שרשור צפייה

nuly123

New member
שרשור צפייה

מנסה שוב להרים את הכפפה
אחרי שקודם תפוז/המחשב שלי זרקו אותי ללא רחמים

אני צופה בחמש סדרות במקביל, שזה די עמוס בשבילי. אף סדרה לא ממש ממכרת מבחינתי, אבל אני נהנית למדי מהדרך, עד כמה שאני מספיקה

20th Century Boy and Girl
דרמה אנושית, סימפטית וצנועה. אני שמחה שקים ג'י סוק לוהק סופסוף לתפקיד ראשי, וחבל שהדרמה הראשונה בכיכובו זוכה לרייטינג מינימלי. אני נהנית למדי מהדרמה החביבה הזו, שיש בה הרבה דגש על חברות ומשפחתיות.

Ten Miles of Peach Blossoms/ Eternal Love
דרמה סינית. לאור הביקורות הנלהבות ציפיתי למשהו רומנטי וסוחף, אבל בפועל קיבלתי בינתיים סיפורי מעשיות עם כל מיני מפלצות וכוחות על טבעיים. קצת הזנחתי את הסדרה לאחרונה, אבל אני ממשיכה לתת צ'אנס, כי נראה לי שאחרי 13 פרקים (מתוך 58), יש סיכוי שמתחילים לראות משהו משמעותי, והגיבור הראשי מקבל קצת יותר ביטוי.

Temperature of Love
אני מאוד מחבבת את הראשי, שהוא מאוד מתוק ומצליח לייצר כימיה טובה עם הראשית. יחד עם זאת, העלילה די מעצבנת לפעמים, במיוחד עם המהלכים של המשני שנראים כאילו נלקחו מאופרת סבון קלישאתית.

The Package
זו כנראה הדרמה שאני הכי נהנית ממנה בימים אלה – יש בה משהו מרענן ולעתים גם מפתיע במפגש ובסיפורים של זרים גמורים שהתגלגלו לאותו טיול מאורגן. ויש גם אווירה צרפתית קסומה ונופים מהממים. והיא גם קצרה – כולה 12 פרקים.

While You Were Sleeping
סדרה חביבה ומהנה, גם אם היא לא מחדשת הרבה ויש בה קווי עלילה צפויים. סוזי ממש חמודה ומפתיעה לטובה, ואני מחבבת מאוד את המשני שלא מקבל מספיק זמן מסך לטעמי.

cheburasha

New member
חפיפה חלקית

גם אני רואה את Temperature of Love ואת 20th Century Boy and Girl. שתיהן חביבות אבל לא מדהימות. במיוחד Temperature of Love. איטית וחסרת הגיון בפרקים האחרונים שיצאו. הראשי היה הרבה יותר מוצלח ב Duel. פה הוא כל כך פרווה בעיניי, עד משעמם. אם זאת הסדרה חביבה ונעימה לצפיה. את 20th Century Boy and Girl תיארת מאד מדוייק לדעתי.

סדרות נוספות שאני צופה עכשיו:
Because This is My First Life - את זאת אוהבת הכי הרבה בינתיים

Revolutionary Love - גם זו חביבה למרות שלא הרבה חדש בה. ממש מזכירה לי את Shopping King Louie בסגנון.

Mad Dog - ראיתי רק 4 פרקים ולא החלטתי עדיין אם היא שווה באמת או רק פוזה.

Black - מעניינת מאד. משחק מעולה של הראשי למרות שאני לא כל כך אוהבת אותו בכללי. הסיפור מעניין ומותח.

במשך חודש בערך ראיתי רק סרטים כי לא היתה אף סדרה חדשה שעניינה אותי. לכן גם התחלתי את La Dolce Vita הקצת ישנה ובינתיים היא מדכא ברמות. נטשתי עד לזמנים טובים יותר.

