שרשור צפייה חודש דצמבר

cheburasha

New member
נראה שרק את ואני נשארנו בפורום :( אבל

הרשימה שלי - רק סדרות הפעם.
סיימתי:
  • Woman with a Suitcase - מצויינת
  • Fantastic - סבבה. לא הכי הכי אבל זרם לא רע
  • My Wife’s Having an Affair this Week - דרמה של החיים. בהתחלה לא הייתי בטוחה שאשרוד עד הסוף. ציפיתי משהו אחר איכשהו. אבל כשנטשתי את הציפיות והבנתי מה אני רואה כאן התחלתי להנות מאד. למרות האופי הדיי קודר עם נגיעות הומור, זו סדרה אופטימית.
  • Shopping King Louis - חמודה מאד ומצחיקה
  • Sweet Stranger and Me - סדרה קצת מוזרה והראשית קצת מעצבנת אבל הגברים שבסדרה היו שווים כל רגע צפייה.
  • Signal - מעולה. בלעתי אותה בכמה ימים. יש מצב לעונה ב אני מבינה. מקווה שיצא לפועל.
בצפייה עכשיו:
  • Second to Last Love - סדרה ממש טובה. קאסט גדול ומעניין. מאד אוהבת אותה
  • When a Snail Falls in Love סין - עוד מותחן משטרתי עם אלמנטים רומנטיים. זזה לאט איתה אבל היא ממש טובה
  • Goblin - ההברקה של השנה לגמרי. יש משהו קסום בסדרה הזו, הצילומים, המוסיקה, כל האווירה... והקאסט
  • Hwarang - שני הפרקים הראשונים היו לא מדהימים האמת. נראה איך מתקדם השבוע.

nuly123

New member
גם אני עדיין פה

סיימתי לאחרונה את:

Drinking Solo - חמודה ואנושית, מתאימה מאוד לסוף יום :)

Tree of Heaven - מיושנת ומעייפת משהו... סיימתי אותה בהמרצה.

Beautiful Mind - סבירה פלוס. הזוג הראשי נראה קצת מוזר ביחד (למרות שזה לא היה הדגש).

צופה עכשיו ב:
My Wife’s Having an Affair this Week - מעניינת ומפתיעה לטובה. Lee Sun Gyun מצוין כהרגלו.

Goblin - לא ממש תפסה אותי בינתיים וגם הפרקים ארוכים מדי לטעמי... אבל אני ממשיכה לצפות בהמרצה

cheburasha

New member

כמה שונה זה הטעם האישי! אני מחכה לפרקים החדשים של גובלין בקוצר רוח ובולעת אותם איך שהם יוצאים ואז שוב משתגעת כל השבוע עד הפרקים החדשים

nuly123

New member
אכן

אבל נראה שלגבי My Wife’s Having an Affair this Week יש בינינו הסכמה :) גם מאוד אהבתי את Signal. זו בעיניי הסדרה הכי טובה שראיתי השנה.

Larc En Ciel

New member
שמחה לראות שאת עדיין פה

כבר חשבתי שבאמת רק אני ואלינה נשארנו

האמת שהתחלתי להתעניין בנוגע לגובלין בגלל כל הרעש, אבל נראה שאני אצטרך לבדוק לעומק לפני שאני אחליט

nuly123

New member
תודה

למה שלא תנסי פרק ראשון של גובלין ותראי אם את מתחברת? מה כבר יש להפסיד חוץ משעה פלוס?

Larc En Ciel

New member
אני חושבת שאני אתן לה עוד קצת

זמן "להתבשל", ואז נראה מה הרוב חושב. החשש העיקרי שלי הוא שזאת עוד דרמה שיש הרבה רעש מסביבה על כלום

Larc En Ciel

New member
אין לי הספק גדול מאז הפעם שעברה

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo: אני עדיין באמצע, היא התחילה טוב אבל אחרי פרק 8 התחלתי לאבד עניין ומאז לא נגעתי בשום דרמה

milly12

New member
גם ההספק שלי מינימאלי

הדבר היחיד שיש לי לכתוב זה שסיימתי את סינדרלה וארבעת האבירים והתחלתי את לואי מלך הקניות. זה הכל. בשאר הדרמות ממשיכה בקצב איטי להחריד.

nuly123

New member
גם אני רוצה להתחיל את "לואי"

אבל אני מחכה להשלמת התרגום לעברית ולהערות של ג'ני :)

Larc En Ciel

New member
גם אני חשבתי להתחיל את לואי מלך הקניות

אבל אני מתלבטת, איך היא?

cheburasha

New member
אני יכולה להגיד לך לגבי לואי

זאת סדרה מאד משעשעת. לא ציפיתי שאהנה ממנה אבל איך שהו התחלתי ומהר מהר ראיתי את כולה. סדרה קלילה יחסית, רומנטית ומצחיקה.

cheburasha

New member
לא זוכרת אם ראית את 38 משהו עם אין גוק

אז בלואי תפגשי חלק מהליהוק. אני שמחתי לראות אותם ביחש שוב. דואט מוצלח לדעתי.
אני מדברת על Oh Dae Hwan

Larc En Ciel

New member
היא בתכנון אצלי

אבל עם הקצב שלי נראה לי שאין ג'וק עוד יספיק להתגייס ולהשתחרר לפני חחח

למעלה