יוצאים מאזור הנוחות
הפינה השבועית

mykal

New member
אז יש לי תשובות לכל שאלותיך,

וגם אגיד שהמשפט הראשון שלי יהי גם האחרון. אני מיחלת ומתפללת, ומקוה ועושה הכל (מה שתלוי בי) כדי שהענן הזה יוריד גשם. ולא סתם גשם אלא גשם של ברכה. אבל לכל אחת משאלותיך אענה. ענן הדאגה? אכן כן. דאגה גדולה מאוד. מה הוא טומן בחובו? כל מה שידוע שעלול לקרות, בתקוה שיסתדר. ואין כל ידע לאיש מה לעשות כדי לשיהיה יותר בסדר. מה יגרום לו להתפוגג? טוח הזמן שיחזיק מעמד. לגבי הרעשים--וגודל הקושי, הבלתי נודע הוא מטריד ונמצא שם ומרעיש כל הזמן. לפעמים כשאני מקבלת טלפון, ואני שומעת את הדובר משם, נראה לי שהעולם חרב. ואז אני לוקחת הרבה הרבה אויר והופכת להיות עשת יצוקה, ולעודד ולנסות להרגיע. ורק מחכה שנפסיק את השיחה כדי שאוכל לבכות ולהתפרק, אהה לא אני רוצה למשוך עוד ועוד את השיחה, אולי אשלוט במצב. בעינינים האלה אני מחכה לשמש--במציאות אני ממש שונאת אותה. ואני אכן, מיחלת ומתפללת ומקוה שאזכה לגשם מרוה וטוב.

HADAS2908

New member
החיים כרכיבת אופניים

אם כבר המשלת את החיים לנהיגה באופניים, אגדיל ראש ואגיד שאני הוא הכידון שמכוון את חיי, ופעולותיי, הגלגלים הם המעשים והתוצאות של הפעולות . ואני רק שואלת אותך, קסדת הראש למה היא משולה בעייניך ??? תמרורי אזהרה ? פרדיגמות ? פחדים ? שדונים ?? תענוג לקרוא כול מילה בהצלחה

../images/Emo204.gifהקסדה- נפלא!

תודה את ענקית עשית אותי קורנת.
מבחינתי קסדת הראש יכולה להיות כל מה שאת תשווי לה היא אכן יכולה להיות אחת מאותן דוגמאות שציינת מחד ומאידך יכולה הקסדה להיות הכח השומר עלינו שעל כל בחירה ועל כל עשייה תמיד נדע, שיש לנו מה ששומר עלינו מנפילה ללא יכולת קימה כי הקסדה תגן עלינו גם כשנבחר פחות נכון ותביא אותנו למקום שממנו נוכל לצמוח שוב ולנסוק שוב למקום גבוה יותר. אהבתי מאוד. תודה

../images/Emo124.gifפרלה' מלכתי- בואו כולם לראות!!!

אתם פשוט חייבים לראות מה היא עשתה היום בואו לראות ולפרגן

סמאדי

New member
פרלה! אני לא מפה, אבל את כל כך מוכשרת שלא

יכלתי להתאפק מלהגיב ולומר לך שאני אוהבת את העבודות שלך כי רואים את הלב שלך דרכן. ואת תפו, שוב הוכחת שאת מהממת, טובה ועושה את מה שאת עושה מכל הלב והנשמה. מקסימות שתיכן!

סמאדי. אין דבר כזה לא מפה

מהיום את כאן
זה מקום שלא נוטשים
זה מקום שנוגעים ונשארים
תודה

perlapearls

New member
תודה...את לא מפה? אז מאיפה את?

תשארי אם כבר... תודה רבה על הפירגון ...אני כל כך שמחה שהצגת כך את הדברים כי אני תמיד אומרת למי שקונה ממני שאני מוכרת לה לא רק תכשיט אלא גם את הלב והנשמה שלי...שמחה שרואים את זה אפילו מהמעט שראית. מוזמנת תמיד

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה סמאדי

אני יותר מסתם שמחה שאת כאן ! אני מבינה שתפו הביאה אותך ואני מחייכת כי היא מביאה את הטובים ביותר, אז.... הישארי נא עמנו, לדעתי תמצאי שהשכנים מאוד נאים ... אז חיבוק גדול וברוכה תהיי בחברתנו.

perlapearls

New member
יש לי מישהי שמושכת בחוטים :)

אהובה, את אחרכאית לזה...נכון שזה לא רק המורה זה גם התלמיד אבל התלמיד במקרה הזה לא היה מגיע לשם לבד, אז את "אשמה" תודה על שאת מניעה אותי על גבי הפורום ועושה בשבילי את המאמץ הזה ורק בכדי שאצליח למנף את העסק שלי. אני מקווה שבעקבות זאת העסק שלך ימונף בהתאם. אני מחבקת אותך ומברכת אותך על מה שאת עושה בשבילי... ואם עוד לא אמרתי לך אז...תודה

שיואווווווווווווווווווווווווווווווווווו../images/Emo70.gif

זוהי הפעם הראשונה שאני רואה את האתר, כי לא הצלחתי להיכנס קודם. פרלה - זה מרהיב !!!!!!!! אני חולה על תכשיטים עם טורקיזים והצמיד מהמם !!! כמו כן הטבעת עם הלבה - מהממת ! אשמח לראות עוד דברים, את עובדת מדהים ואני כבר מחכה לסדנא אצלי בבית.

למעלה