Radio Romance פרקים אחרונים

Larc En Ciel

New member
מיני שאלון

בעקבות סיום הדרמה, חשבתי שיכול להיות נחמד לעשות מין מיני סיכום בנוסף לחוות דעת הכללית שלנו עליה.

מיהי הדמות האהובה עלייך בדרמה?
מיהי הדמות שפחות התחברת אליה?
מה היה הדבר הכי טוב לדעתך בדרמה?
מה הדבר שהיה הכי מאכזב בה?
אם היית מקבלת הזדמנות, מה היית משנה בדרמה?
מה הציון הסופי שנתת לדרמה?
יש משהו שתרצי להוסיף?

תודה שהסכמתן לצפות איתי בדרמה

desire33

New member
עונה!

1. Su-ho - אממ בעיקר בגלל הרקע שלו, ואיך הוא התפתח לאורך כל הדרך.
התחיל ביישן, מופנם, שקט, כעוס מבפנים, ואט אט נפתח. מדבר הרבה יותר,
צוחק, מחייך, אוהב, מראה אמוציות - אחלה שינוי תדמיתי.
2. Tae-ri - דמות נוראית. צורחת כל הזמן מבלי סיבה אמיתית, לא הייתה מעניינת
בעליל לאורך כל הדרמה, אולי המנג'ר נתן לו למה היא צריכה להיות שם חח לא מעבר.
3. הכימיה בין הראשיים - אני ארחיב יותר בסיכום שלי, אבל דיי אהבתי את ההליך
שהם עברו לאורך כל הדרך, לא קוריאני טיפוסי.
4. האכזבה שלא היה טוויסט, מחכים למתח, והוא לא הגיע עד הסוף :/
5. להשתמש במוות של וו ג'י וו כדאי להוסיף טוויסט איכותי לעלילה.
6. הציון שלי 7
7. שהיה נחמד לצפות ולשוחח אתכן, הייתי עושה זאת שוב בשמחה :)
&nbsp
תודה לך !

cheburasha

New member
נראה לי שדיי עניתי בתגובה שלי למטה אבל

• מיהי הדמות האהובה עלייך בדרמה? קשה לי לומר שאהבתי מישהו מאד אבל סונג גה רים והמפיק היו המועדפים שלי כאן.
  • מיהי הדמות שפחות התחברת אליה? הגיבור הראשי
  • מה היה הדבר הכי טוב לדעתך בדרמה? הומור טוב. סיפורי אהבה יפים. דמויות שפויות לרוב...
  • מה הדבר שהיה הכי מאכזב בה? באופן כללי היתה קצת פרווה מדיי
  • אם היית מקבלת הזדמנות, מה היית משנה בדרמה? מוסיפה מתח. משהו מעניין יותר לגבי הסוד של גייסון
  • מה הציון הסופי שנתת לדרמה? נתתי 8.5

cheburasha

New member
זה מה שנתתי במיי דרמה ליסט מיד עם סיום הצפייה

יש מצב שהייתי נותנת פחות עכשיו. אבל אני נחמדה בציונידרמות בגדול אז הייתי מורידה ל-8

בסה"כ אני לא סבלתי מהצפייה וגם לא היה משהו שממש עיצבן או הפריע לי אז אין לי סיבה להוריד את הציון מאד.

Larc En Ciel

New member
תשובות

מיהי הדמות האהובה עלייך בדרמה? ג'ון וו (המנהל), היה משהו נעים בלצפות בו, חבל שהוא לא קיבל יותר זמן מסך.
מיהי הדמות שפחות התחברת אליה? הראשיים, ג'יסו ששבר שיא מבחינתי, לרוב באיזשהו שלב בדרמה אני מתחילה לחבב את הדמות הגברית, ופה זה פשוט לא קרה. זאת פעם ראשונה שאני ממש סולדת מהגבר הראשי, הוא היה פשוט יותר מדי לטעמי.
סונ'ג רים: יש נטייה בדרמות קוריאניות לתת לדמות הנשית הראשית שתי מצבי קיצון: הראשון זה מצב של חוסר עמוד שדרה, והשני זה אחרי שהיא נכנסת למערכת יחסים והכל יופי טופי האף שלה עולה למעלה, ובעצם משמש כמצחייה לשאר הפנים וחבל. אני מקווה שיקרה יום שנקבל דמות נשית נורמלית ללא שום מצבי קיצון.
מה היה הדבר הכי טוב לדעתך בדרמה? היו כמה הברקות קומיות שהיה כיף לראות.
מה הדבר שהיה הכי מאכזב בה? חוסר מתח, ויותר מדי קיטשיות .
אם היית מקבלת הזדמנות, מה היית משנה בדרמה? את החוסר מתח, אני לא יכולה להדגיש אפילו כמה התבאסתי מזה שהשאירו את הדרמה כ"כ נקייה, והוליכו אותנו שולל. במקום הקיטשיות המוגזמת היה עדיף להוסיף קצת מתח בשביל לתבל את העלילה.
מה הציון הסופי שנתת לדרמה? 6 וגם זה מרגיש לי יותר מדי.

