היי לכולם, מה קורה

milly12

New member
היי לכולם, מה קורה

נעדרתי תקופה לא קצרה, נראה לי 3-4 חודשים בערך, אבל באמת שזה לא היה באשמתי. כל פעם שניסיתי להיכנס תפוז ממש לא הסכים לאפשר לי
לא רק לפורום הזה אלא לכל פורום של תפוז. היום במקרה חיפשתי משהו ובלי לשים לב לחצתי על קישור לתפוז והצלחתי להיכנס.
כמובן שהמקום הראשון אליו חזרתי הוא הפורום הזה.

אז מה נשמע. מה חדש. הייתי לגמרי מנותקת. על אילו דרמות דיברתם בפורום? הייתה איזושהי דרמה מומלצת במיוחד? בכלל מה התרחש בהעדרי?

אם אני נעלמת עוד פעם...זה שוב אשמת תפוז. מקווה שזה לא יקרה.

cheburasha

New member
היי מילי!

לא קרה כלום בזמן שלא היית כאן.
כנראה כולם עסוקים או התייאשו

&nbsp
&nbsp

Larc En Ciel

New member
לא יודעת לגבי השאר

אבל אני באמת התייאשתי מהפורום.
אני עדיין נכנסת פה ושם לבדוק אם יש חדש, אבל כן...

milly12

New member
אוי

חבל...למי שאין בסביבתו חובבי דרמות הפורום הזה הוא מקום טוב לקבל המלצות. רציתי להתחיל דרמה חדשה לאחרונה ולא היה לי את מי לשאול. בסוף בחרתי דרמה דו בונג סון האדירה, שהתבררה כלא רעה. יש קצת אלימות מיותרת לדעתי ויש לי גם הרגשה שהיא לא תחדש את הגלגל אבל בשורה התחתונה היא די בסדר.

אז אם אני כבר כותבת
, יש המלצות?

cheburasha

New member
גם לי אין עם מי לדבר על הדרמות ומאד חסרה הפינה הזאת

וההמלצות:
  • Strong Woman Do Bong Soon - לדעתי מעולה. גמרתי לראות אותה ונהניתי מכל רגע.
  • Tunnel - גם מעולה. בד"כ הדרמות נחלשות ומעיטות לקראת הסוף אבל כאן, לא שמתי לב בכלל שהיא נגמרה. היתה מעניין ומסקרנת עד הסוף.
  • Queen of Mystery - עוד אחת מומלצת מאד. מסתיימת השבוע, אני צופה עכשיו בפרק 15. והיא נהדרת!
  • Chicago Typewriter - גם דרמה מומלצת. לא שגרתית מבחינת העלילה. גם רומנטית וגם מותחת.
  • My Secret Romance - הומור ורומנטיקה טהורה. מהפרק הראשון. שווה צפיה
  • Man to Man - לא מדהימה אבל סבבה. זורמת לא רע.
  • Ms. Perfect - אחרי 10 פרקים אני עדיין דיי מתלהבת. אומרים שהיא מתדרדרת לקראת הסוף אבל בינתיים לא יכולה להגיד על זה כלום. היא מותחת מאד.
  • Circle - ראיתי פרק ראשון. כולם מתלהבים ממנה ברמות. אני לא הבנתי למה. בינתיים היה דיי בינוני. אולי אתן צ'אנס לעוד פרק.
  • Fight for My Way - גם מהדרמה הזו כולם מתלהבים, אומרים שהפרק הראשון היה יותר טוב מכל הפרוייקטים הקודמים של השחקן הראשי. ראיתי. לא הבנתי על מה מדברים. דרמה סטנדרטית לגמרי. שום דבר יוצא דופן. גם כימיה מדהימה בין הראשיים לא הרגשתי. כנראה אתן צ'אנס לעוד פרק לפחות כי אין שם שחקנים שמעצבנים אותי.
  • Lookout - מתכננת להתחיל. מקווה שלא יאכזב.
  • מחכה גם ל-Duel. עושה רושם שיהיה מעניין.

חייבת לציין שבעיניי היתה תקופת דרמות מעולה בחודשים אחרונים. אבל הגל החדש לא מלהיב אותי.

Larc En Ciel

New member
אני איתכן

ובכללי הייתה אווירה טובה בפורום וממש חבל...
אפשר לנסות להחיות אותו שוב אם בא לכן :)

מבחינת המלצות, בתקופה האחרונה ראיתי רק סרטים ואת הדרמה 1 Litre of Tears.

