לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
2. כל ההודעות הנ"ל ישורשרו לשירשור המתאים, אחרת ימחקו.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 

אודות הפורום עושים שוק

מה מזכירה לכם המילה "שוק"?
מגוון ריחות, טעמים ומוצרים, נכון?
אז כך גם הפורום שלנו: נדון במגוון רחב של נושאים כשבראש ובראשונה נדבר על צרכנות ושיווק.

מי מאיתנו לא עושה קניות ונתקל באופן יומיומי במוצרים מצוינים ובמוצרים שלא שווים את העטיפה בתוכם הם יושבים?
נכון שהמון פעמים יוצא לכם לקנות מוצר ששווה את ההשקעה ומתחשק לכם לרוץ לספר לחבר'ה? אז פורום "עושים שוק" הוא בדיוק המקום!
בפורום נדבר על מוצרי צריכה שעשו לנו את היום - יוגורט טעים, מלאווח מתפצח, קטשופ שלא ראוי למאכל אדם, קציצות בטעם של קלקר, גבינה שמזכירה לנו את ירח הדבש בצרפת וסבון שעשה לנו גרדת או לחלופים גרם לכל המחזרים והמחזרות הצעירים להסתובב וללכת אחריכם כעיוורים.

בפורום יש פינות שונות בנושאים שונים ובטח שחלק מהן יצליחו לגעת גם בך, אז שווה לחטט, תיבת הפתעות היא תמיד דבר מסקרן...

אחת מהפינות שיש בפורום היא פינת ביקורת גולשים על מוצרים שהתקבלו או שירותים שאליהם נחשפו במסגרת שת"פ מסחרי עם תפוז. בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.

הדגשים חשובים בקשר לפינה זו:
1. כל אדם שכותב הודעה פרסומית שכזו יעשה גילוי נאות ויכתוב שהוא כותב את ההמלצה במסגרת תחרות זו או אחרת או כל קשר אחר שלו למוצר.
3. מי שרוצה להצטרף לקהילת הנסיינים מוזמן להיכנס ללינק הזה , למלא את הפרטים ולהשאיר את פרטיו : http://www.tapuz.co.il/minisites/survey/Default.as...

לפני פיזור חשוב לי לבקש בכל לשון של בקשה מיושבי הפורום לתת ביקורת עניינית בלבד ולא מתלהמת. המקום נועד לשירות הציבור ולא לחיסולי חשבונות והשמצות סתמיות.

שתהיה לכולנו חווית קניות וגלישה מוצלחת.
שלכם,
אריאלה 
x
הודעה מהנהלת הפורום

שלום חברים וברוכים הבאים לפורום הצרכנות עושים שוק 

הפורום הכי מגוון, כייפי, איכותי ונעים ברשת בתחומו!

המשך >>

לצפיה ב-'פינת ביקורת פרסומית שת"פ מסחרי עם תפוז'
פינת ביקורת פרסומית שת"פ מסחרי עם תפוז
31/07/2010 | 08:34
15
בפינה זו גולשים שהוזמנו לאירועים תפוזיים מעלים את חוות דעתם מהאירוע והמוצר. חוות הדעת לא חייבת להיות רק חיובית, רצוי וכדאי שהיא תהיה אמינה ותואמת למה שהגולש חושב ומרגיש על המוצר.
הדגשים החשובים בקשר לפינה זו:

עושים שוק >>
לצפיה ב-'מוצר חדש בשוק swiffer sweeper'
מוצר חדש בשוק swiffer sweeper
30/07/2010 | 18:03
9
11
בשבוע שעבר הוזמנתי, יחד עם גולשים ומנהלי פורומים ובלוגרים רבים בתפוז, להשקת מוצר חדש מבית פרוקטר אנד גמבל הקנדית.