milly12

New member
עונה אבל לא ממש מחדשת

מיהי הדמות האהובה עלייך בדרמה? אולי סו הו. אולי בגלל ניסיון שלו לחפש את האושר. הוא נלחם על האהבה צומח בתהליך אבל גם הסתדר בסוף עם האמא שלו. אולי באמת זו הנאמנות שלו למי שהוא אוהב.
מיהי הדמות שפחות התחברת אליה? אין ממש דמות. את האבא שנאתי אבל הוא דמות כל כך משנית שזה ממש לא חשוב.
מה היה הדבר הכי טוב לדעתך בדרמה? לא ממש מחדשת כאן, הקשר של סו הו וגה רים איך שהוא מתפתח והדמויות משתנות יחד איתו.
מה הדבר שהיה הכי מאכזב בה? ההר הוליד עכבר. היו הרבה ציפיות מהסיפור סביב מותו של ג'י וו ובסוף זה לא הוביל לשום דבר.
אם היית מקבלת הזדמנות, מה היית משנה בדרמה? כמו שכבר כתבתי, או מבטלת את המיסתורין סביב הפסיכיאטר והופכת את זה לדרמה פשוטה יותר או שהייתי משנה את הסוף והופכת את הפסיכיאטר לדמות יותר מעורבת מאשר מישהו שרק מדווח לאמא. בכלל, שאני חושבת על זה נראה שהוא דאג לשלומה של האמא לא פחות משדאג לסו הו.
מה הציון הסופי שנתת לדרמה? 8 חביבה מאוד אבל הסוף...

אני חושבת שזו פעם ראשונה שאני רואה יחד איתכן דרמה בצפייה משותפת. ממש נהניתי. אם תהייה צפייה משותפת נוספת של דרמה שארצה לראות אשמח להצטרף שוב.

Larc En Ciel

New member
אני מסכימה לגבי מה היית משנה

אם כבר הלכתם לכיוון של להפוך אותו לדמות מורכבת יותר, אז לכו עם זה עד הסוף ואל תיצרו סתם ציפיות אצל הצופים. אם אין לכם כוונה לעשות את זה אז עדיף להשאיר את הדרמה פשוטה. אם באמת היה להם שכל לעשות אחד מהשניים הניקוד הסופי שלי לדרמה היה משתנה בהתאם.

והסוף כ"כ
כאילו שלא ידענו שהיא תגיד כן בסוף, סתם מריחה מיותרת בשביל למלות משבצת של שעה.

אני שמחה לשמוע שנהנת בצפייה המשותפת, אולי בפעם הבאה נלך לכיוון של סרט, ככה שלא תהיה בעיה של עומס יתר לאף אחת

Larc En Ciel

New member
חוות דעת כללית

אם לומר את האמת די התאכזבתי מהדרמה. היו לי המון ציפיות וכמו שראיתן העלתי המון ספקולציות בפוסטים על הפרקים, ובסוף נשארתי עם טעם מר בפה בגלל הפשטות שהכותבים החליטו להשאיר את הכל (במיוחד עם עניין הטראומה של ג'יסו, שגם ככה לא הייתה באמת באשמתו). הייתי נהנת הרבה יותר מהדרמה אם הם לפחות היו מוסיפים טוויסט אחד, כי זה מה שהחזיק אותו מרותקת לכ"כ הרבה זמן. בסופו של דבר אני מרגישה שקיבלתי קומדיה רומנטית פשוטה וחמודה, שבהמשך היא הפכה להיות קרינג'ית. אבל כן זאת קומדיה רומנטית בסופו של דבר, אז אולי ציפיתי ליותר מדי

אני מקווה שנהנתן יותר ממני, תודה שהסכמתן לצפות בה איתי

ואגב המפיק נראה כ"כ שונה בלי השפם, אני מבינה מה ראית בו עכשיו אלינה

desire33

New member
הסיכום שלי :)

