שאלון

Larc En Ciel

New member
שאלון

השאלות מתייחסות לכל הדרמות שראיתן עד היום, ובבקשה אל תשכחו להתריע על
במידת הצורך

מה היה התסריט הכי אהוב עלייך עד לנקודה הזאת?
מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי מוצלח שראית?
מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי פחות מוצלח שראית?
האם יש דרמה שצפית בה יותר מפעם אחת?
מיהו הזוג האהוב עלייך?
מהי הדרמה האחרונה שסיימת?
מיהי הדמות הרעה שהכי אהבת?
באיזה דרמות/דרמה רצית שהדמות המשנית תסיים עם הדמות הראשית?
מהי הדרמה שהכי פחות אהבת והצלחת לסיים?
מה הייתה הדרמה שהכי ריגשה אותך?
מיהי הדמות הגברית הראשית שהכי אהבת?
מיהי הדמות הנשית הראשית שהכי אהבת?
מיהי הדמות המשנית (גבר / אישה) האהובה עלייך?

שאלת בונוס
באיזה דרמות את מתכננת להתחיל לצפות בקרוב?

השאלון מנוסח בלשון נקבה מטעמי נוחות, ומיועד לשני המינים.
שבת שלום לכולן/ם

nuly123

New member
עונה

מה היה התסריט הכי אהוב עלייך עד לנקודה הזאת? Reply 1997. דרמה מרעננת, אנושית ונוסטלגית
אהבתי את הקפיצות בין הווה לעבר ואת הרגעים האנושיים הקטנים שיכולתי להזדהות איתם.
ציון לשבח מגיע גם ל-(Misaeng (Incomplete life שהצליחה לקחת לוקיישן אפרורי כמו משרד והפכה אותו לבסיס לדרמה אנושית מרתקת.

מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי מוצלח שראית? חשוב לי לציין שאלה לא הדרמות הכי טובות כמכלול, אבל הסוף שלהן היה כ"כ מספק וכייפי מבחינתי
(וזה בהחלט דבר נדיר בדרמות קוריאניות) כך שצפיתי בו שוב ושוב ושוב – It's OK that's love וגם Oh My Venus.

מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי פחות מוצלח שראית? כאלה יש הרבה... אבל נראה לי שהכבוד המפוקפק מגיע ל-Basketball. החמצה גדולה

האם יש דרמה שצפית בה יותר מפעם אחת? יש כמה – בעיקר דרמות אהובות שתרגמתי לאחר הצפייה הראשונה. אבל השיא שלי הוא עם Yi San – צפיתי ב-77 פרקיה שלוש פעמים (על חלק מהפרקים/סצנות חרשתי הרבה יותר
). זו הדרמה הראשונה שהורדתי וצפיתי בה עם תרגום לאנגלית. איך שסיימתי הביאו אותה לערוץ ויוה פלוס, ואז צפיתי בה פעם שנייה. הפעם השלישית הייתה כשהעלו אותה לאתר ויוה.

מיהו הזוג האהוב עלייך? סאו אין גוק וג'ונג און-ג'י שכיכבו ב-Reply 1997

מהי הדרמה האחרונה שסיימת? Individualist Ms. Ji Young – מיני דרמה שכוללת שני פרקים וממש הפתיעה אותי לטובה :) אתמול סיימתי גם את Fight My Way שהייתה חמודה, אבל יש לי כמה הצעות ייעול לעלילה

מיהי הדמות הרעה שהכי אהבת? לא בטוחה ש"אהבתי" היא המילה הנכונה, אבל בהחלט התרשמתי מהרשע המניפולטיבי ב-Liar Game שהיה מעולה (בעיקר בזכות השחקן הוורסטילי והמדהים שגילם אותו).

שתי המלודרמות מאותו בית יוצר - Autumn Tale ו-Winter Sonata. מה לעשות שבשני מקרים התחברתי הרבה יותר למשני ורציתי שהוא יסיים עם הראשית. גם כי חשבתי שהוא יותר מתאים לה, וגם כי השחקן שגילם אותו יותר מוצלח לטעמי.

מהי הדרמה שהכי פחות אהבת והצלחת לסיים? יש יותר מדי כאלה... אני לא מהנוטשים, אם כי בשנים האחרונות אני יותר מצליחה לשחרר. אני אציין את האכזבה הקוריאנית הראשונה שלי - The Snow Queen. בשלב מסוים אני חושבת שאפילו שיחקתי שולה המוקשים במקביל לצפייה

מה הייתה הדרמה שהכי ריגשה אותך? Yi San. הדרמה הזו לגמרי טלטלה אותי והחיבור הנפשי היה כ"כ חזק, אולי אפילו חזק מדי. צפיתי בחלק מהפרקים במקביל לאזעקות ב"עופרת יצוקה", מה שאולי העצים את החוויה.

