Radio Romance פרקים 11-12

Larc En Ciel

New member
פרקים מאכזבים

במיוחד פרק 11. נכון שהתחלנו לקבל קצת תשובות אבל מצאתי את עצמי מריצה את הפרק במיוחד בקטעים שלהם כזוג. אם בהתחלה הם היו חמודים עכשיו זה יותר לכיוון של שקית הקאה: ג'יסו... אני לא חושבת שאי פעם הגעתי לרמה שאני סולדת כ"כ מהדמות הגברית הראשית בדרמה קוריאנית כמו שאני סולדת ממנו, הוא כ"כ אובססיבי ורכושני שזה עובר את גבול הטעם הטוב לדעתי
.
סונג רים לא סגורה על עצמה. ובחייאת עם הנשיקה הזאת... היא פספסה את השפתיים שלו... זאת אחת הנשיקות הכי גרועות שיצא לי לראות בדרמה קוריאנית. ואם כבר בנושא האהבה עניין היריבות בין המפיק לגיסו כ"כ מאוס, ולא רק זה עכשיו גם התחילה סאגה חדשה עם טה רי... הדבר החיובי היחידי שאני יכולה להגיד בנושא זה שנראה שסוף סוף סונג רים מתחילה לגדל עמוד שדרה, אולי הסטירה שהיא חטפה מג'ין טה רי החזירה לה את הברגים שנפלו
. אפרופו טה רי זה היה כ"כ צפוי שהיא תגנוב את ההקלטה מהמנהל של גיסו, אבל לפחות עכשיו המנהל אמר לה שהיא יכולה ללכת קיבינימט ככה שזה כבר משהו חיובי. עוד בנושא אהבתי שג'יסו אמר לה שאם היא תפרסם את זה הוא יגיד לה תודה
.

בגדול אני מאוד מקווה שזאת לא תחילת הנפילה של הדרמה ושהפרקים הבאים ישתפרו

milly12

New member
אני דווקא חושבת שהתמימות/חמודיות הזאת

מתאימות לדרמה.
מי שאותי מעצבן זה האבא חסר עמוד השדרה שסומך על אישתו שתסדר אחר כל הבלאגנים שהוא עושה. מעניין אם בקוריאה מתייחסים לרומנים כמו ביפן, כי ביפן רומן יכול להרוס קריירה. בקיצור סמרטוט.
אני עדיין לא בטוחה האם הפסיכיאטר הוא דמות חיובית או שלילית ואני עדיין לא יודעת מה הסיפור שלו פה.
מכיוון שנשארו רק עוד 4 פרקים אני מקווה שסופסוף נתחיל לגלות מה היה בעבר.

Larc En Ciel

New member
זה ממש מציק לי

ואני לא בטוחה שאבל נראה לי שזה אותו הדבר כמו ביפן

cheburasha

New member
דווקא לי הסדרה הזאת זורמת לגמרי

לא יכולה להתייחס ספציפית לפרקים האלה כי כבר ראיתי 13-14

Larc En Ciel

New member
למה את לא פותחת את השרשור?

סיימתי היום את פרקים 13-14, ואני מתכננת לסיים אותה מתישהו גם בשבוע הקרוב