פינת הנומרולוגיה עם קרן ברמן

../images/Emo45.gif ביום

שמשהו/י תתן לי תאריך לחזרתו של גלעד שליט. מבטיחה להתחיל להאמין אפלו בקוראת בתה יררוק. פליז, שלא אקבל את התשובה: " הכל צפוי והרשות נתונה "

שלום קרן,

תאריך הלידה שלי 7.6.1983 האם את רואה זוגיות שצפויה לי בעתיד הקרוב, שתוביל למשהו רציני? תודה.

תשובה לאנירקשאלה

ישנו פוטנציאל למערכת יחסים רצינית החל ממאי הקרוב אבל לדעתי קשר רציני צפוי לקראת גיל 29 בברכה,קרן

פברואר22

New member
וואוו לא יודעת אם אכנס לראשונים אבל חשוב לי

גבר 20.04.58 האם יש מצב לדאגה מבחינה רפואית? מוזר לי לשאול את זה כאן אך מכיוון שהוא עקשן בענייני רופאים ולא מוכן ללכת לא נותר לי לנסות להירגע מהכיוון המוזר הזה

תשובה לבפברואר 22

נכון לשנתיים הקרובות אין סיבה לדאגה אך כן יש דגש רפואי אשר מצריך מעקב וטיפול כשהדגש למעקב הבא הינו מגיל 54 בברכה,קרן

צוקה5

New member
../images/Emo92.gif

תאריך הלידה של בעלי 2.2.51 אשמח באם תוכלי לומר מה קורה לפרנסה . האם יש סיכוי שישנה מקום עבודה. תודה מראש

תשובה לצוקה5

ישנו פוטנציאל לשינוי מקום עבודה אך לקראת יוני ואילך ולא לפני בעלך עדיין לא ממש מוכן לשנות מקום עבודה עם כל הרצון . בברכה,קרן

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהשרשור להשבוע הזה נסגר../images/Emo70.gif

מי שלא הספיק לשאול, אל דאגה, בשבוע הבא קרן שוב תהיה פה ומי שלא הספיק לשאול- בשבוע הבא תהיה עוד הזדמנות. ברור שמי שורצה לשאול עוד שאלה - בשבוע הבא תהיה עוד הזדמנות. מה שאני מבקשת להבא- שאלה אחת לכל שואל. אתם חייבים להבין שכל שאלה זה חישוב וזה זמן, אז... קרן לא הולכת לשום מקום , היא אתנו, אז לא נא התחשבותכם !

טל249

New member
שולחת לך../images/Emo25.gifגדולה על הרעיון המקסים

איזה כיף של פורום את עושה לנו.. קבלי גם
אפילו.. אגב, יש מצב לראות אותך באירוע של תפוז ב6/10?

ארי...

אני גולשת קבועה כאן, כותבת וקוראת, והחלטתי לשם הפרטיות, להחליף ניק... ניסיתי לשלוח לקרן ברמן מסר, אך ללא הצלחה. או שכותבים שיש תקלה בתפוז, או שהעמוד שאליו הגעתי אינו קיים, או שאין באפשרות האינטרנט, להראות את הדף... כך או כך, אני מאוד מעוניינת לשלוח את שאלותיי במסר דוקא. תודה ולילה טוב הנקודה שבלב7

אני מאוד שמחה,נשמה.

גפ אני שלחתי היום איזה 5 הודעות שנשלחו להודעת שגיאה. זה קורה ואין מה לעשות....
העיקר שאת אתנו ואת לא מוותרת.

../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifלקרן ברמן על הפינה השבועית

איזה הספק ומהירות....
אנחנו מחכים לך קרן בשבוע הבא, שוב עם גולשים חדשים, שאלות חדשות ולבינתיים- אם יש לכם משהו דחוף ו/או אתם מעוניינים במפות מלאות- נא פנו אליה לכתובת המייל : [email protected] או לתיבת המסרים כאן בתפוז. היא זמינה והיא אדם מאוד נגיש , נעים ומקצועי . (מניסיון רב שנים אני יכולה להעיד שכל עצה שלה שווה יהלומים!).

למעלה