מיהי הדמות הגברית הראשית שהכי אהבת? Yi San בגילומו של Lee Seo Jin. הייתי לגמרי מאוהבת במלך הזה

מיהי הדמות הנשית הראשית שהכי אהבת? זו כנראה סונג שי-וון מ-Reply 1997. למרות שהיא מאוד שונה ממני, ואולי דווקא בגלל זה

מיהי הדמות המשנית (גבר / אישה) האהובה עלייך? אני אבחר ב-Jo In Sung שבד"כ מככב בתפקידים הראשיים, אבל היה לו תפקיד משני מאוד מיוחד וחזק ב-Dear my Friends. הוקסמתי ממנו שם.

שאלת בונוס: באיזה דרמות את מתכננת להתחיל לצפות בקרוב? נראה לי שאתחיל לצפות ב-Rebel: Thief Who Stole the People. שמעתי עליה דברים טובים... מקווה שאצליח להתחבר.

אחלה שאלון!

cheburasha

New member
עונה

חייבת להקדים ולומר שבדקתי וגיליתי שראיתי נכון להיום בסביבות 150 דרמות אסיאתיות, קוריאניות בעיקר. וזה הרבה. לכן מאד קשה לבחור במשהו הכי הכי כי אני פשוט לא זוכרת הכל כרגע.
לכן נראה לי אלך על האחרונים יחסית שראיתי.

מה היה התסריט הכי אהוב עלייך עד לנקודה הזאת? היו הרבה טובים ללא ספק. בין האחרונים יכולה לציין את Wanted, Queen of Mystery, 38 Task Force, Chicago Typewriter, My Father is Strange, Goblin, Kill Me, Heal Me.

מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי מוצלח שראית? כן, כולנו יודעים שסוף חזק זה לא מה שמאפיין את הסדרות האסיאתיות
Wanted לדעתי אחת הסדרות שהסתיימה בצורה הכי הרמונית אם התוכן שלה. גם Heard it Through the Grapevine הסתיימה יפה.

מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי פחות מוצלח שראית? Gap Dong היתה מאכזבת במיוחד. סדרת מתח כל כך חזקה הסתיימה בצורה מתקתקה להחליא.

האם יש דרמה שצפית בה יותר מפעם אחת? לא. אבל ישנן דרמות שאני מדפדפת בהן מדיי פעם, בקטעים הרומנטיים בעיקר: Coffee Prince, A Gentleman's Dignity, Oh My Venus, Goblin, My Father is Strange, Strong Woman Do Bong Soon

מיהו הזוג האהוב עלייך? זאת שאלה קשה ממש! איך אפשר לבחור? כמעט בכל דרמה יש זוג אהוב.

מהי הדרמה האחרונה שסיימת? Mr. Bodyguard הסינית. עונה ראשונה. סיום מאכזב. לא אגע בעונה השניה.

מיהי הדמות הרעה שהכי אהבת?
Ryu Tae Oh המגולם ע"י Lee Joon ב-Gap Dong ללא שום ספק. התאמה מושלמת לדמות ומשחק מעולה.
במקום השני הייתי שמה את Gwi של Lee Soo Hyuk ב-Scholar Who Walks the Night
והדמות של Lee Tae Jun ע"י Jo Jae Hyun ב-(Punch (2014

• טוב, זה לא לגמרי נכון להגיד "משני", אבל בכל מקרה, Empress Ki במקום הראשון ללא שום ספק. מאז הדרמה הזאת אני לא סובלת את Ji Chang Wook
  • בנוסף זכור לרעה Modern Farmer. אין לי שום דבר נגד Lee Hong Ki. הוא שחקן קומי מעולה. אבל היה לגמרי לא קשור לבת זוג שלו בסדרה. לאומת זאת החבר שלו היה פשוט תפור עליה בעיניי.
  • חוץ מזה, נראה לי זה קלאסי להגיד שב-Boys Over Flowers אני עדיין לא מבינה מה הקטע שהראשית ויתרה על הבלונדיני
  • אחרונה חביבה Jealousy Incarnate. אין פשוט לא מסוגלת להבין איך היה אפשר לבחור את הדמות של Jo Jung Suk כאשר היה ליד את הדמות של Go Kyung Pyo המהמם מכל הבחינות.

מהי הדרמה שהכי פחות אהבת והצלחת לסיים?
  • Fated to Love You. הזוג הראשי היו ממש לא לטעמי אבל אהבתי את הOST
  • Second Love היפנית. ראיתי לא יודעת למה. היא היתה כל כך יבשה

מה הייתה הדרמה שהכי ריגשה אותך? Goblin נראה לי. היא היתה קסומה בצורה מיוחדת.

מיהי הדמות הגברית הראשית שהכי אהבת? עוד אחד שאני פשוט לא מסוגלת לבחור

מיהי הדמות הנשית הראשית שהכי אהבת? Strong Woman Do Bong Soon היתה מתוקה יוצאת דופן.

מיהי הדמות המשנית (גבר / אישה) האהובה עלייך?
ב-Cinderella and the Four Knights ממש אהבתי את הדמות של העוזר של הסבה. זה ששיחק Choi Min Sung.
ב-Secret Garden מאד אהבתי את OSKA ששיחק Yoon Sang Hyun. היה בו משהו מאד חיובי ומעודד.
וכמובן כמובן Choi Shi Won ב-She Was Pretty. הופעה בלתי נשכחת.

