לאוהבי הז'אנר מתח/חקירות/פלילי/שחיטות הרשויות...

cheburasha

New member
לאוהבי הז'אנר מתח/חקירות/פלילי/שחיטות הרשויות...

רצות עכשיו כמה סדרות בסגנון הזה. אני אישית רואה 4 כאלה עכשיו:
(The Guardians (Lookout
Circle
Duel
(Secret Forest (Stranger
כל אחת מהן שונה כמובן, אבל כולן מכוונות פחות או יותר לאותה קטגוריה של הצופים. מתח, פעולה, פתרון תעלומות ורומנטיקה מועטה. בניגוד לקומדיות הרומנטיות הפופולריות במיוחד. הן גם שונות מאד מהמלודרמות המרוחות פלשבקים אין סוף והמנסות להוציא מהצופה דמעות. דרמות מתח לאומת זאת הן בעלות קצב מהיר יותר. בפרק אחד קורה שם פי 3 ממלודרמות ולכן הן דורשות יותר תשומת לב לעלילה.

לדעתי Circle הכי מרוחה, למרות שהיא הכי קצרה בפרקים. ההתחלה היתה חלשה בעיניי, לא הבנתי למה כולם התלהבו כל כך. לקח לי 9 פרקים מי זה מי בין האחים התאומים. המשקפיים שלהם, עדיין לא סגורה מי הולך איתם ומי לא. מהחצי השני הסדרה בהחלט השתפרה בעיניי. טוב שלא נטשתי באמצע. מקווה שלא יהרסו את הסוף.

שאר הסדרות ממש מעולות בעיניי. מתח, תעלומה, דינמיות. סדרות מושקעות. רמה של סרטים.

אז... מי רואה אותן? רואות משהו אחר שווה המלצה? ספרו לי

desire33

New member
האמת שאני ממתינה שהן יסתיימו. בזמן האחרון קשה לי נורא להתחיל

דרמות... מכיוון שאני רואה אותן יחסית ברצף, וזה לוקח לי משהו כמו יממה-שניים,
אז אני ממתינה שהן יסתיימו.
אז אמתין גם פה :)
&nbsp
במקום זאת, אני צופה בימים האלה בדרמה הסינית my amazing boyfriend,
ולהפתעתי היא פשוט נהדרת! ממש אוהבת. יש לדרמה 28 פרקים, אני כבר
בפרק 19 ^^

cheburasha

New member
מכירה את הבעיה

גם לי קשה להתחיל. זו אחת הסיבות שאני רואה את on goings בעיקר. אנשים מתלהבים בהתחלה וזה עושה חשק לראות. כי היו כבר כמה שהתחלתי ולא הצלחתי לראות סתם בגלל מצב רוח. ואז זה מצטבר ומצטבר.
&nbsp
אגב ראיתי את my amazing boyfriend. היא ממש מתוקה! כל כך נדבקתי בה שהתייאשתי לחכות לתרגום הרוסי ועברתי לכתוביות באנגלית וגמרתי אותה ממש מהר. כמות החתיכים בדרמה הזאת פשוט יוצאת מן הכלל

למה אין אייקון מוזיל ריר?

nuly123

New member
אני צופה בקושי בסדרה אחת...

וזו Tunnel שהסתיימה לא מזמן ושכבר צפית בה, נכון? יש בעלילה כמה אלמנטים צפויים לטעמי, ואני גם לא בטוחה שכל הקצוות ייסגרו, אבל יש בי הרבה סימפטיה לדמויות הראשיות.
זו פשוט תקופה שבה יש לי פחות זמן ואנרגיה לדרמות, אבל אני מתמידה עם Tunnel, גם אם בקצב איטי יחסית (אני בפרק 12). וכמו שכבר כתבתי, סדרות פשע/משטרה הן לא הז'אנר המועדף עליי, ואני צריכה מרווחים בין סדרות כאלה, אבל רשמתי לפניי את הסדרות שהזכרת, ואולי אצפה בחלקן מתישהו :)

cheburasha

New member
כל התחום הזה נראה לי לגמרי לא פיס אוף קייק שלך

אני אהבתי את Tunnel. היא קצת העיטה לקראת הסוף, מה שקורה לרוב הסדרות. אבל התיישרה לדעתי. אל תצפי לתשובות מלאות לכל השאלות אבל הם לא הרסו את הסוף וזה נחמד

&nbsp
לגבי הדרמות שציינת למעלה, אפילו לא יודעת אם כדאי לך לראות. תבדקי את הטיזרים לפני שאת מחליטה זה בטוח.

Larc En Ciel

New member
אני בתקופת יובש

רק סרטים קורצים לי לאחרונה, כשאני חושבת על לראות דרמה ישר קופצת לי המחשבה על תסריט מרוח כמו שכ"כ אוהבים לעשות
. אם אתן מכירות משהו קצר ותמציתי אני אשמח להמלצות.

cheburasha

New member
Circle היא רק 12 פרקים

ראיתי את פרק ה11 והוא היהאלה. נראה איך הסוף...

Larc En Ciel

New member
כן אבל

כתבת שהיא נמרחת בהתחלה וזה בדיוק מה שאני מנסה להימנע, אני מחפשת משהו עם התחלה אמצע וסוף בלי ללכת סחור סחור

cheburasha

New member
תראי

הכל סובייקטיבי. אנשים ממש התלהבו ממנה מההתחלה. ואולי אני סתם באתי אליה אנטי אחרי כמה סדרות אחרות טובות ממש שבדיוק סיימתי.
וגם אחרי שסיימתי אותה אני בדעה יותר חיובית. סוף מוצלח בעייני.
&nbsp
ולגבי המריחות בכלל, שלושת הסדרות האחרות הן ממש מותחות ודינמיות. היתרון של The Guardians הוא שהיא מחולקת ל32 פרקים של חצי שעה כ"א. אולי יהיה לך יותר נוח לראות אותה ככה.
&nbsp
ומה עם הTunnel? ראית? גם היא היתה ממש טובה.

Larc En Ciel

New member
אני אבדוק את הטריילרים

של הסדרות תודה :) , והאמת שכן פרקים של חצי שעה נשמעים הרבה יותר סמפטים.

בנוגע לטונל, האמת שכל עניין הרציחות נשמע לי כמו אותה גברת בשינוי אדרת לגאפ דונג

cheburasha

New member
טונל דומה יותר לסיגנל

כי יש שם טוויסט בזמן. דיי מקורי. חוץ מזה אין בה כמעט רומנטיקה והסוף הרבה יותר איכותי.
אגב מה עם Queen of Mystery? היא יותר קלילה אבל עדיין מותחת ומעניינת. אני ממש אהבתי אותה.

Larc En Ciel

New member
Queen of Mystery נשמעת טוב

במיוחד מהתיאור שלך, הוספתי לרשימה שלי תודה

חשבתי על זה קצת ונראה שנכון לעכשיו הז'אנר הזה פחות מדבר אליי למרות שבכללי אני מאוד אוהבת אותו (המון תודה על ההמלצות
).
לרוב אני צופה בז'אנרים לפי מצבי רוח, ונראה שאני סתם במוד למשהו יותר קליל, מישהי רואה את Hit the Top? אני חושבת להתחיל אותה.
וסתם לא כ"כ קשור אני שמחה לראות שסוף סוף מתחילים לעשות פרקים קצרים יותר, לפעמים פרקים של שעה יכולים להיות כ"כ מעיקים

cheburasha

New member
Hit the Top בכלל לא משכה אותי

אבל את באמ נשמעת שזקוקה למשהו שונה לגמרי. בהצלחה עם הבחירה

למעלה