אחרי ארוחה שווה וכיפית (אפילו הזוגי שגגרתי איתי נהנה, סו-סוף ארוחה מתאימה גם לצמחונים), דיסק שצרבו לכל אחד עפ"י התאמה אישית (אם זה מה שמתאים לי, אני מתפטרת!!! יצא לי דיסק מלא במוסיקה מזרחית, וזה אחרי שאמרתי בשאלון שאני לא אוהבת מוסיקה מזרחית)

המוצר עצמו - מוצרי ניקוי האמורים לחסוך מאמץ מהמנקה ולהפוך את חווית הניקוי לנעימה וקלה יותר
האירוע התקיים ב"קומה הרביעית" בתל אביב, לופט בדרום העיר, המעוצב ומאובזר לעילא. את פנינו קיבלו נשים צעירות וחביבות, שניקו שוב ושוב את אותו המשטח. כולן לבשו שמלות אדומות ונעלי עקב, וניקו את המשטח ללא מאמץ כלל וכלל (טוב, אחרי שניקו אותו כל-כך הרבה, לא היה יותר לכלוך), מלבד אחת, שנעלה נעלי פטמה, בידה היה מטאטא מ"הדור הישן" והיא לא פסקה לקטר ולהתבכיין על הקושי הרב הטמון בעבודת הניקיון.

לאחר קבלת הסברים ממצים (מלבד מחיר, שנציגי החברה סירבו בתוקף להסגיר) על כלל המוצרים החדשים, ולאחר שגם נתנו לנו כמה טיפים לסידור יעיל של הבית בכלל וארונות בפרט, יצאנו כל משתתף עם שקית נייר גדולה, מלאה במארז המלא ב:
מטליות יבשות לטאטוא משטחים - אריזת מילוי
ערכת בסיס לניקוי וטאטוא משטחים, המכילה: מוט ניקוי דו-שימושי; מטליות יבשות לטאטוא משטחים; מטלית לחה לניקוי משטחים
אריזת מילוי של מטליות לחות לניקוי משטחים
לוכד אבק, ערכה המכילה: ידית; לוכדי אבק חד פעמיים - ללא ניחוח
בתמונה ניתן לראות את המוצרים (עם עוד כמה שלא קיבלנו)

לא אומר כאן שהמוצרים הפכו את הרגלי הניקוי שלנו בבית. היעיל ביותר מבחינתנו נמצא מנקה האבק, שאכן ניקה ביעילות.
המוט המסתובב ב- 360 מעלות נחמד, כולל המגבונים הלחים, אבל עבורנו בפירוש לא מחליף את הספונג'ה המסורתית שבה שופכים מים עםסבון, משפשפים, גורפים ומנגבים. לא יעזור, יוצא יותר נקי.

המוצרים כן יעילים במקרים שלא רוצים לנקות בטירוף, או אחרי שהאורחים הולכים ורוצים להעביר וישט מהיר ולא להשאיר את כל פירורי העוגה על הרצפה, או כשנשפך משהו על הרצפה ונהיה כתם חליה לאללה, אבל אין באמת צורך לנקות את כל הבית.

מלבד זאת, המוצרים לא אקולוגיים בעליל (הכל במסגרת "השתמש וזרוק") וזו נקודה חשובה ביותר.
נקודה נוספת: יש לי תחושה שהמוצרים יתמחרו בשמיים (בעיקר בגלל שהנציגים סירבו לענות על שאלות חוזרות ונשנות של "כמה זה יעלה" והתחמקו לא באלגנטיות ממענה)

לסיכום: מזל שגררתי איתי את הזוגי, הוא זה שעושה ניקיון בבית (כולל כביסות ובישולים מדהימים)
עושים שוק >>
לצפיה ב-'ברור ששכחתי'
ברור ששכחתי
30/07/2010 | 18:04
1
אני אמורה גם להעביר את המוצר לשתי גולשות תפוז,
הגולשות הנבחרות שלי הן:

אשאיג
רחלמו
עושים שוק >>
לצפיה ב-'niya יקירתי, תודה על הביקורת'
niya יקירתי, תודה על הביקורת
31/07/2010 | 08:36
4
שרשרתי את הודעתך להודעה ראשית של פינת הביקורות הצרכניות של שת"פ תפוז.
נשיקות אהובה.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'ארי, אז אולי תצרפי לפה את הביקורת שלי לפנטן ,'
ארי, אז אולי תצרפי לפה את הביקורת שלי לפנטן ,
31/07/2010 | 09:01
1
מיהרתי ושלחתי כבר לפורום הזה.