Larc En Ciel

New member
רק יפנים

Death Note: Light Up The New World
Our Little Sister
If Cats Disappeared From the World

והיה עוד אחד ששכחתי את השם שלו

nuly123

New member
גם אני ככה... אבל מקווה שזו הזדמנות לחידוש הפעילות

כי באמת היה כיף כאן ויכול להיות גם בהמשך :)

אני צופה עכשיו ב:
Chicago Typewriter - שחקנים מעולים, עלילה מעניינת וגם מקום לרגש ודמיון.

My Secret Romance - לכאורה מדובר בעלילה פשטנית עם המון קלישאות, אבל הסדרה הזו מצליחה להיות כייפית רוב הזמן (ולא כל הזמן... מה לעשות, יש קלישאות שנשארות מעצבנות
) ואפילו לרגש לפעמים. היא ממש נתפרה למידותיו של הראשי, Sung Hoon.

Tunnel - שלושת הפרקים הראשונים עשו רושם טוב, אפילו מאוד, אבל נאלצתי לקחת הפסקונת מהסדרה בגלל עומס... מקווה לחדש את הצפייה בימים הקרובים :)

חוצמזה סיימתי עוד כמה סדרות לאחרונה:

Twenty Again - התחילה קצת צולע לטעמי, השתפרה בהמשך והייתה מאוד נחמדה, אבל לא ממכרת מבחינתי.

Saimdang, Light’s Diary - בשורה התחתונה – סדרה מאכזבת. אני חושבת שהעריכה המחודשת שנעשתה במהלך השידורים לא עשתה חסד עם הדרמה, וקראתי דעות שלפיהן הגרסה הבינלאומית הייתה קוהרנטית וטובה יותר.
השילוב בין העבר וההווה (בגרסה שראיתי) היה מאולץ לטעמי. העלילה ההיסטורית (שתפסה את רוב זמן המסך) הייתה מאוד יפה לעין מבחינה ויזואלית, אבל די צפויה ולא מימשה את הפוטנציאל לדעתי. הסיפור העכשווי נראה בעיקר קטוע ותלוש.
בצד החיובי: המשחק היה טוב בסה"כ, היה נחמד לראות שוב את לי יונג-אה על המסך וסונג סונג הון נראה חתיך מתמיד

Father, I’ll Take Care of You – דרמה משפחתית ארוכה שהיו לה את הרגעים החביבים שלה, אבל כצפוי , לא מעט מריחות ושטויות מעצבנות. בהמרצה זה עבד לא רע, ו-Lee Tae Hwan מתוק אמיתי

Legend of the Blue Sea – בדומה לדעה בדרמבינס, גם אני חשבתי שזו סדרה חביבה ואסתטית שעשתה כמעט הכל נכון, אבל חסרו לה קסם וברק (וגם הכימיה הרומנטית של הראשיים לא ממש שכנעה אותי). החלק שהכי אהבתי שם הוא הופעת אורח קצרה יחסית של שחקן מסוים (לא רוצה לספיילר למחמירים – כי הסדרה משודרת בימים אלה בויוה פלוס).

That Fool – סדרה די סתמית ונשכחת מבחינתי, למרות ש-Hwang Jung Min שיחק מעולה.

Strong Woman Do Bong Soon – נהניתי מהרומנטיקה ובמיוחד מ-Park Hyung Shik המהמם
(חרשתי על כמה סצנות בפרקים האחרונים וצפיתי בהן מספר מביך של פעמים). פחות נהניתי (ולעתים גם ממש התעצבנתי או השתעממתי) מכל השאר. אני די מסכימה עם מה שנכתב בפוסט הזה:
http://www.kdramafighting.com/2017/04/strong-woman-do-bong-soon-k-drama.html

אנסה בהמשך לפתוח שרשור חדשות ועדכונים

desire33

New member
אממ רואה שחזרתם :)

