מה אתם רואים מהדרמות החדשות?

cheburasha

New member
מה אתם רואים מהדרמות החדשות?

לאחרונה החלו או צפויות להתחיל כמה דרמות טובות. מה התחלתם? מה בתכנון? אולי יש סיכוי לצפיה משותפת?

cheburasha

New member
אני צופה בהרבה חדשות הפעם

• Lucky Romance - תסתיים השבוע. ראיתי אותה מההתחלה בקצב השידור. לא יודעת למה התחלתי אבל לא מצטערת. ממש דרמה חמודה
  • 38 Task Force - ההתחלה ממש לא אהבתי. בכוח ראיתי את הפרק הראשון כי תכננתי לראות אותה וכולם אמרו שאכן טובה. הפרק השני הלך יותר טוב. ארבעה פרקים אחרי זה בלעתי ביום אחד!
  • Doctors - לא היו לי ציפיות כי אני לא הכי סובלת את פאק שין הא. אבל אני מאד מאד אוהבת את קים רה וון אז החלטתי שאני לא מוותרת. כמעט מההתחלה הלך ממש טוב. פאק שין הא יחסית לא מעצבנת. העלילה זורמת. יש הרבה דמויות מעניינות. קים רה וון מעולה כרגיל, רק חבל שהמינון שלו נמוך. הייתי מעדיפה אותו בראש מאשר את הגברת... בתור מורה יש לי קושי אתי גדול מאד בקטע של רומן בין מורה לתלמידה אבל כשההיררכיה הפוכה זה שונה כנראה... מוכנה לזרום עם זה כל עוד זה רק הדרמה
  • Wanted - לקח לי זמן עד שהתחלתי את הדרמה הזו משום מה. הרק הראשון היה מרוח ומשעמם אבל אחר כך התחיל מתח מדהים. סדרה מותחת אמיתית. כל פרק מפתיע לחלוטין ואין מושג לאן העלילה תלך. מחכה בקוצר רוח להמשך.
  • Uncontrollably Fond - התחיל לא מדהים אבל בגלל קים וו בין החמוד אנסה עוד שני פרקים השבוע ואחליט אם להמשיך.
  • Second to Last Love - תתחיל בעוד שבוע. מחכה לה בגלל השחקנים הראשיים. Kim Hee Ae מצאה חן בעיניי מאד ב-Mrs. Cop ו-Ji Jin Hee מזמן אצלי ברשימת המועדפים.
  • Bring It On, Ghost - התחילו לשדר היום. העלילה נשמעת לי מתאימה. נראה איך היא.

ואם תשמעו מאיפה יש לי זמן לכל האלה (ועוד דברים אחרים שראיתי קודם ולא ציינתי) אז זה בגלל שחודש אחרון הייתי הרבה חולה. בדיוק ברמה של הרבה במיטה עם ספר או עם טאבלט. אז ראיתי הרבה בלית ברירה

maayanro123

New member
תרגישי טוב

הבנתי ש Uncontrollably Fond השתפרה בפרק השני, אז אולי זה ישתפר בהמשך.. אני גם שוקלת לראות אותה בגלל קים וו בין.

nuly123

New member
רק בריאות!

בדיוק התחלתי את 38 Task Force אתמול. הפרק הראשון ברובו היה ממש משעמם, אבל לקראת הסוף היה שיפור ואני שמחה לשמוע שהמגמה הזו נמשכת בפרקים הבאים, כי אני מאוד מסמפטת את סו אין גוק :)

סיימתי לאחרונה את Signal שהייתה טובה מאוד, ואת Another Miss Oh שהייתה ככה ככה.

אני חושבת לראות את Moonlight Drawn by Clouds שתתחיל בחודש הבא. התגעגעתי לנוכחות של Park Bo Gum על המסך... מקווה שתהיה סדרה טובה :)

Larc En Ciel

New member
האמת שאני לא מעודכנת בכלל

במה שהולך להיות משודר או משודר כרגע, חוץ מ- 38 Task Force שתכננתי לראות מהיום ששמעתי עליה בגלל Seo In Guk

מבחינת צפייה משותפת אני מוכנה לנסות :)

milly12

New member
כלום

התחלתי לראות את Uncontrollaby Fond אבל הפסקתי אחרי 10 דקות בהחלטה שהיא לא בשבילי.
רוצה לנסות את Doctors אם תתורגם.

cheburasha

New member
Uncontrollaby Fond התחילה לא משהו

ראיתי 3 פרקים ראשונים וזה היה מלנכולי משעמם. סוזי מעצבנת. תפקיד רציני מדיי בשביל קים וו בין והסיפור לא כזה מדהים. סדרת בכי לגמרי. לא יודעת למה רשום שזו קומדיה

&nbsp
את Doctors לאומת זאת אנ ממליצה לראות. אמנם ההתחלה גם כן לא שמחה במיוחד אבל יש הרבה הומור והקאסט ממש נחמד בעיניי.

nuly123

New member
איפה כתבו שזו קומדיה?

התסריטאית Lee Kyoung-Hee מתמחה במלודרמות סוחטות דמעות (ע"ע A Love to Kill; Sorry, I Love You). יש לה ברזומה גם את הדרמה המשפחתית Wonderful Days שלא ממש אהובה כאן בפורום

milly12

New member
בדיוק הסיבה שעזבתי

הבנתי די מהר שזו סדרת טישו. אני לא מסוגלת לראות כאלה סדרות. בשביל זה יש את העולם האמיתי...שאני רואה סדרה אני רוצה להנות.

cheburasha

New member
אצל MyDramaList כתוב. טוב, לא צריך לסמוך עליהם

אם זאת התסריטאית של Sorry, I Love You אז באמת אין מה לעשות. לא אהבתי את הדרמה הזאת. ראיתי רק בגלל סו ג'י סופ

maayanro123

New member
מה דעתכם לעשות צפייה משותפת ב "Bring It On, Ghost"?
לפי התקציר הסדרה נשמעת קלילה (ואפילו קצת אידיוטית), ועד כמה שזכור לי לאף אחד אין בעיה מהותית עם הקאסט..

https://en.wikipedia.org/wiki/Hey_Ghost,_Let's_Fight

אם יש לכם הצעות למשהו אחר אתם מוזמנים להציע

cheburasha

New member
אחלה רעיון! אני בעד

כבר ראיתי את שני הפרקים הראשונים והם היו אחלה

maayanro123

New member
אז נעשה שרשור לשני הפרקים הראשונים עוד יומיים בערך?
כי אחרי זה יהיו כבר פרקים חדשים..

למעלה