TOP 10 הקוריאנים

cheburasha

New member
TOP 10 הקוריאנים

מעניין אותי מה העשיריה האהובה של כל אחת כאן. אם יש הרבה חפיפות...
פעם בפורום הזה בין האהובים היה גונג יו למשל ולי ג'ון קי. נראה לי היום זה כבר מישהו צעיר יותר...
אז, כל אחד ואחת מוזמנים לפרסם כאן את רשימות הפייבוריטס שלכם, רצוי עם תמונות, מי שפוטושופ נגישה להם...

וזה לא חייב להיות 10 דווקא. מבחינתי גם 15 זה בסדר או פחות מ-10. אבל לא 2-3. שזה יהיה מעניין יותר נגדיר 7 כמינימום

לא משנה אם זה שחקנים או זמרים, רק למען כאלה שלא מכירים, ציינו מי הם, ממש בקצרה. למשל: X הוא בן 28 שחקן/ זמר/ מודל קוריאני.
אם בא לכם ללכת על יפנים דווקא אז נעשה שרשור נפרד.

או, אפשר לעשות שרשור נפרד לזמרים ולנפרד לשחקנים. אבל זה נראה לי כבר מיותר.

maayanro123

New member
וואו. מודה שעוד לא התחלתי לספור אותם. מעניין כמה ייצא לי

cheburasha

New member
TOP 10 שלי לא הצלחתי לוותר אז יש 21

תסלחו לי

והנה הרשימה (מתחילה מלמעלה בצד שמאל):
01. Joo Jin Mo האחד והיחיד. אהבת חיי, הגבר המושלם. בן 39 שחקן ומודל. שר יפה וגם ספורטיבי מאד
02. Kim Bum הצעיר ביותר ברשימה שלי, בן 25. אבל יש משהו בילד הזה שכבש את לבי.
03. Kim Rae Won בן 33, שחקן
04. Kwon Sang Woo בן 38 שחקן, מודל, שולט בטאקוונדו
05. Kang Dong Won בן 33 שחקן
06. Jang Dong Gun בן 42 שחקן ומודל. מדגמן לחברת קוסמטיקה. יש לו עור מדהים! הלוואי עלי

07. Jo Jae Hyeon בן 49. שחקן הכי מבוגר ברשימה שלי. האמת היא שלא ראיתי אותו בסרטים חדשים יותר אבל הוא אחד השחקנים האהובים על קים קי דוק ושיחק במלא סרטים שלו. גוף מהמם. ומבט של BADBOY
08. So Ji Sub בן 37. נדלקתי עליו בסרט בו שיחק גאנגסטר עם זקנקן קטן ושפם והמבט המזלזל הזה...
09. Ha Jeong Woo בן 35. שחקן מצויין. יש בו משהו אפילו שלא ממש חתיך
10. Lee Byung Hun בן 44 ונראה לי אין אחת שלא מכירה אותו
11. Uhm Tae Woong בן 40 שחקן
12. Gong Yoo בן 35 שחקן
13. Lee Sun Gyun בן 39 שחקן
14. Jung Woo Sung בן 41 שחקן. הוא אולי לא כזה חתיך אבל סקסי מאוד. ושחקן מעולה
15. Rain בן 32. זמר, שחקן... כולם מכירים

16. Hyun Bin בן 32 שחקן אח של Won Bin
17. Won Bin בן 37 שחקן
18. Go Soo שחקן בן 36
19. Park Seo-Joon בן 26. אני מושפעת מהרומן של מכשפה אז לא יכולתי לדלג עליו

20. Shin Hyun Joon בן 46 שחקן מעולה שמזמן לא ראיתי איתו כלום, צריך לרענן.
21. Jin Yi Han בן 36 שחקן. מה"רכישות האחרונות" שלי, בעקבות הקיסרית קי. נראה אם יידבק

nuly123

New member
איזו רשימה מרשימה :)

גברים לעניין :)

אגב, למיטב ידיעתי וון בין והיון בין הם לא אחים. אמנם יש להם שם במה דומה, ושם המשפחה האמיתי של שניהם הוא קים (כמו בערך 20% מאוכלוסיית קוריאה...), אבל לא ראיתי שכתוב בשומקום שהם אחים. לפי ויקיפדיה, וון בין הוא הצעיר במשפחתו (ואילו היון בין צעיר ממנו בכמה שנים).

http://asianwiki.com/Won_Bin

http://asianwiki.com/Hyun-Bin

cheburasha

New member
ואללה

לא יודעת מאיפה אני יודעת שהם אחים. אולי באמת הם לא. תמיד חשבתי על זה שהם לחלוטין לא דומים...

