למישהי יש המלצה לדרמה טאיוונית?

milly12

New member
למישהי יש המלצה לדרמה טאיוונית?

אוקיי,

אני עוברת גמילה מאולצת מדרמות יפניות
ואני מחפשת משהו חדש. חשבתי לנסות דרמה טאיוואנית? למישהי יש המלצה? רעיון אחר?

maayanro123

New member
כמה המלצות, למרות שלא ראיתי כ"כ הרבה סדרות מטיוואן..
הרוב סדרות ישנות יחסית, אז אני מתנצלת. (אני לא הכי עוקבת אחרי סדרות חדשות שיוצאות שם.. אני מגיעה לרוב הסדרות האלה במקרה, אז אולי הבנות האחרות יוכלו לעזור לך בזה
)

אני מניחה שחלק ראית כבר\שמעת עליהן, אבל אני אציין אותן בכל זאת

Absolute Boyfriend - יש גם גרסה יפנית לסדרה הזאת.
It Started With A Kiss + They Kiss Again - הגרסה הטיוואנית ל "נשיקה שובבה". אישית זאת הגרסה האהובה עליי, אבל אני מבינה כאלה שלא רוצים לראות גרסאות שונות לאותה סדרה או לא אוהבים את הז'אנר.
Devil Beside You
Why Why Love - עם שלושת הראשיים מ "Devil Beside You".
MARS
Skip Beat!
Miss Rose

ומצאתי את שתי הכתבות האלה:

http://www.soompi.com/2016/04/19/8-taiwanese-romance-dramas-every-k-drama-lover-should-see/
https://www.dramafever.com/news/8-classic-taiwanese-dramas-you-should-watch/

מקווה שזה עוזר לך איכשהו

cheburasha

New member
גם אני לא ראיתי הרבה אבל בכל זאת יש מה להציע

תומכת לגמרי בהמלצה על Devil Beside You. יש כימיה מדהים בין השחקנים הראשיים. והסיפור חמוד. וכמובן Mike He השרמנטי. לא להיבהל מזה שהסדרה קצת ישנה. זאת קלאסיקה של כל הזמנים

פחות תומכת ב-Why Why Love אבל זה עניין של טעם. Devil Beside You היא קומית יותר. Why Why Love מלודרמטית. הרבה בכי. יותר מדיי לדעתי.

סדרה שעדיין לא ראיתי אבל גם נחשבת לקלאסית ומומלצת:
Autumn's Concerto בעברית היא מתורגמת כ"התחנה הבאה: אושר"

ואם את מנסה לנסות משהו חדש אז אל תזלזלי בסדרות סיניות:

ממליצה לנסות את הסדרה החדשה My Amazing Boyfriend שדומה במידת מה ל-You Who Came from the Stars הקוריאנית. אגב גם בסדרה זו השחקן הראשי קוריאני. הסדרה דינמית, משעשעת, רומנטית ועם סיפור מעניין. יתרון נוסף - מלא שחקנים חתיכים

Bromance - דרמה עדשה עם Baron Chen הסופר סקסי בתפקיד ראשי. מאד דומה ל-Coffee Prince בסיפור.

Addicted Heroin - רק אם את אוהבת יאוי
. וב דרמה שהתסיסה את האינטרנט מאד וקיבלה חסימה וביטול של עונה שניה בסין

The Queen of SOP - ממש נחמדה ומפורסמת מאד. רגילה לגמרי מבחינת העלילה. גיבורה ראשית עניה, שני גברים עשירים ליידה...

Flowers in Fog - דרמה חמודה מאד על 4 בנות שגדלו בבית יתומים, נפרדו בילדות והן מנסות להתאחד בחייהן הבוגרים. הרבה רומנטיקה. יש תעלומות מעניינות. הזוג הראשי דיי עיצבן אותי למען האמת, אבל זה עניין אישי. הגעתי לדרמה הזו הודות ל-Joo Jin Mo האהוב עלי במיוחד. הוא משחק שם באחד התפקידים הראשיים.

אם תרצי המלצות גם לסרטים אז את יודעת למי לפנות...

maayanro123

New member
שכחתי מ Queen of SOP

אני מצטרפת להמלצה עליה

שכחתי גם לציין ש Why Why Love יותר דרמטי, אז תודה על התוספת

למרות שהיא לא ציינה מה היא אוהבת\מחפשת, אז אולי היא תאהב את זה..

