סיקור יום הולדת

Larc En Ciel

New member
סיקור יום הולדת

טוב כמו שכבר הספקתי לחפור לכן, היום הוא היום הולדת 25 של דוג'ון, ולכבוד המאורע, החלטתי לעשות סיקור עליו, כדי שכולם יוכלו להכיר אותו יותר קצת יותר לעומק

שמו המלא הוא יון דוג'ון, וכמו שאפשר להבין הוא נולד ב-4 ביולי 1989. הוא החל את דרכו תחת החברה JYP Entertainmen והיה אמור להיות חלק מאחת הלהקות 2PM/ 2AM אבל הודח בתוכנית הריאליטי של ההכנה ללהקות.
משם הוא עבר לחברת Cube Entertainment, והיה רקדן, וראפר בקליפ של AJ (קיקוואנג מביסט). ולבסוף בשנת 2009 הוא עשה דביוט בלהקה ביסט, כלידר, ראפר, וזמר.

מעבר להיותו איידול, הוא גם שחקן ושיחק במספר דרמות, ובסרטים:
הסדרה הראשונה שהוא שיחק בה תפקיד ראשי גדול- Let's Eat
IRIS 2
All My Love
I Live in Cheongdam-dong
A Thousand Kisses
More Charming By The Day
Marrying the Mafia 5 - Return of the Family

קצת עובדות רנדומליות עליו:
חברי הלהקה אומרים שהוא האבא בלהקה.
ישר כשהוא קם בבוקר, הוא הולך לציד חטיפים.
הוא קיבל את הכינוי "החבר הלאומי של קוריאה" משום שאין לו טעם ספציפי בבחורות.
הוא לא מאמין בפרישה אחרי אכזבה.
הוא יודע לבשל אבל עושה מהפכה על הדרך במטבח.
הרבה נוטים לחשוב שהוא גברי בגלל איך שהוא נראה, אך חברי הלהקה אומרים שהוא הכי רגיש מבניהם, ובוכה בקלות.
הוא השעון המעורר של הלהקה.
הוא רצה להיות מורה לחינוך גופני, עד שהוא נתקל בתוכנית של ביג באנג, ושינה את דעתו.
קשה לו לשבת בשקט, ולהירגע.
חברי הלהקה אומרים שהוא בלגניסט, ויש לו רגליים מסריחות
.

ולסיכום
המון המון מזל טוב, תמשיך להיות לידר טוב, מצחיק, שתמיד דואג לכולם, ובכל זאת מצליח להישאר עם רגליים >מסריחות
< על הקרקע, אני שמחה לראות שעדיין ישנם איידולים מהזן הנדיר והלא שטחי, ובלי יותר מדי חפירות המון בהצלחה בהמשך הדרך

maayanro123

New member
!! אומנם הוא לא הפייבוריט שלי מביסט, אבל הוא לא רחוק מלהגיע לשם
(שני, אל תפתחי ציפיות, אני לא מחליפה פייבוריטים כ"כ מהר, ויהיה לו קשה לעקוף את היוסונג
)

אז המון המון מזל טוב ובהצלחה בהכל, ואני מקווה לראות אותו בעוד סדרות/סרטים, כי הוא הפתיע לטובה עם המשחק שלו והוא היה ממש משעשע ב Let's Eat

ואני בטוחה שביסט לא היו מגיעים לאיפה שהם היום בלעדיו
.

אז שוב, המון המון
!!

Larc En Ciel

New member
חחחח לא פיתחתי ציפיות

כל עוד הוא בטופ 3 שלך מהם, אני שלמה עם זה, חוץ מזה שיותר דוג'ון בשבילי

למעלה