צפייה משותפת בסרט

cheburasha

New member
צפייה משותפת בסרט

נראה (וצפוי
) שהעדפה הכללית היא לסרט קומדיה רומנטית. אז הגענו לשלב הבא והחשוב - בחירת הסרט.
מצרפת למטה כמה הצעות לבחירה. הראשונים הם הישנים יותר, שיתורגמו לעברית. בהמשך אוסיף כמה סרטים חדשים שיש להם תרגום לאנגלית. לגבי הישנים - יכולה לחתום על האיכות שלהם, הם הקלאסיקות הקוריאניות מבחינתי. לגבי החדשים - לא ראיתי עדיין, אראה עם כולם לראשונה.

cheburasha

New member
200 Pounds Beauty סרט מ-2006

מצרף הקישור לאתר אסיה 4HB המצויין עם פרטי הסרט וקישור להורדה ו/או צפיה ישירה בתרגום לעברית

הסרט מתאר בחורה מאוד מאוד שמנה עם קול מקסים ששרה מאחורי הבמה עבור איזה יפיופה מעצבנת. הבחורה שלנו דלוקה חזק על האמרגן החתיך שלה. היא מחליטה לעבור ניתוח פלסטי כדי להפוך ליפה.

התיאור שלי מעפן אבל הסרט מעולה. הוא לא רק רומנטי ומשעשע מאוד אלא גם מצליח לדון בסוגיות מוסריות כבדות בצורה עדינה למדי. ויש בו שירים ממש יפים
. והזוג הראשי מהמם
Kim Ah Joong המתוקה גם שרה את כל השירים בעצמה
Joo Jin Mo פשוט חתיך הורס
.

kim87

New member
צפיתי בו

והוא אחלה סרט.
לגבי הנושאים הכבדים שבו... יהיה לי פוסט על זה מתישהו.... חח
אני מוכנה לצפות בו שוב (ואם לא, אז סתם לפטפט עליו)

cheburasha

New member
מבחינתי זה המקום לדבר עליו

ועל הניתוחים הפלסטיים יהיה שירשור נפרד בקרוב...

cheburasha

New member
She's On Duty 2005

זאת קומדיית אקשן והיא כן רומנטית מאוד!
הדמות הראשית היא שוטרת סמויה שבגלל שנראית צעירה מאוד נשלחת למשימה בתור תלמידת תיכון.

שוב, הסרט מעולה. מצחיק מאוד. Kim Sun Ah אדירה שם. Gong Yoo חתיך כהרגלו. סרט חובה לגמרי

cheburasha

New member
My Tutor Friend 2003

הדמות הראשית מגולמת ע"י Kim Ha-Neul והיא בחורה בת 21 שנותנת שיעורים פרטיים באנגלית לפרנסתה. לאימא שלה יש חברה עשירה מסתבר עם בן שנתקע בתיכון כבר שנתיים יותר מדיי
האימא מכריחה את הבת שלה לעזור לבן הזה להתגבר על המבחן באנגלית. מסתבר שהבחור מפונק ברמות ומעצבן עוד יותר. והמלחמה מתחילה...
Kwon Sang-Woo הוא הבחור המפונק. וגם כאן הוא הולך מכות. הסרט הראשון של Gong Yoo שגם הולך מכות לא מעט. כאן יש ל תפקיד דיי דבילי, אל תבנו עליו. אבל תתאהבו בשגיא ממילא אז אין דאגה

אחד הסרטים האהובים עלי במיוחד. לא זוכרת כמה פעמים ראיתי, תמיד אפשר עוד.

cheburasha

New member
I'll Teach you love 2010

זה סרט שלא ראיתי עדיין. אבל ראיתי שיש עליו תגובות טובות. הבנתי שמדובר בפלייבוי מדופלם שמתאהב. נשמע מתאים לקוריאנים לעשות סרט כזה. מקווה שלא קלישאי מדיי.
השחקנים: Kim Kyu Ri, Ki Tae Young, Yang Jin Woo, Lee Sung Min, Hyun Woo, Choi Jae Hwan

יש תרגום לעברית.

cheburasha

New member
Hot Young Bloods 2013

סרט על תיכוניסתים, ממוקם בשנות ה-80. נראה לי משעשע למדי

בתפקיד ראשי Lee Jong-Suk שכולם אוהבים כאן ו-Park Bo-Young

גם Ra Mi-Ran שם (זוכרים אותה מרומן המכשפה? היא החברה של הראשית...), נראה לי בתפקיד המורה שלהם.

nuly123

New member
צפיתי בסרט

כי נראה לי שזה הכיוון שהסתמן, ויש לי יותר זמן בסופ"שים

למרות שהיו כמה סצנות חביבות, באופן כללי הסרט הרגיש לי די מפוזר וסתמי. מהסוג שנמחק לי מהמוח שנייה אחרי שסיימתי לצפות... לא ממש כוס הסוג'ו שלי

מקווה שתהנו/נהניתן יותר ממני

nuly123

New member
מבחינתי כל סרט הוא סוג של הימור

אבל זה בסדר, בתיאוריה ככל שאנסה יותר סרטים, יש יותר סיכוי שבסוף אמצא משהו לטעמי
בפועל, קשה לי להושיב את עצמי מול סרט (אני יותר בנאדם של סדרות). אבל בכ"ז אני משתפרת - בחודש האחרון צפיתי בארבעה סרטים, שזה שיא אישי בשבילי

cheburasha

New member
הערות/ הארות/ תגובות/ תלונות/ בקשות ועוד

זהו. 5 סרטים לבחירה נראה לי מספיק. אם רוצים להוסיף עוד משהו אז מוזמנים להמשיך את השירשור.
לדעתי לא חייבים לראות סרט אחד ביחד, אפשר גם כמה במקביל. אם יהיו 3 בנות שיראו את הסרט בסופ"ש הזה יהיה על מה לדבר ביום ראשון

יש לכולנו סוף שבוע להוריד, לראות ואחר כך להגיב על כל סרט בנפרד
אז מוזמנים להציע

למעלה