Neighborhood Hero

cheburasha

New member
5-6? ואי ואי אני כבר בשניים האחרונים...

אגב מי שסקרן לדעת אם שווה להמשיך וכדומה אז הסדרה שומרת על אותו הסגנון ולצערי חייבת לציין שבעיניי זו הסדרה החלשה היחידה שראיתי מערוץ OCN. לא שהיא חלשה באמת, היא סבבה אבל המתח הקשוח יותר הרגיל של OCN הרבה יותר מוצלח. אז מבחינתי שיישארו עם הסגנון הרגיל שלהם. יוצא להם יותר טוב. ויש לי ציפיות גבוהות יותר מהסדרה שהחליפה את הגיבור בשכנות. אני מתכוונת לזו עם לי ג'ון בנושא הערפדים שהתחילה אתמול (?)

Larc En Ciel

New member
חחח התקדמתי רק עד לפרק 8 וגם זה בקצב של צב

הדרמה פשוט משעממת, ואחרי מה שאמרת אני בכלל שוקלת להשים אותה על השהייה לימים שיהיה לי ממש ממש משעמם.
אני צריכה להפסיק להמליץ על דרמות לצפייה משותפת כי כל הדרמות שאני בוחרת משעממות

אגב תעדכני מה את חושבת לגבי Vampire Detective אני שוקלת לראות אותה גם
.

cheburasha

New member
חחח זאת את שהצעת את המרגל המבוססת על הסדרה הישראלית?

אם כן אז לפטר אותך מיד!
סתם... מי יודע מה יהיה. מנסים, לא תמיד הולך.
אבל לגבי Vampire Detective יש לי תחושה טובה. מקווה שלא יאכזבו
&nbsp
אגב, הגיבור בשכנות היא לא כזאת גרוע. פשוט קצת מרוחה. הייתי מקווצת אותה ב3-4 פרקים

Larc En Ciel

New member
חחחח אני מכחישה כל קשר ביני לבין המרגל

אבל כן צריך לפטר אותי אחת ולתמיד

אני גם מקווה, בכללי יש לי גם המון ציפיות טובות מלי ג'ון כשחקן

וכן אולי אם היו הופכים אותה לסרט היא הייתה פחות מעיקה...

סאפירוש

New member
חחחחח ממש לא לפטר אותך!

את היחידה שמציעה דברים שאנחנו באמת רואות ביחד בסוף!

אולי על החלק של הבחירה צריך לעבוד יותר טוב (סתם, אני די מתחברת לגיבור השכונה בהמשך שלה)

Larc En Ciel

New member
חחח אני מרגישה שאני סוג של דוחפת אתכן בכוח

לצפות איתי ואז אני תמיד מתחילה לחפף
.

אני חושבת שהאחרונה שבאמת נהנתי ממנה עם כולן ביחד הייתה witch romance ואני כבר לא זוכרת בזכות מי התחלנו לראות אותה
. אולי כדאי ללכת לכיוון של דרמות קומיות בפעם הבאה במקום כל האקשן שאני כל הזמן דוחפת...

Larc En Ciel

New member
אני מבולבלת באופן רישמי

אני לא יודעת אם זה החוסר תשומת לב שלי, אבל כבר אין לי מושג מי נגד מי נגד מה בדרמה הזאת. המשכתי עם הפרקים קצת מעבר ל5-6 ככה שאני מזהירה מספויילרים לפרקים הבאים, בקצרה על כל מה שקורה פה עד עכשיו:
כולם בבר סוכנים, חלקם נרצחים, שי יון רוצה לחיות בשקט אבל ממשיך להסתבך בזה שהוא רץ כשצריך את יכולות "הנינג'ה שלו". כולם עוקבים אחריו מסיבות שונות, הסופרת חייה בסרט יחד עם חברה שלה, צ'אן גיו מזמר מידע כמו ציפור, הבלש טה הו סובל מסיוטים ומתחיל להבין שמשהו קורה שם, אז פתאום אישתו הופכת לבלשית. נראה שיש לנו סוכנת כפולה באופק?, ואיכשהו כולם קשורים לאותו אדם בסוף? (הפגישות במסעדה)
.

nuly123

New member
את לא לבד

גם לי היה קשה להבין מי נגד מי, וגם לא הייתה לי ממש מוטיביציה להתעמק ולנסות להבין. לפעמים זה נראה לי כמו אוסף רנדומלי (ומשעמם) של סצנות ודמויות, ולכן החלטתי לפרוש אחרי פרק 7, שגם אותו בקושי שרדתי...
לדעתי היה פוטנציאל לדרמה, אבל הוא התמסמס איפשהו. נשאר לי רק לאחל לשחקנים פרויקטים מוצלחים יותר בהמשך :)

סאפירוש

New member
אני עומדת להתחיל את פרק 10

ולדעתי הסדרה נחמדה, אכן קצת מבלבלת לפעמים אבל יש בה משהו טוב גם.
אני אישית דווקא שמחה שזה לא הכל אקשן דם וזה, אני אוהבת שיש משהו מעבר.
כמו שזה נראה אסיים, אלא אם כן היא ממש תהיה נוראית בעיניי.
ואל תשכחו שיש בה פאן סרוויס אז יש גם דברים טובים

Larc En Ciel

New member
אני מקווה לשרוד אותה עד הסוף

אפילו הפאן סרוויס של שי הו לא עושה לי את זה יותר בגלל כל הבלאגן בתסריט, והקאסט הלא מוצלח (לדעתי)

למעלה