יוצאים מאזור הנוחות

סמאדי

New member
זה נושא שאני חצויה בו.

מעולם לא בגדתי בטנדו. אין לי ספק קל שהוא מעולם לא בגד בי. זה בכלל לא אישו שעומד על הפרק. בשבילי בגידה מאוד גדולה זה לרמות. לשקר. לא לומר את האמת. לא סגורה על סיפור הבגידות. איפה זה מתחיל ואיפה זה נגמר. לטנדו אין חברות בפייסבוק. לי יש מלא. לי יש תקשורת עם גברים ונשים. מטבע הדברים היא קשורה לעבודה שלי. אבל אני נהנית ממנה. טנדו לא היה אוהב את זה. אז מה, כאילו, אסור לי לדבר עם גברים רק עם נשים? לא מתאים. אין לי שמץ של שום דבר רומנטי עם אף אחד. אבל במקרה שלי, כשאני כותבת פוסט, ומגיב עליו מישהו שהפוסט שלי עשה לו לחשוב על עצמו ועל חייו והוא כותב לי מסר לשתף אותי... לכאורה אין פה שום דבר אישי. שום דבר בין גבר לאישה. אבל יש פה גבר ואישה. אם אישה היתה כותבת לטנדו, לא הייתי מתה על זה. לא יודעת, לא סגורה על זה. באופן כללי, לא אוהבת את המילה. בגידה תלויה בהגדרות של הקשר.

לא הייתי אתם בתאום../images/Emo6.gif

צרוף מקרים? או בגלל ריבוי הנישואים של אתמול ביום המיוחד 10.10.10 אין לי מענה

פרומית1

New member
מצאתי בפייס מודעה

שבן אדם שנבגד מוכ את המיטה ומספר את מה שעבר עליהם ,סתם חמוד אני אשתדל להעתיק בהזדמנות

פרומית1

New member
וזה מה שכתוב

למכירה! מיטה איטלקית קינג סיז יד שניה במצב חדיש!בקושי משומשת! קנויה מלפני חודש כשאני וחברה שלי , מאיה, שכרנו דירה כאן באיזור,מיטה מצוינת, 100% לייטקס,מערכת 'ארגונומיק' עם פתחי איוורור אנטי בקטריאליים למניעת הצטברות לחות,קפיצי פלדה 'מילניום 3000' מבודדי תנועה וכל זה עטוף בד סריג איכותי,אוורירי ונעים למגע,ישנתי עליה כמו מלך,המיטה חלה,מאיה זונה. הלכה הכניסה אורחים מהצד,המיטה באמת סבבה,כן? חבל לי לזרוק אותה,זה לא שאני עושה מכירת חיסול על החים חס ושלום אני מרים את הראש ומודה לאלוהים שלא תתבזבז לי על מאיה אפילו עוד דקה,אבל כמה שהמיטה הזאת משוכללת אין לה מנגנון שימחוק מהזיכרון את הבגידה הצורבת והגב כבר נהרס מלישון על הספה,אספקה מיידית! מסכן הבחור

למעלה