הייוש לכולם.
מה שאני הספקתי:
&nbsp
When a Snail Falls in Love - דרמה סינית, דרמת משטרה עוצמתית ומדהימה
שנהנתי ממנה כל רגע ורגע. התפלאתי מהעוצמה של השחקנים ומהמשחק הנהדר
שלהם, אהבתי מאוד.
&nbsp
Introverted Boss - השחקן Yeon Woo Jin היה פשוט נהדר פה(הראשי).
בכל פעם יש לו תפקיד שהוא נותן בו הברקה כזו או אחרת, ופה ממש נתן מעצמו
כמה שאפשר. עלילה מוזרה אני חייבת לציין, אבל בהחלט מספקת. יש גם OST
נהדר.
&nbsp
Reply 1988 - אחרי שנים של קיפוח עדתי, החלטתי לצפות בה. אני חייבת לומר,
שמכלל הסאגות שלREPLY, זו הייתה הטובה ביותר, והמספקת ביותר. היא הייתה
פשוט WOW אחד גדול לאורך כל הדרך. נכון, כל פרק שעה ורבע, שזה היה באמת
לא קל חח, אבל ממש ממש אהבתי. חבל שלא צפינו בה ביחד, היה כל כך הרבה
מידע להעביר בינינו על הדרמה הזאת חח.
&nbsp
Six Flying Dragons - הדרמה הטובה ביותר לשנת 2015-2016 ללא צל
של ספק. דרמה פוליטית שמבוססת על סיפור אמיתי, של תחילת דרכו של אחד
המלכים האכזריים בקוריאה אבל יחד עם זאת מלך שתרם רבות למדינה בעקבות
החוקיות שלו, דרמה אדירה. מה שכן, יש המון המון דיאלוגים, צריך הרבה סבלנות
אליה.
&nbsp
My Sunshine - עוד דרמה סינית, הפעם עלילה מוזרה ולפעמים לא מובנת
בעליל, אבל הרומנטיקה פשוט נהדרת. לא יודעת, זרמה לי הדרמה הזאת לאורך
כל הדרך, ונהנתי ממנה כמה שאפשר.
&nbsp
The Liar and His Lover - דרמה שמבוססת על מנגה יפנית מוצלחת וגם
סרט יפני לא רע, יצא להם כאן חצי קלאץ' בלשון המעטה. חביב לא מעבר.
&nbsp
Tomorrow with You - אחת הדרמות הטובות לשנת 2017, מאוד נהנתי
ממנה לאורך כל הדרך. הרבה דילמות, טוייסטים(במיוחד הסוף), יש גם הרבה
שטויות בגלל המסע מן העבר אל העתיד וכן הלאה, אבל עדיין, איכשהו הכול הסתיים
בצורה טובה. אהבתי ממש, בעיקר בגלל שני הראשיים המדהימים.
&nbsp
My Secret Romance - עוד 2 פרקים... לאאאא.... אני ממש מחבבת את הדרמה,
מתוקה לחלוטין, ולא יודעת מה אתכן אבל לי לא זכורה דרמה עם כל כך הרבה
נשיקות בזמן כל כך קצר חח. סונג הון פלרטטן רציני בכל דרמה שלו חח.
&nbsp
Voice OCN - דרמה עוצמתית בכיכובו של ג'אנק היוק הנפלא. המון המון מתח,
דם, ודרמת משטרה מאוד קשה(לא קל לצפייה), אבל בנו פה חתיכת עלילה.
מה שכן איכזבו מאוד עם 2 הפרקים האחרונים.
&nbsp
Strong Woman Do Bong Soon - אחת העלילות הכי הזויות ומטומטמות
שראיתי יחד עם זאת, הרומנטיקה הייתה פשוט עשר. באמת הכימיה בין שתי
הראשיים עבדה לאורך כל הדרך :)
&nbsp
Fight for My Way - שתי פרקים ראשונים חמודים++. לא יודעתי אהבתי.
&nbsp
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo - בזמנו אמרתי לעצמי.. למההה, למה
שכולם יהנו מדרמת ספורט, מה הולך פה?
ניסיתי? ו...... פשוט נהדררררר! אפילו ממש נהדררררר :) כדאי לכם :)

cheburasha

New member
איזה כייף שכולם חוזרים

When a Snail Falls in Love גם אני מאד אהבתי. היתה בדרמה הזו איזה מתיקות מיוחדת בנוסף למתח הרציני וכל האקשן. חבל שהיא היתה כל כך קצרה.
&nbsp
&nbsp

milly12

New member
אני מניחה שתורי, אבל הרשימה שלי ממש קצרה

סיימתי את Shopping King Louie - שהייתה ממש חמודה.

כמו שכבר כתבתי, במקומה התחלתי את Strong Woman Do Bong-Soon. נראה לי שכולן או כמעט כולן ראו/רואות אותה אז נראה לי שהצלחתי בבחירה

יש לי עוד כמה דרמות שהתחלתי ממש ממזמן ואיכשהו הופסקו באמצע כי לאחרונה כמעט ולא ראיתי דרמות. אני צריכה לחזור אליהן איכשהו.