ממתי את רואה יאוי?

cheburasha

New member
האמת היא רואה בודדים ממש לעתים רחוקות

יש לי חברה שרוטת יאוי רצינית. אז אני נחשפת לזה מדיי פעם, נגיד את זה ככה. חוץ מזה, אם אני נתקלת במשהו שנראה לי שיעניין אותה אז אני שולחת לה.
במקרה של הסדרה הזו, שלחתי לה קישור ואז ראיתי תגובות כל כך נלהבות שהחלטתי לבדוק. הסדרה הזאת מאד צנועה מבחינת כמה היא מראה. אם זאת היא מאד סקסית.ובנוסף היא איכותית ממש מבחינת הסיפור, הבימוי, הצילומים והמוסיקה. אז היא מדבקת מאד. גם הפורמט של וב דרמה הוא מוצלח. פרקים קצרים ולעניין.

אבל האמת, הרבה פעמים יש בסדרות שחקניות נורא מרגיזות לצד שחקנים חמודים מאד אז כבר בא לראות רק את השחקנים האהובים בלי תוספות מעצבנות. במקרה הזה יאוי זה בדיוק זה...

milly12

New member
תודה על ההמלצות

נראה לי שאנסה את Devil beside you. אין לי מושג איך זה יהיה, מקווה שיהיה נחמד. אף פעם לא ראיתי שום דבר טאוייאני/סיני. אין לי שום ידע לגבי הדרמות, אין אף שחקן שאני אוהבת או משהו שאני מתחברת אליו. ממש התחלה חדשה... פשוט בגלל הבעיה ביפניות (מקווה זמנית) חייבת למצוא משהו אחר אז זו הזדמנות להכיר.
דרך אגב, זו אומנם דרמה ישנה מ 2005 אבל גם סאם סון המתוקה היא מאותה שנה. (בדקתי) אולי זה סימן טוב

ושוב תודה

milly12

New member
אחרי 3 פרקים

ראיתי אתמול את שלושת הפרקים ראשונים.

אי אפשר להגיד שזו הייתה אהבה ממבט ראשון. נראה לי שה-10 דקות הראשונות היו איזשהו סוג של שוק תרבותי. השחקניות נראו לי כאילו הן שאפו משהו, יותר מידי קופצניות וצווחניות ואפילו השפה נשמעה לי קצת קשה. זו הייתה יותר הרגשה של "על מה נפלתי?"

לא וויתרתי והמשכתי. אחרי 10 דקות השוק קצת נרגע והתחלתי יותר ויותר להתחבר אבל זה לקח עוד קצת זמן. אני עדיין חושבת שהשחקנית הראשית קצת מעצבנת אבל שחקנים, במיוחד זה שמשחק את אמון (הדמות הרעה), בהחלט שווים צפיה. בכל מקרה, אחרי הפרק ה-3 אני מתכננת להמשיך. בהחלט משהו שונה.

cheburasha

New member
אכן שונה

את תתרגלי לסגנון הזה של שחקניות, אל דאגה. אפילו תאהבי אותן בסוף. ויש כימיה מדהימה בין שנ הראשיים שמורגשת לאורך כמה פרוייקטים משותפים.
ומייק חה זה מייק חה

maayanro123

New member
Mike He השתתף בקליפ החדש של Rainie Yang
ביחד עם Show Lo ו Will Pan, שגם הם שיחקו לצידה בסדרות.

(ואם לא ידעתם, היא גם זמרת
)

המידע לקוח מפה.

חוץ מהקליפ יש גם סרטון של מאחורי הקלעים, אבל אין לזה תרגום

אני מצרפת את שניהם, למי שמעוניין

maayanro123

New member
זה נראה כאילו

היא לא התחתנה עם אף אחד מהם, או שמבין שלושתם זה Mike He (שנראה ממש טוב
).

זה לא הכי ברור, אבל מצד שני, אני אוהבת את זה שלפעמים משאירים דברים פתוחים לפרשנות

cheburasha

New member
גם לי נראה שזה מישהו אחר לגמרי

אל תשכחי שמייק חא מחזיק שם הזמנה לחתונה בדיוק כמו האחרים.
אין ספק קליפ יפה אבל למוסיקה לא התחברתי

maayanro123

New member
ראיתי שהוא מחזיק הזמנה, אבל הסיבה שחשבתי שזה הוא
הייתה כי הוא היה לבוש אלגנטי (הוא לבש חליפה כשהיתר היו לבושים בצורה פחות מהודרת) והראו אותו נכנס בסוף אנשהו, אז זה יכול להתפרש כאילו הוא נכנס לאולם בתור החתן.

על טעם ועל ריח

בכל מקרה צירפתי את הקליפ כי דיברנו על שניהם, לא מסיבה אחרת

למעלה