Radio Romance פרקים 3-4

desire33

New member
פרק - 3(יש ספוילרים) :)
יצא ותורגם במלואו מאוד מהר. ואכן חח כבר צפיתי, אחרי לימודים צריך משהו
מעניין.
בכל אופן אחלה פרק. קודם כל אני חושב שכל הדמויות משחקות נהדר, וכל אחד
עושה את תפקידו על הצד הטוב ביותר. שני הראשיים בפרק הזה בעיקר מכבדים
אחד את האחר ומנסים להסתדר ככל הניתן בגלל גיבוש החוזה ביניהם שזה
היה דיי נחמד, היא החליטה לוותר על האגו שלה והגאווה שנפגעה, הוא החליט
שהוא יחתום חוזה למענה, 'אם אחתום את תפסיקי לבכות?' חח קטע נחמד :)
אהבתי את הדינמיקה של הפרק, הראו לנו את כל ההליך של מקבלי ההחלטות,
איך החוזה התבצע ברצינות בין כל הצדדים, הוא חקר את המפיק ואת הכותבת
שלו, כי הוא לוקח אחריאות על מעשיו. אפילו אמא שלו הבינה שאולי זה לא כזה
נורא אבל מזהירה אותו שזה האחריות שלו, בנוסף מגבשת חוזה לסוכנות שלה
ומעבירה לכותבת בכדי שלא יהיו בעיות.
אהבתי את כל הניואסנים הללו - ברוב הדרמות זה בעיקר יאללה חתימה,
הטופ סטאר עושה מה שבא לו וממשיכים הלאה.
פה ממש שיתפו אותנו בכל ההליך.
עוד משהו שנהנתי ממש זה המוסיקה לאורך כל הפרק, הOST מורגש,
ויפהפה.
ודבר אחרון, אני סופר סופר אוהבת את המבטים של הראשי על הראשית
שלנו. היא לא שמה לב לכך עדיין אבל הוא נועץ בה מבטים כל הזמן, ומעסיק
את עצמו סביבה, אוהבת את זה. לפעמים לא צריך יותר מדי מילים, לא צריך
להכביד עלינו עם 'האני הפנימי שלי, כשהשחקנים מדברים עם עצמם או לפתע
חושבים על הראשית' ואז כך הם ממחישים לנו את זה שהוא מחבב אותה.
פה וזה מאוד מצא חן בעיניי, זה המבט, המבט החודר שלו מעבר לאקטים שהיו
לטובתה, אבל זה לא אקטים חד משמעיים כי בסופו של היום כל החוזה בוצע
איך שהוא רוצה, וסובב את זה על האצבע שלו, ועדיין זה כיף לראות את זה.
אולי הסצנה שהכי תפסה - זה כשהראשית הכריזה מול אמא שלו שהיא
לעולם לא תתאהב בו, והמצלמה מתמקדת בתגובה שלו חח זה היה תענוג.
&nbsp
לגבי פרק 4, לפי הקדמון לפרק, זה הולך להיות ממש נהדר, מחכה לזה.

cheburasha

New member
גם אני ראיתי את הפרק 3 היום. גם בעיניי פרק מוצלח
היו קטעים מצחיקים. היתה זרימה יפה של דברים ומשחק טוב של כולם.
אהבתי את המהלך המפתיע שהמפיק נחת בבית של הראשית. ואני אמרתי שהיא תגור יחד עם הראשי... יפה שהם הפתיעו.
אבל לפי הפרומו נראה שהזוג הראשי ייתקעו ביחד באיזה מקום. יופי! זה מסוג הקלישאות שאני דווקא כן אוהבת

Larc En Ciel

New member
בפרקים האלה

לא יכולתי שלא לתהות עוד יותר בנוגע לקשר בין המפיק לג'יסו, אני סקרנית לדעת אם הוא קשור באיזשהו אופן לעבר שלו, אולי הוא אח של מי שנדרס...זה גם יסביר למה הוא התעקש ללהק אותו לתפקיד. אחרי הכל הוא אמר לסונג רים שאם היא רוצה להיות התסריטאית של התוכנית היא חייבת להשיג את ג'יסו, והיא ידועה ביכולות שלה ללהק מפורסמים לתוכניות רדיו של הערוץ. וגם יש את העניין של "מסע הכומתה" כמין מבחן לג'יסו. יהיה מעניין לראות את ההתפתחות האישית שתהיה לג'יסו בהמשך הפרקים.

הקנאה שלו במפיק כ"כ חמודה, וגם המבטים שלו בה והמחוות הקטנות כלפיה. אני מניחה שלמרות העניין שיש לו בה היא סוג של טאבו מבחינתו. נראה שגם לו וגם לחבר שנדרס (מי אמר קלישאות ולא קיבל) היה עניין בה, ועקב ההתקרבות ביניהם בלילה ההוא צצה לה תחושות האשמה אז הוא עזב את הבית של הזקן מבלי לומר מילה, וחלה רגרסיה ביחסים שלהם.