סומכת עלייך שתטפלי בזה.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'ברור שאשרשר, בפינה הזו לא יהיו הנחות'
ברור שאשרשר, בפינה הזו לא יהיו הנחות
31/07/2010 | 09:10
וויתורים, זו פינה רגישה....
בכל מקרה אני מיד הולכת לחפש את ההודעה ואל תרגישי לא בנוח, התפקיד שלי כמנהלת הוא לשמור על הסדר , בהמשך כולם יתרגלו שיש הודעה ראשית ורק אליה משתרשרים, אני סומכת עליכם.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'האמת היא שחיפשתי איזה שרשור'
האמת היא שחיפשתי איזה שרשור
31/07/2010 | 09:47
1
להדביר אליו את הביקורת שלי - ולא מצאתי

עושים שוק >>
לצפיה ב-'אז הנה יש אחד... לא חשוב שהוא בא באיחור '
אז הנה יש אחד... לא חשוב שהוא בא באיחור
31/07/2010 | 10:04
לצפיה ב-'מסכימה איתך'
מסכימה איתך
01/08/2010 | 09:58
1
גמני מצאתי שהסוויפר בעיקר מועיל לניקיון יומיומי.
אגב, מבחינה תפיסתית אני מצאתי פתרון לעניין הלא אקולוגי של המטליות -
השימוש בסוויפר חוסך לי ולמדינה המוווןןןןןןןןןןןןןןן מים !!!
וגם על זה צריך לחשוב :)
אגב,
לא יודעת מה איתך אבל אני זוכרת בבירור כי כשנשאלו נציגי החב' לגבי המחירים הם נתנו בפירוט את המחיר המומלץ לצרכן.
(כמובן שהם לא יכולים להתחייב בשם רשתות השיווק)

גבי.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'גם על ענין המים חשבתי'
גם על ענין המים חשבתי
01/08/2010 | 10:07
כולל חומרי הניקוי שאנחנו משתמשים בהם כדי לנקות, שגם הם לא במיוחד אקולוגיים.

אבל עדיין התפיסה שלי גורסת שלהתשמש פעם אחת ולזרוק זה לא אקולוגי.

אני משום מה זוכרת שלא הסכימו לומר מחירים ושהיה על זה דיון לא קצר במפגש...
עושים שוק >>
לצפיה ב-'תגובת Sweeper Swiffer'
תגובת Sweeper Swiffer
01/08/2010 | 10:29
שקיבלתי הרגע: (לעניין המחירים)

בהמשך להסבר שניתן באירוע ההשקה, חשוב לנו לחזור ולהדגיש , כי מחירי המוצרים נקבעים אך ורק על ידי רשתות השיווק, ולא על ידי היצרן. בתקופת ההשקה של המוצר מתכננות רשתות השיווק מבצעי השקה במסגרתם ניתן יהיה לרכוש את ערכות הבסיס בהנחות מיוחדות, כך שמחירי המוצרים יהיו נמוכים משמעותית מהמחיר המומלץ לצרכן. המחיר המומלץ לצרכן למגוון מוצרי סוויפר: SWEEPER SWIFFER: ערכת בסיס הכוללת 1 מוט ניקוי דו שימושי, 2 מטליות יבשות לטאטוא משטחים ו-1מטלית לחה לניקוי משטחים. מחיר מומלץ לצרכן 59.99 ש"ח מארז של 16 מטליות יבשות לטאטוא משטחים: מחיר מומלץ לצרכן 29.99 ₪ מארז של 32 מטליות יבשות לטאטוא משטחים: מחיר מומלץ לצרכן 54.99 ₪ מארז של 12 מטליות לחות לניקוי משטחים: מחיר מומלץ לצרכן 29.99 ₪ מארז של 24 מטליות לחות לניקוי משטחים: מחיר מומלץ לצרכן 54.99 ₪ DUSTER SWIFFER – לוכד וכולא אבק ואלרגנים, מגיע בשני צורות, עם ידית קצרה ועם ידית הארכה טלסקופית: ערכת בסיס עם ידית קצרה, הכוללת: 1 ידית ניקוי קצרה ו-5 לוכדי אבק חד פעמיים. מחיר מומלץ לצרכן: 29.99 ש"ח. מארז של 10 לוכדי אבק חד פעמיים. מחיר מומלץ לצרכן: 54.99 ₪ ערכת בסיס עם ידית הארכה, הכוללת: 1 ידית ניקוי עם ידית הארכה טלסקופית המתארכת עד 90 ס"מ ו-3 לוכדי אבק חד פעמיים בעלי ראש של 360 מעלות. מחיר מומלץ לצרכן: 54.99 ש"ח מארז של 6 לוכדי אבק חד פעמיים בעלי ראש של 360 מעלות: מחיר מומלץ לצרכן 54.99 ₪ שרות לקוחות סוויפר. מיכל 1-800-666-775