The Good Wife -החלטתי לראות אותה למרות שלא ראיתי את הגירסה האמריקאית. אני צריכה לחזור אליה כדי לזכור מה היה שם. מה שבטוח זו סידרה שלוקחת לי המון זמן לראות כי כל 15-20 דקות אני צריכה הפסקה. זה סידרה מהסוג של "15 דקות ביום".

One precent of Something - הפרק או שניים שראיתי היו חמודים. רוצה להמשיך בהקדם. נראה לי שזו הדרמה הבאה שתחזור.

Woman With Suitcase - כבדה וקשה לי לצפייה.

ואם נראה שאני בקושי רואה קוריאניות, המצב ביפניות עוד יותר גרוע. אני חושבת שזו הפעם הראשונה מאז שהתחלתי לראות דרמות יפניות שאני לא רואה אף דרמה מהעונה. אולי זה בגלל שפירקו את הלהקה האהובה עליי בסוף דצמבר ואני עסוקה בגלל כל הלכלוך של הסוכנות המגעילה שלהם. לא ראיתי דבר כזה.

מה שכן ראיתי:
A life עם קימורה טאקויה. אחד הדרמות היותר טובות שלו בשנים האחרונות. לא ממציאה את הגלגל אבל דרמה מעולה.

Uso no Sensou - מלחמות השקר. אוהבת את השחקן הראשי, בגללו התחלתי לראות דרמות יפניות
אז אני משוחדת. זה שחקן שמוציא את המקסימום גם שהתסריט בינוני (וזה לא המקרה פה). נהניתי ממנה מאוד למרות שהיו כמה רגעים שעצמתי עיניים (מה שאומר שזו לא קומדיה רומנטית קלילה מהסוג שאני אוהבת).

וזהו. קצר, נכון?

nuly123

New member
קצר אבל ממצה

אני נהניתי מאוד מ-Shopping King Louie. זו הייתה אגדה מקסימה והכימיה בין הראשיים הייתה נהדרת. מעניין מה נסגר עם הבדיקה הרפואית המחודשת של סו אין גוק - האם בסופו של דבר יגייסו אותו מחדש או ישחררו. בכל מקרה לא נראה אותו בקרוב על המסך, אבל אני מקווה שהכל יסתדר לטובה בשבילו :)

לגבי The Good Wife - גם אני לא צפיתי במקור האמריקאי. במהלך הצפייה בגרסה הקוריאנית חשבתי לנסות את המקור, אבל בסיום לא הרגשתי בכך צורך. מבחינתי הקוריאנית חסכה לי זמן - כי הבנתי שב-16 פרקים די כיסו עלילה שמקבילה לשלוש עונות (פחות או יותר, קראתי שיש גם לא מעט הבדלים). בשורה התחתונה, אהבתי את הגרסה הקוריאנית - היא כללה תסריט מעניין ושחקנים מצוינים. יש לי השגות לגבי הסוף, אבל זה באמת בקטנה.

One precent of Something הייתה מבחינתי ממתק כייפי - הם התרכזו בעיקר במערכת היחסים וברומנטיקה, בפרקים קצרים, עם מינימום אנגסט ועלילות משנה מיותרות.

מזמן לא צפיתי בדרמה יפנית (וגם כך אפשר לספור את הדרמות היפניות שצפיתי בהן על יד וחצי
)... אבל קימורה טאקויה עשה עליי רושם מעולה בדרמה הישנה Beautiful life.

milly12

New member
דווקא את הדרמה הזאת שלו לא ראיתי

יש לי המון דרמות שאני צריכה לראות...איך מספיקים?

רק בימים האחרונים חשבתי, בגלל בחזרה לפורום עברתי מתקופת ללא כל המלצות למצב שאני עומדת מול מבול של דרמות שאפשר לראות. אני לא יודע איך מתגברים על זה..
אבל על זה אומרים צרות של עשירים.

nuly123

New member
לא מספיקים

לפעמים אני חושבת שכדאי גם לקבל המלצות שליליות - על דרמות שלא כדאי לראות, וכך נחסוך זמן יקר

desire33

New member
My Secret Romance הסתיימה בתרועה גדולה :)

אחת הסדרות היותר חמודות וחביבות בתקופה האחרונה.
פרק 12 היה מעיק חח, מלא פלאשבקים...
אבל פרק 13 שהתחיל.......... נגמר נפלא.
לי לא זכורה סדרה עם כל כך הרבה נשיקות.. סיונג הון הזה פלרטטן....
כל הכבוד לOCN ששבר את המסורת של נשיקות סתמיות, ונתן לנו קצת
אקשן מההתחלה ועד הסוף :)
&nbsp
נהנתי, ממליצה.

למעלה