היה משעשע לראות שלאימא יש יריבה ראויה שסוחטת אותה בחזרה, ונראה שמין מצא את מינו מבחינת האימא והתסריטאית המטורללת. לא כ"כ הבנתי מה הסיפור של האימא עם סונג רים, היא הרי אמרה שאין לה שום עניין בג'יסו ושהכל היה אי הבנה... יש מצב ש"האימא" מכירה את ההיסטוריה בין ג'יסו לבין סונג רים??

מאחורי הקלעים של הפרקים: http://www.vlive.tv/video/58532

cheburasha

New member
רגע רגע

אני הייתי בטוחה שמי שנדרס זה העוזר של הראי. בגלל זה היחסים ביניהם כאלה על הפנים.
&nbsp
ולגבי האימא שגם מטורללת לא מעט. הבנתי שהיא רוצה לפגוע בראשית כדי שג'יסו יעזוב את הרדיו וילך להצטלם בסרט שהיא רוצה לעשות. לא בגלל העניינים הרומנטיים. לא כרגע לפחות...

maayanro123

New member
לגבי האמא גם אני חושבת ככה
אבל לגבי התאונה, אני חושבת שהמנהל שלו זה אולי אח של מי שנפגע בתאונה או משהו כזה כי הראשי כל הזמן התקשר אליו ביום הזה ולמה שהוא יתקשר לחבר שלו אחרי שהוא ראה אותו נדרס? הוא גם לא נראה כמו הגרסה המבוגרת של החבר שלו כשהם היו ילדים (אבל זה יכול להיות גם ליהוק פחות מתאים..).

cheburasha

New member
אני תמיד מבולבלת כשיש גרסאות צעירות יותר של הגיבורים הראשיים

לוקח לי חצי סדרה להבין מי זה מי כי לרוב הם לא דומים בכלל ולא תמיד אני קולטת את השמות

&nbsp
ואני חשבתי שלא הוא התקשר לחבר שלו אלא החבר אליו. התקשר ונדרס והטלפון המשיך לחייג כשהוא היה כבר פצוע על הריצפה.

maayanro123

New member
הראשי יחסית דומה, אבל אם לא הייתי יודעת שזה הוא כנראה שלא
הייתי מקשרת ביניהם. בקשר לחבר שלו, אנחנו לא יודעים מי הוא אז קשה לראות אם הוא דומה או לא כי המראה של הצעיר לא אומר לי כלום.
אמרו את השם של החבר שלו במקרה? אם כן אז אפשר לנסות לזהות אבל אני מניחה שלא הזכירו את זה כדי לשמור על העמימות. או שהזכירו ופיספסתי.
אבל נתקלתי כבר בפאשלות בסדרות כשהצעירים בכלל לא היו דומים למבוגרים

לפני התאונה החבר התקשר אליו אבל אחרי התאונה, כשהראשי חזר והוא ראה שחבר שלו נדרס הראו שהוא מתקשר למישהו, ואז כשהראשי דיבר עם המנהל שלו הוא אמר לו שהוא זוכר את המספר שלו בע"פ כי הוא חייג אותו הרבה פעמים ביום של התאונה. ככה אני הבנתי את זה, אבל אולי את צודקת והמסך של הפלאפון הראה שחבר שלו התקשר אליו ולא להיפך
.

Larc En Ciel

New member
אני מסכימה עם מעיין

הראו שהוא התקשר למנהל שלו, וגם חברת הילדות ירדה עליו בגלל שהוא התעלם ממנו לפני 12 שנה. אם הוא באמת היה נדרס היא לא הייתה שומרת לו טינה על זה. בגדול אני חושבת שהחבר שנדרס מת, ושג'יסו התעלם ממנו באותו היום כי הוא גילה שגם הוא מאוהב בסונג רים. נראה שהם גם היו באותו הבית ספר אז זה מוזר שאם זה היה המנהל הוא לא היה מזהה אותה, הרי הם נפגשו כמה פעמים
.

וטוב האימא הזאת...

cheburasha

New member
הרושם שלי מהפרקים האלה

חייבת לציין שהפרקים השבוע היו טובים. איכותיים ומעניינים.
מבחינת הדמויות, כולם שמה פשוט הזויים. ההתנהגויות שלהם לא מובנות בכלל. ולרוב בא לי להכניס סתירה להם.
אפילו הראשית לפעמים ממש פוסטמה. בכל מקרה היא היתה דיי מסקנה כשהטופ סטאר התעלם מהתסריט שלה

maayanro123

New member
אני מסכימה עם רוב מה שכתבת

הוא ממש פישל עם התסריט והוא צריך להרגיש רע עם עצמו בגלל זה. היא צדקה כשהיא אמרה שהוא היה צריך לקרוא את שני התסריטים לפני שהוא מחליט ואם הוא החליט לא לקרוא את שלה ולהשתמש רק בשלו אז הוא היה צריך להודיע לה מראש כדי שלא תעבוד בלי הפסקה כדי לסיים את זה.