תודה לשירות הלקוחות על התגובה המהירה (לזה אנחנו לא ממש רגילים בארץ)
עושים שוק >>
לצפיה ב-'שת"פ עם אופיס דיפו - אתר "ספרנט" Sefernet'
שת"פ עם אופיס דיפו - אתר "ספרנט" Sefernet
<< ההודעה הנוכחית
31/07/2010 | 13:15
28
מאז ומתמיד שנאתי "לעשות קניות" של ספרי לימוד באינטרנט.
אף פעם לא הייתי מוצאת את הידיים והרגליים באתר. תמיד היו חסרים דווקא הספרים שהייתי צריכה ואם נזכרתי במשהו, הייתי צריכה להתחיל הכל מהתחלה, כי ההזמנה שלי היתה תמיד איכשהו נמחקת.

לכן, כשהציעו לי להתנסות באתר "ספרנט" (Sefernet) של אופיס דיפו, הסכמתי ובכל זאת חששתי.

תפוז אנשים, בשיתוף פעולה, נתנו לכמה נסיינים 200 ש"ח ואמרו לנו - צאו לקניות באתר. יצאתי.

נכנסתי ואורו עיני. הכל פשוט, מובן, ידידותי, הגיוני - בדיוק כמו שאתר צריך להיות.
במקום להתחיל לרשום ספר ספר ולחפש, בחרתי את הישוב, את ביה"ס, הכיתה ו-הופ, כל רשימת הספרים המעודכנת ביותר היתה פרושה מולי, עם מחירים.
עברתי ספר ספר ושמחתי עוד יותר לגלות שמרבית הספרים היו במחיר אפילו נמוך יותר ממה שביה"ס כתב שהוא המחיר המומלץ.

עוד דבר שאהבתי הוא שברגע שהוספתי ספר לרשימה, מיד התעדכנה קוביית המחיר שבראש הדף ויכולתי לראות בכל רגע בדיוק כמה אני עומדת לשלם ויכולתי להוסיף, להוריד ולשחק כראות עיני עד שהגעתי לסכום המבוקש.

אהבתי גם את העובדה שאין צורך להירשם מראש. ברגע שהולכים לסל הקניות, רושמים את כל הפרטים (כולל כתובת, כי אחרת, איך יגיע אליכם המשלוח הביתה?), פרטי כרטיס אשראי ו- זהו.
פשוט, קל ונוח.

יש להם גם קטגוריה שלמה של ציוד לימודי, במחירים נחמדים ביותר.

והכי כיף - תוך יומיים מרגע ביצוע ההזמנה, הקיש אצלי השליח על הדלת עם קרטון ובו הספרים שהזמנתי, עטופים ומחכים ליום הראשון של הלימודים.

אז תודה ענקית לתפוז שהציעו לי את הפינוק ותודה לאופיס דיפו, שהרימו אתר www.sefernet.co.il שבהחלט יש במה להתגאות בו.

עושים שוק >>
לצפיה ב-'היית חייבת ?'
היית חייבת ?
31/07/2010 | 19:41
במשך יומיים התעלמו מההודעה.
הפעילות המוגברת מיותרת.
הודעות כאלה ראויות התעלמות וכך קרה עד שהגעת.
מי שרוצה לעבוד עם תפוז, שישלח לו הודעות במסר אישי.
עושים שוק >>
לצפיה ב-'בלוג חדש וחוות דעת מהיום '
בלוג חדש וחוות דעת מהיום
31/07/2010 | 20:12
2
יש בלוג חדש!

ייחדתי את הרשומה של היום לחווית השימוש בסוויפר.

מוזמנים לקרא
כדאי לכם.........

תודה
עושים שוק >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תצליחי בובה!!!'
תצליחי בובה!!!
01/08/2010 | 07:12
1
לצפיה ב-'לא מצליחה לארגן את החתימה '
לא מצליחה לארגן את החתימה
01/08/2010 | 07:45

מטריף אותי..........

תודה אהובה שלי.
עושים שוק >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