מישהו מתכוון לראות את W – Two Worlds שהחלה השבוע?

cheburasha

New member
מישהו מתכוון לראות את W – Two Worlds שהחלה השבוע?

אני יודעת שהרבה אוהבים את לי צ'ון סוק...
אני אישית אוהבת את השחקנית הראשית, Han Hyo Joo והסיפור נשמע מסקרן. ראיתי פרק אחד ויש מצב שזה יהיה מעניין ומותח. לא כזה בומבה כמו שכותבים ברשת אבל עדיין מעניין.

nuly123

New member
אולי...

העלילה נשמעת מסקרנת, ומדובר בתסריטאית שאחראית לסדרות שאהבתי - Nine ושלושת המוסקטרים. אני די נייטרלית לגבי לי ג'ונג סוק (הוא היה חמוד בפינוקיו, אבל לא כבש את לבי), והאן היו-ג'ו די שיעממה אותי בדרמות הקודמות שלה (אולי אחרי כמה שנים שהתמקדה בעיקר בקולנוע, היא תפתיע אותי לטובה?).

ההתלבטות העיקרית היא שאני צופה כרגע בשלוש סדרות במקביל, ולא רוצה להתפזר יותר מדי...

cheburasha

New member
Han Hyo Joo

אני מכירה אותה רק בסרטים ושם כל סרט איתה תענוג. אבל חייבת לציין שמשהו השתנה בה ובסדרה הזו היא נראית שונה. פתאום היא נראית מאד דומה ל-Song Hye Kyo ודבר ראשון שבא לי לראש שגם היא נכנסה לקטע של הניתוחים הפלסטיים ואיבדה מהמראה הייחודי המתוק שלה.
&nbsp
או שהן תמיד היו דומות ואני רק עכשיו שמתי לב

&nbsp
חוץ מזה אחרי שני פרקים ראשונים יכולה להגיד שלי ג'ונג סוק דווקא משתלב יפה בתפקיד . אני עדיין לא מתלהבת לבהות בפרצוף שלו אבל יש לו פיגורה יפה שם וזה משהו יותר מהנה
למרות שפאן סרוויס עדיין לא הגישו

nuly123

New member
באמת יש דמיון...

דווקא בא לי לנסות את הסדרה, נראה אם אצליח לשלב בלו"ז

Larc En Ciel

New member
אני חושבת לראות אותה גם

אני לא מתה על Lee Jong Suk, אבל הסיפור נשמע מעניין

nuly123

New member
צפיתי בשני הפרקים הראשונים

ממש זורם ומרענן בינתיים. נראית כמו אחלה סדרה לקיץ :)

cheburasha

New member
אני כבר אחרי 4 פרקים

והפרק האחרון לגמרי הדליק אותי. רעיון ממש חמוד והביצוע מאד יפה.הצבעים והאורות והתפאורות. הזכיר לי את ג'קיל & הייד. לא אתפלא אם זה אותו צוות הפקה.
דרמה יפה ומעניינת.

nuly123

New member
גם אני :)

לי זה הזכיר את הקליפ של Take on me, במיוחד סוף פרק 4...

למעלה