Larc En Ciel

New member
אני מסכימה

יש לי תחושה שהוא עשה את זה בכוונה כדי לפגוע בה אחרי שהם התקרבו, כדי שהיא תסלוד ממנו ותשמור על מרחק. אם אני באמת צודקת היחסים ביניהם הולכים להיות כמו סוג של טנגו, צעד קדימה ושניים אחורה.

maayanro123

New member
אני לא חושבת שזה עד כדי כך עמוק, הוא פשוט נראה לי אגואיסט
ומרוכז בעצמו, לכן הוא לא חשב על רגשות של אנשים אחרים כמו הצוות שעבד על התוכנית שלו. אבל יכול להיות שאני טועה

אגב, זה לא סותר את זה שהיחסים ביניהם יילכו קדימה ואחורה כי הוא עדיין מתעניין בה אז זה תלוי כמה הוא נותן לרגשות האלה להשפיע עליו ולשלוט בו.

Larc En Ciel

New member
יכול להיות שזה באמת ככה

אבל אני עדיין חושבת שזה היה בעיקר כדי לתפוס מרחק ממנה, היה אפשר לראות גם שהוא צפה בה כדי לראות מה תהיה התגובה שלה.
וכן, זה נראה כאילו הרגשות ישתלטו עליו בעיקר כשהוא איתה, ואז ברגע שהוא יהיה לבד הוא יחשוב "מה לעזאזל עשיתי" ואז יחפש דרך לשמור מרחק ממנה, אבל מי יודע אולי אני טועה חח.

maayanro123

New member
השלמתי את כל הפרקים

האמת היא שלא היו ציפיות גבוהות מהסדרה לפני שהתחלתי לצפות בה והופתעתי לטובה.

אני כנראה בדעת מיעוט אבל אני אוהבת את הפסיכיאטר

בקשר לתאונה - מעבר לזה שלא ברור לי עד הסוף מי באמת נפגע שם, גם לא ברור לי הקשר בין הראשית לתאונה שהייתה כשהם היו ילדים כי היא לא הייתה שם כשזה קרה והיא כנראה גם לא הייתה מודעת לזה בכלל כי לא נראה שהיא מזהה אותו מהילדות שלהם. אני מניחה שיש איזשהו קשר כי הוא התרחק ממנה אחרי שהוא נזכר בתאונה אבל כרגע זה ממש לא ברור. מה שכן, התאונה מסבירה למה אין לו טלפון סלולרי עדיין.

המפיק - אני סקרנית לדעת למה הוא מתעניין בראשי. אבל בסוף פרק 4 שמחתי כשהוא ניחם את הראשית. יש שם משהו איתה.. או שיש לו רגשות כלפיה או שיש לו משהו כלפי הראשי והוא רוצה לעצבן אותו (ואגב, זה מראה שהוא מכיר אותו מהעבר אם הוא יודע שהוא הרגיש אליה משהו פעם), אבל אני נוטה לאפשרות הראשונה בגלל ההתנהגות שלו.

לפי הקטעים הקצרצרים שהיו בסוף פרק 4, נראה שהפרקים השבוע יהיו מעניינים. אני מחכה לראות איך דברים יתפתחו.

cheburasha

New member
לגבי הפסיכיאטר...

לא יכולה להגיד שאני לא ואהבת אותו אבל גם לא יותר מדיי מתלהבת. הוא נראה קצת מתלהב מדיי ולגמרי צעיר במוגזם. פשוט אין מצב שהילדון הזה הוא פסיכיאטר מדופלם. סטודנט שנה ג', לא יותר

&nbsp
עוד משהו שחשבתי לגבי התאונה ההיא... לי היה בראש שהראשי חייג לראשית בזמן שהחבר שלו חייג אליו. כאילו במקום לענות לו. לכן יש לו ריחוקרגשי ורגשי אשמה ליד הראשית. הוא מרגיש אשם שהתעלם מהחבר שלו בגלל שרדף אחריה. לכן החבר שלו רץ לכביש ונפגע. משהו כזה...
&nbsp
לגבי המפיק, לדעתי הוא פשוט קצת מאוהב בראשית ומעוניין בכוכב בגלל שהוא כוכב על ויתן לפרוייקט שלהם קידום רציני. לא נראה לי שמכיר אותו מהעבר.

maayanro123

New member
את לא יכולה להעריך את הגיל שלהם לפי המראה שלהם כי רובם נראים
כמו ערפדים שלא מזדקנים, או כאלה שמזדקנים ממש לאט

אם תקחי מישהו/מישהי קוריאנית בגילי אני כנראה אראה מבוגרת לידם ואני גם נראית יחסית צעירה לגילי.

אני מסכימה שהפסיכיאטר נראה קצת מתלהב ויותר מדי שמח ואנרגטי כזה אבל הוא נותן קונטרה לראשי, והפסיכיאטר גם לא יותר מדי היפר ברמה שתפריע לי. אגב, הם אמורים להיות באותו גיל כי הם למדו ביחד או משהו כזה..

האמת שזה הגיוני, כי לפי הקטעים שלהם מהילדות נראה שגם חבר שלו היה דלוק עליה ואז הראשי בטח מרגיש יותר אשמה בגלל זה.

אני גם נוטה יותר לאופציה שהמפיק פשוט מעוניין בה

למעלה