פינת הנומרולוגיה עם קרן ברמן

אביטלי67

New member
תודה רבה על המענה,

אני מורה. ואכן נעשו השנה שינויים בארגון מבחינת בעלי תפקידים. האם צפויה לי הצלחה בעבודה? המון המון תודה

ניריתי 1

New member
השאלה שלי לקרן ../images/Emo39.gif

היי קרן תאריך הלידה שלי 4/4/71 האם את רואה הריון באופק ? תודה רבה לך קרן על הזמן וההשקעה בנו

שלום לקרן,,,,שאלה קשה לי ?

הבת של נולדה ב- 7.1.72 החתן 24.9.72 הזוג כגרע בהליכי פירוד,,,משבר נוראי........עם 3 ילדם,,,7,5,1.8 אולי ואולי,,,יש משהוא שאומר שהכול יסתדר,,,,,אולי ? תודה מיקרב לב,,,,,,,

תשובה למישמיש 101

לצערי אני לא רואה שינוי בתהליכים שלהם . לשניהם קשה בקשר הזה ותאמיני לי שביתך לא תגיע להחלטה שכזו אם היה צל של ספק שיש על מה לעבוד בקשר הזוגי . בברכה,קרן

תשובה לנירית 1

קשה לענות על שאלתך מבלי לאבחן תאריך לידה של בן הזוג , אז את מוזמנת להוסיף את התאריך לידה שלו . ישנו פוטנציאל החל מפברואר ועד יוני בשנה הקרובה אך ללא תאריך של בן הזוג קשה לי לקבוע . בברכה,קרן

שאלה לקרן

ת.לידה שלי 05.02.73 ת.לידה של בנזוגי 02.02.72 אנחנו כבר הרבה זמן חושבים ותקועים בנושא מגורים האם צפוי לנו שינוי או יש מהלך שיוכל לעזור לנו בשינוי בתחום ? מה הצעדים הרצויים לקידום הנושא? בתודה מראש וחג שמח

תשובה לעולם ו מלואו

שינוי בתחום המגורים יבוא ברגע שתקבלו החלטה . מצד אחד ישנו רצון לשנות ומצד שני לא . פוטנציאל והזדמנויות יש כבר תקופה של שנתיים , הבחירה שלכם. בברכה,קרן

prizman

New member
שלום לכולן

נולדתי ב 35 במאי, שמי פריזמן, האם אמות? או אם ננסח זאת אחרת, האם אתן באמת מאמינות שע"פ תאריך לידה ולפעמים שם אפשר לדעת מה יקרה איתכן אן עם בני משפחתכן בשנה הקרובה? השאלה מופנית לנשים בלבד כי לא שמתי לב שיש גם גבר מהמעטים כאן ששאל משהו. ואני שואל ברצינות ואוסיף, באותה מידה אתן מאמינות גם באסטרולוגיה, פתיחה בקפה או בקלפים? ועוד שאלה, אם אתן הולכות לנומרולוגית ולאיזושהי מקשרת אחרת ומקבלות תשובות מנוגדות וזה קורה הרבה, איך אתן יודעות במה לבחור?

wind22

New member
הי! נולדתי ממש אחריך ../images/Emo6.gif

אני נולדתי בתאריך "אורה הכפולה". (שתי נשים זה יותר מאישה אחת
)

prizman

New member
בכלל לא הגזמת

בגילי אם אני מסוגל לדדות זה כבר נחשב להישג.

מאקי

New member
פריזמן.. אם לא נ שאל.. איך לא נדע

הרי במבחן אמפירי של המציאות נדע בבטא העת את התשובה לשאלה שנשאלה... ואז גם נגיד לך הסתברותית כמה צדקה העונה. הולך?

prizman

New member
בואי נגיד כך

בערך ל 80% מהשאלות כאן אני יכול לענות לבד אבל כל מה שרציתי זה להעיר משהו ולא לפגוע בפינה. אני מוכן לעשות דבר כזה, לשלוח את התשובות שלי לארי אם היא תסכים ובבוא העת לקבל פידבקים מהפונות ולעשות השוואה בין התוצאות, אם הן תסכמנה כמובן. זו נראית לי בדיקה אמפירית כהלכתה. הולך?

prizman

New member
כמובן שחלק מהעסקה הוא

שכל מסר פרטי ששולחים לקרן יהיה ממוען גם אלי, כדי שהמידע יהיה זהה לכל הצדדים.

מאקי

New member
פריז ...קח את השאלות רשום את התשובות של קרן

ואת שלך... וחכה שארי בעוד שנה כעת חיה.. תעלה את השרשור באוב.. וכל אחד מאיתנו יאשרר או לחילופין יספר אחרת על התשובה של קרן... הולך? אמפירי בטוח של שנה.. זה לא הרבה למען המדע.. ובאמר מוסגר אני יכולה רק להביע דיעה על תשובתה של קרן לשאלתי. האיש שלי שהוא סקפטי יותר ממך... קראתי לו שיבוא לראות.. אז.. הוא הופתע .. ואז התחיל (כרגיל) באמירות שלו.. גברים. עם עבודת יד.

prizman

New member
ככה זה לא חוכמה

הבנתי שהתשובות יהיו ביום שלישי והתכוונתי לענות קודם. בשבוע הבא אעשה זאת. עבודת יד אני מכיר רק בהקשר אחד והוא לא מתחבר לי לכאן. אשמח להסבר.

למעלה