ראשית, שבוע טוב לכולם!
אמממ איך אסכם זאת...
זה היה נחמד, לא מדהים, לא מרהיב, לא דרמה מהגדולות, אבל חמודה, שבהחלט
יכולה להעביר את הזמן הפנוי.
מה אהבתי בה?
הכימיה בין הראשיים והסיפור שלהם לאורך כל הדרך.
תראו, אני צפיתי במאות דרמות קוריאניות והנטייה הענקית של הכותבים בכדי
להכניס "מתח" זה בעצם להכניס לנו איפה שהוא באמצע למה הראשי או הראשית
לא טובים מספיק אחד לאחר מסיבה כלשהי, הם נפרדים וחוזרים שוב.
כל דרמה חוזרת ונשענת על תורת אמת הזאת, אלוהים יודע למה..
השינוי הסופר מרענן בדרמה הזאת - שסוף סוף יש זוג שגם התחיל מגיל צעיר(ולא
חפרו לנו על ההכרות ביניהם, היה הצגה יפה של הדברים לאט לאט עם הזמן עד
סוף הדרמה), והם לא מוכנים לוותר, הם לא מוכנים לסגת מהאהבה שלהם.
שזה באמת יותר אמיתי, נמאס לי מהקלישאות הנוראיות של היפרדות בגלל הורים,
חמים, סבים, סבתות, כל מה שבא לכם ליד.. מחרפן את המוח לפעמים.
ודווקא פה, גם ג'י סו וגם גה רים לא מוכנים להתפשר וממשיכים אחד עם השני
עד הסוף מבלי לזוז מילימטר הצידה - זה נהדר.
החיסרון בזוג הזה, הדיאלוגים המשמימים, ולנעוץ מבט אחד לאחר במשך שנים
ארוכות... חח..
האמת שכל הסיפור הוא הכותב/כותבים - מתברר שהם מתחילים, ונתנו להם
הזדמנות להראות את היכולת שלהם, בגלל זה הכתיבה מאוד מאוד "עממית".
&nbsp
עכשיו קצת לבעיות.. הטוויסט שלא היה באמת טוויסט.. הפסיכולוג שהיה מופרע
בצורה מוזרה(והוא אמור להיות רופא :/), האמא ההזויה.. כאילו כל החיבור
בין הדמויות היה ........... הרבה הרבה דיאולגים מיותרים ודו שיח לא רלוונטי
בכלל.. לא היה מספיק עוצמה בהעברת המסרים של העלילה.. בקיצור חגיגה חח..
&nbsp
מה שכן אהבתי בנוסף לאהבה בין הזוג הראשי..
זה שג'י סו עמד אל מול המצלמות, דיבר ברדיו - וסיפר הכול מהכול ואת כל האמת
מבלי להסתיר כלום בנוגע למשפחה שלו ולחיים האמיתיים שלו. היו שם כמה קטעים נהדרים. זה איכשהו חיבר משהו במשפחה מחדש, והיה נחמד לצפות בזה.
&nbsp
בסה"כ זה לא היה כזה רע, היו שם סצנות טובות ואולי תקווה לכך שאהבה בין
בני זוג כן יכולה להתקיים גם בניגוד למסורת הקוריאנית חח

Larc En Ciel

New member
זה באמת היה שינוי מרענן שהם

החליטו להישאר ביחד, ולא להיפרד מסיבה כזאת או האחרת. אני זוכרת שהתלהבתי מהרומנטיקה שהתחילה יחסית מוקדם בה, אבל כן נוצר מצב של יותר מדי דיאולוגים משעממים ומבטים טיפשיים כמו שאמרת, וזה הוריד לי מהם כזוג לגמרי. גם בכללי לדעתי, אם אני שופטת מדרמות אחרות של דוג'ון וקים סו היה חוסר כימיה ביניהם. מצאתי את עצמי מתכווצת בסצנות הרומנטיות מרוב קיטש וקרינג'יות. חבל שלא במקום על ההתעמקות ברומנטיקה הכותבים לא החליטו להוסיף טוויסט בעלילה, אבל כן אמרת שהם רק מתחילים אז אולי זאת הסיבה. דרמה פשוטה ונקייה זה תמיד נחמד, אבל פה זה הרגיש לי יותר מדי, כאילו מישהו ניסה להלבין כתם עקשן עם אקונומיקה

cheburasha

New member
שלי

החוויה שלי מהדרמה הזאת - צ'יזית למדיי.
קיבלנו משהו נחמד ומתוק בלי דרמה גדולה מדיי. מן סערה בכוס מים. מצד אחד זה היה מאכזב כי עם הפרומו של הפסיכיאטר המשוגע ציפיתי למשהו עפל ומותח. אבל בסוף לא היה כלום.
מצד שני זה שהכל היה דיי רגוע ובטוח נתן תחושת נינוחות בצפייה של הסדרה הזו.