והסרטים שראיתי לאחרונה, רשימה גדולה (הרוב חדשים, שנה-שנתיים אחרונות):
קוריאה:
  • House of the Disappeared - נראה כאילו סרט איימה רגיל אבל הסוף מפתיע מאד
  • Asura: The City of Madness
  • A Stray Goat - עצוב מאוד וגורם לחשוב על הצביעות בחברה
  • Eyes Closed
  • Tik Tok
  • The King
  • Whistle Blower
  • Little Black Dress
  • Battleship Island - סרט חדש ומרשים עם רשימה שלמה של כוכבים. מומלץ. לקחת בחשבון שהוא לא אופטימי במיוחד.
  • Midnight Runners
  • Memoir of a Murderer - מתח. מאד מומלץ

Drama Special
  • Hello, Mr. Vampire - דבילי ברמות. לא להתקרב
  • Funny Woman - מתוק לגמרי, רומנטי בטירוף
  • The Happy Loner - גם חמוד מאד ורומנטי

סין, הון קונג, טאיוואן:
  • Cold War 1-2
  • God of War
  • 10,000 Miles
  • Edge of Innocence
  • Yesterday Once More
  • Who Killed Cock Robin - מותחן מעניין
  • Ex File
  • Brotherhood of Blades 2
  • Monk Comes Down the Mountain
  • The Adventurers

milly12

New member
האמת שלא יצא לי לראות יותר מידי

בסוף שבוע שעבר הייתה לי תוכנית וריאטי של 72 שעות אז לא נשאר לי ממש כוח לראות יותר מידי דברים.

מתקדמת בקושי עם הרומן המתסכל שלי. זה חביב בסגנון שאני אוהבת אבל השחקן הראשי מרגיש לי רובוטי מידי.

ניסיתי לגוון ולראות דרמות מתח אז ניסיתי את בזמן שישנת (שם מזיכרון) ולא סיימתי אפילו את הפרק ראשון. ניסיתי גם את מחשבות פליליות וגם שם נתקעתי אבל בפרק 4. כנראה שדרמות פעולה לא מתאימות לי. אני חייבת למצוא איזו דרמה טובה שתחזיר אותי לצפייה. אולי הדרמה של קימורה טאקויה בינואר.

cheburasha

New member

מחשבות פליליות - בחירה מאד לא מוצלחת. דרמה משעממת ועם עודף פוזה. לי ג'ון קי לא הציל אותה.
&nbsp
את צריכה דרמה מוצלחת באמת כדי להחזיר מצב רוח. והיו דרמות מתח מדהימות בשנה אחרונה. דווקא נפלת על אחת לא מוצלחת.
&nbsp
לא יכולה להגיד כלום לגבי דרמות אחרות שניסית, לא ראיתי אותן. בזמן שישנת לא רציתי לראות כי אני פשוט לא סובלת את הראשית (סוזי קוראים לה?) היא עיצבנה אותי בלי סוף בדרמה הקודמת שלה Uncontrollably Fond אותה נטשתי דיי בהתחלה.
&nbsp
האם יצא לך לראות את Strong Woman Do Bong Soon? לדעתי אחת הסדרות המוצלחות של השנה. מצחיקה ורומנטית וגם עם מתח. אולי תנסי אותה?

milly12

New member
תפוזי לא אהב אותי השבוע

כן, ראיתי את Strong Woman Do Bong Soon.
אני מחפשת את הדרמה שתעשה לי חשק אבל ללא הצלחה
אולי אני צריכה לחכות עוד קצת

cheburasha

New member

אני מאד מבינה את זה. הדברים שאני צופה בהם עכשיו גם לא תופסים אותי יותר מדיי. אבל אני חייבת משהו ברקע בכל שעות עבודה שלי במחשב אז זה בסדר. רק לשבת לצפות זה משעמם.
למרות ש BLACK נחשבת לממש טובה ומצליחה. אפילו הוסיפו לה שני פרקים. היא לא רומנטית בהרבה אבל גם לא נטולת רומנטיקה לגמרי.
אבל אישית אני הכי אוהבת את Because This is My First Life. היא עדינה ולא מותחת אבל איכשהו נעימה מאד. הרומנטיקה בין שני הראשיים מעניינת מד.
&nbsp
אגב, ראית את My father is strange? זאת דרמה משפחתית ארוכה אבל מוצלחת במיוחד.