שאלת בונוס - מתכננת להתחיל לראות את The Bride of Habaek. הקאסט לא מושך אותי במיוחד אבל נשמע שזה משהו דומה ל Goblin אז אתן לזה צ'אנס.

שאלת לגבי תסריט הכי מוצלח. הייתי מוסיפה שאלה נוספת - באיזו דורמה הבימוי היה הכי מוצלח? למרות שלפעמים קשה להפריד בין בימוי לתסריט...
וכאן הייתי מציינת לטובה כמה:
Heard it Through the Grapevine
Goblin
Kill Me, Heal Me
Woman with a Suitcase

אפשר גם להוסיף שאלה - את איזה דרמה "עשו" השחקנים שלה?
וכאן נראה לי יש כמה תשובות מובנות מאילהן...

Larc En Ciel

New member
עונה לשאלות שהוספת

דרמות עם בימוי מוצלח:
I Remember You
Kill Me, Heal Me
Splash Splash LOVE
וזה כל מה שעולה לי בראש כרגע.

איזה דרמה "עשו" השחקנים שלה:
Witch's Romance
I Remember You
Kill Me, Heal Me
Plus Nine Boys
That Winter, The Wind Blows
ובטוח יש עוד שאני לא זוכרת
.

אגב אני מחזקת את מה שאמרת לגבי הסופים חחח, ולא היה זוג אחד שבאמת אמרת בו וואו הם ממש מתאימים אחד לשני?
.
אם בבויז אובר פלאורז הראשית הייתה מסיימת עם קים ג'ונג ככל הנראה הייתי צורחת, לא יכולתי לסבול אותו שם. אני היחידה שמכאיב לה בעיניים לראות אותו משחק?

cheburasha

New member
Kill Me, Heal Me מעולה מכל הבחינות

גם אני לא אוהבת את Kim Hyun Joong אבל הדמות שלו בבנים על פני פרחים היתה יותר סימפטית מזו של לי מין הו.
&nbsp
לגבי הזוגות, נראה לי בבנים על פני פרחים קים בו והחברה של הראשית היו מתוקים במיוחד.

Larc En Ciel

New member
חח על טעם ועל ריח

ממה שאני זוכרת הדמות שלו הייתה כ"כ מרגיזה ואפטית בדרמה.

וכן אני מסכימה :)

Larc En Ciel

New member
עונה

מה היה התסריט הכי אהוב עלייך עד לנקודה הזאת? Two Weeks, למרות הסוף המעצבן, לא יכולתי להפסיק לצפות בדרמה.
מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי מוצלח שראית? Plus Nine Boys.
מה הייתה הדרמה עם הסוף הכי פחות מוצלח שראית? That Winter, The Wind Blows, אני זוכרת שהייתי מבולבלת ממנו. ובכללי סופים פתוחים, יש דרמות שזה מתאים להם, אבל לרוב אני מרגישה שהתסריטאים מתחמקים ואומרים לצופים תשברו את הראש לבד.
האם יש דרמה שצפית בה יותר מפעם אחת? לא.
מיהו הזוג האהוב עלייך? Uhm Jung Hwa ו- Park Seo Joon, משהו בכימיה ביניהם פשוט עבד
.

מהי הדרמה האחרונה שסיימת? זה היה לפני כ"כ הרבה זמן שאני כבר לא זוכרת... אני חושבת שזאת הייתה W.
מיהי הדמות הרעה שהכי אהבת? כמו דנה, גם אני בוחרת ב- Shin Sung Rok -או מר רוק חח
-, הוא צריך לקבל פרס על המשחק שלו בלייר גיים.

באיזה דרמות/דרמה רצית שהדמות המשנית תסיים עם הדמות הראשית? ב- Flower Boy Ramen Shop, וב- Mary Stayed Out All Night.
מהי הדרמה שהכי פחות אהבת והצלחת לסיים? Wonderful Days!!!

מה הייתה הדרמה שהכי ריגשה אותך? Kill Me, Heal Me, -
כשנפרדו מכל הדמויות של הפיצול אישיות לא הצלחתי לעצור את הדמעות
.

מיהי הדמות הגברית הראשית שהכי אהבת? קשה לי לבחור

מיהי הדמות הנשית הראשית שהכי אהבת? ללא ספק Kim Seul Gi בספלאש ספלאש לוב, תמיד קשה לי לעכל דמויות נשיות בדרמות, אבל איתה לא הייתה לי שום בעיה.
מיהי הדמות המשנית (גבר / אישה) האהובה עלייך? Kim Seul Gi ב- Flower Boy Ramen Shop, היה בו משהו כ"כ כובש שממש התבאסתי שהוא נשאר לבד בסוף.

שאלת בונוס באיזה דרמות את מתכננת להתחיל לצפות בקרוב? כרגע באמת שאין לי מושג... אני מתקשה לסיים את הדרמות שהתחלתי
.

למעלה