב את השקט וההפנמה שבו אני נמצא היום. הייתי שואב את האהבה והשלווה ממני לאחרים ,שחסר להם לא מעט היום. הייתי שואב את הסדר והניקיון שיש לי בו לא מעט. נ.ב. הייתי שואב אליי את השואב אם הייתי מצליח (כי אני צריך אותו מאוד)

למעלה