הדמויות:
  • חייבת לומר שהפלוס הגדול של הסדרה מבחינתי היתה הגיבורה הראשית השפויה וההיגיונית, בלי היסטריות ויציאות מפגרות. ממש נהניתי ממנה
  • תסלח לי שני
    אבל בכלל לא התחברתי לשחקן הראשי. לא ששנאתי אותו אבל אני אוהבת להתאהב בגיבור הראשי, כשכל רגע שהוא על המסך בא לך לאכול אותו ולא לנתק עיניים. כאן זה לא קרה. הוא היה נחמד ומתאים מאד לתפקיד שלו אבל לא הטעם שלי כנראה
  • לעומת זאת המפיק היה מעניין ומלא הפתעות עד הסוף והוסיף תבלון טוב לסיפור.
פריים השנה - סצנת קנאה מהפרק האחרון (צירפתי תמונה). פשוט אדיר.

הזוגות:
  • היתה לי תחושה כאילו לקראת סוף הסדרה כולם שחררו לחץ והכל נרגע. הסוג של התסריטאית והמפיק חזרו להיות זוג והיא הפסיקה להיות מכשפה.
  • העוזר של הראשי והשחקנית ההיא גם נהיו זוג וחמוד.
  • ואפילו הזוג הראשי התחיל להסתובב ברחוב כשהם מחזיקים ידיים ואף אחד לא תוקף אותם... אידיליה בקיצור.

וגם האמא נרגעה כשהכל עלה לחדשות. הסצנה שלהם במסעדה בסוף היתה קצת אוטופית אבל נחמדה...

מה אגיד, אני אוהבת יותר סדרות מתח אבל גם סדרה כזו מותר לראות לפעמים.
שני, לא לדאוג, נהניתי ממנה מספיק כדי לא להצטער על זה שבחרתי לצפות בה

Larc En Ciel

New member
אין לך שום סיבה להתנצל

הרגשתי בדיוק אותו הדבר כמוך בדרמה הזאת, והמון בנות מהפאנדום עצמו הרגישו ככה, מה שאומר שאנחנו לא היחידות. מעבר לזה שעם כל ההערכה שלי כלפיו אני עדיין חייבת להיות אובייקטיבית, כי לא הכל יהיה טוב ואין לי שום אשליות בעניין
. בכללי הייתי מאוד מופתעת שהוא לקח על עצמו תפקיד כ"כ אפרורי, כשקראתי את התקציר של הדרמה הייתי בטוחה שהתפקיד שלו יהיה שונה לגמרי מהתפקיד הזה, אבל אני מניחה שהוא החליט לאתגר את עצמו. בכנות לקראת סוף הדרמה פשוט הרצתי את רוב הקטעים איתו והתבכיינתי לכל מי שהסכים לשמוע כמה שלא סבלתי אותו בתפקיד הזה חח (אפילו בשרשורים בפורום). הדבר היחידי שאני כן יכולה לבקש ממך ומכל מי שצפה בדרמה ולא בשום דבר אחר איתו, זה שלא תשפטו אותו על התפקיד הזה. אם את בעניין יש את SPLASH SPLASH LOVE שזה ספיישל של שתי פרקים (פשוט סרט אם את שואלת אותי), ושם באמת תענוג לצפות בו ובכימיה שלו יחד עם קים סול ג'י.

נראה שאנחנו מסכימות על האובר צ'יזיות וחוסר המתח שיכלו ליצור שם. והאמת שאני איתך גם מבחינת הסדרות מתח חחחח, אחרי הדרמה הזאת נזכרתי למה אני פחות צופה בקומדיות רומנטיות
ואני שמחה לשמוע שעדיין נהנת ממנה

cheburasha

New member
ראיתי SPLASH SPLASH LOVE

שם באמת היתה זוגיות נחמדה מאד ובכלל אהבתי את הספיישל הזה. כי גם הראשית היא מקסימה ותמיד כזאת. אבל לא זכרתי אותו משם...
&nbsp
ובעניין המתח, מציעה לראות ביחד משהו מותח טוב. למשל Children of a Lesser God

Larc En Ciel

New member
סולג'י היא אחת השחקניות האהובות עליי

וכל הספיישל היה באמת מאוד מוצלח.

Children of a Lesser God באמת נשמעת טוב, ראיתי שהיא משודרת עכשיו. אני חושבת שאני אתן לה הזדמנות. תודה על ההמלצה

cheburasha

New member

אמנם יצאו כבר איזה 6 פרקים, אבל אני ראיתי רק שניים ויש מצב שכל הסדרה תזוז לי קצב צב בגלל מגבלות מתרגמים. אז יהיה קל לשמור על קצב

למעלה