milly12

New member
תודה

תודה!
אין לי מושג איך את מצליחה לעבוד ולראות באותו הזמן, זה לא יעבוד אצלי. הדבר היחיד שאני מסוגלת לעשות בזמן שאני רואה זה לאכול (וגם קפה הולך טוב עם דרמות).

לגבי BLACK, יש לי הרגשה שאם אני אנסה לראות את זה אני לא אצליח לישון. הדרמה השניה, Because This is My First Life, נראית לי חמודה ואני אנסה אותה.

לגבי My father is strange, אני קצת חוששת "במצבי" להתחיל דרמה ארוכה. אני אחכה שהדברים יתחילו לזרום. (גם עם היפניות) בינתיים אני מעבירה את זמני עם ווראטי באנגלית.
אבל אני מניחה שזה כבר לפורום אחר

cheburasha

New member

אני רואה מדובב לרוסית. ככה אין לי צורך לעקוב אחרי תמונה כל הזמן. מצד אחד זה פוגע בצפיה כי מה אני כבר רואה. מצד שני כל הקטעים המשעממים של פלשבקים, בכי וחפירות אחרות, אני מדלגת עליהם בקלות.
כמובן שחסר לי מאד השפה, הקולות המקוריים אבל אחרת לא הייתי רואה כמעט כלום.
&nbsp
למרות ש... כשהחלטתי שאני רוצה לראות את My father is strange, לא היה לה דיבוב, רק כתוביות. אז אמרתי לעצמי שבטח יקח לי שנה לראות אותה. ושבוע אחרי זה חליתי בדלקת כל כך קשה שהייתי מושבתת כמעט שבועיים. אז ראיתי הכל ומהר מאד כי לא יכולתי לעשות כלום חוץ מלראות סרטים ולקרוא ספר. וגם ספר היה בעייתי כי כאב לי להחזיק אותו.
&nbsp
בקיצור never say never. אם תאהבי משהו, תמצאי לזה זמן גם אם לאט לאט

milly12

New member
אז בטח שלא אתחיל לראות אותה....

לא מתאים לי כרגע להיות חולה שבועיים
ז באמת יהיה ממש אסון כרגע...
אחשוב על זה...
אבל שוב, תודה!

milly12

New member
יש משהו עם הסידרה My father is strange?

בעוד אני שוקלת לראות אותה סובבתי את הקרסול. למזלי זה לא כזה חמור שישתק אותי לשבועיים ובכל זאת...

cheburasha

New member
התחלת לראות אותה?

אני מכירה הרבה אנשים שראו ולא קרה להם כלום

&nbsp
רפואה שלימה

סאפירוש

New member
שלי-בקטנה

סיימתי לא מזמן את קים בוק ג'ו שהייתה ממש מוצלחת, כמו שכולם אמרו.
&nbsp
התחלתי שלשום את Temperature of Love וסיימתי את הפרק השלישי - בינתיים אני נהנת ממנה, אחלה שחקנים ועלילה בינתיים, יש לי גם אהבה לחלק של הבישול אז בכלל.

Larc En Ciel

New member
מצטרפת באיחור

פשוט לא היה לי מה לעדכן

Hit the Top - התחלתי אותה לפני כמה חודשים ונהנתי ממנה, אבל באיזשהו שלב לקחתי הפסקה ועכשיו אני מתקשה לחזור אליה.

Tomorrow I Will Date With Yesterday’s You - סרט מר/מתוק יפני, ממולץ בחום במיוחד בגלל ליהוק נהדר
.

למעלה