carmelbn443

New member
הטופ 11 שלי

1.Mir (Bang Cheol Yong) – בן 24, הראפר והמאקנה של Mblaq
2.Tablo- בן 33, שליש מEpik High, ראפר, מלחין, מפיק, משורר, סופר והאיש הכי מוכשר על הפלנטה!
3.Joo won- בן 26, שחקן. הוא סופר מוכשר ושר מהמם וכל דרמה שהוא נוגע בה... וואו.
4.G dragon- בן 25, הלידר של Big Bang , זמר, מלחין, ראפר, דוגמן.
5.Sung Joon- בן 23, שחקן. מהמם וחמוד ומוכשר.
6.Lee Jin Wook- בן 32, שחקן. רק צריך להסתכל על החיוך שלו כדי להבין.
7.Lee Jong Suk- בן 24, שחקן ודוגמן.
8.Hyun bin- בן 31, שחקן. האהבה הקוריאנית הראשונה שלי. שחקן מדהים.
9. Uhm Tae Woong- בן 40, שחקן.
10. Lee Dong Wook- בן 32, שחקן ומנחה.
11.Shin Dong Yup- בן 43, קומיקאי, מנחה ושחקן.

cheburasha

New member
אני תוהה...

איך Shin Dong Yup נכנס לרשימה שלך? הוא כל כך שונה מהאחרים

carmelbn443

New member
לא יודעת

אני ממש אוהבת אותו. במיוחד אחרי ששמעתי את הסיפור של Lee So-ra ושלו.

carmelbn443

New member
אז ככה...

הם היו הזוג הכי חם בדרום קוריאה בשנות התשעים. אבל אז, יום בהיר אחד, עיתונאי איים לפרסם קלטת סקס של Lee Sora עם החבר הקודם שלה וShin Dong Yup, בשביל להציל אותה, הציע לו להחליף את הסקופ הזה בסקופ אחר. הוא הודה בשימוש במריחואנה ואפילו נכנס לכלא! זה היה סיפור ממש מפורסם ועד היום הוא ידוע בתור הגבר שהקריב את חייו למענה. הם נפרדו קצת אחרי שהוא השתחרר מהכלא.

Larc En Ciel

New member
הטופ 16 שלי

1. טוב המקום הראשון שלי מתחלק לשתי אנשים כי לא הצלחתי לבחור
אז יש לנו את
Yoon Doo Joon- בן 24, ומנהיג הלהקה של BEAST, אם היו שואלים אותי מה הגבר האידיאלי שלי הייתי נותנת את השם שלו
, הוא כריזמטי, מצחיק, אכפתי, שטותניק, גברי, לא שטחי, לא סנוב, ואני יכולה להמשיך ככה עד מחר אז אני אפסיק

Bang Younguk - בן 24 והלידר של להקת B.A.P, טוב הוא פשוט מקסים
, הוא אכפתי, מתוק, כריזמטי, ועושה דברים שהוא אוהב (כמו מוזיקה) בהמון תשוקה. וטוב הקול שלו, והחיוך הזה....
אם הוא היה על הטיטאניק לפני שהיא פגשה את הקרחון, הוא היה יכול להמיס את הקרחן בחיוך אחד

2.Kim Him Chan- בן 24, זמר, ראפר, והג'וקר של B.A.P, למה אני אומרת ג'וקר?, כי הוא נחש!, ניסיתי להימנע מלאהוב אותו כ"כ הרבה (מעיין יכול להעיד על זה), ובלי ששמתי לב, הוא נכנס לי לב. קצת עליו: הוא קלישאה מהלכת על שתיים, ותמיד אומר דברים מושיים למעריצות, אבל באותו הזמן הוא ממש חמוד, שטותניק (יש לי חולשה לשטותנקים), מדבר לפני שהוא חושב, ולאחרונה גם גיליתי עד כמה הוא רגיש, הוא נוטה לצחוק המון, ולפי דעתי זה בגלל שהצחוק הוא מסכה טובה לרגשות אחרים.

3.Lee Gi-kwang- בן 24, זמר בלהקה BEAST, ושחקן. טוב הוא אחד האיידולים היותר מתוקים שיצא לי לפגוש, הוא רגיש, ממש נחמד למעריצות שלו, יש לו לב זהב. ולמרות שהוא גם ממש תמים, ואפשר לעבוד על בקלות, אני סולחת לו כי הוא כ"כ מקסים

4.Kim Bum- בן 25, אין צורך להציג אותו.
5. Lee Jong Hyun- בן 24 , זמר וגיטריסט בלהקה CNBLUE, ובנוסף לזה גם שחקן.
6.Ok Taecyeon- בן 25, זמר וראפר ב2PM, וגם שחקן, ודוגמן.
7.Kim Soo Hyun- בן 26, זמר שחקן ודוגמן.
8.Park Seo Joon- בן 25, שחקן, טוב התלהבתי ממנו עוד כשהוא עשה את הדיביוט שלו בשיר של יונגג'וק, ואחרי שהתחלתי את WR, עוד יותר אהבתי
.
9.Yang Yoseob- בן 24 זמר בלהקה BEAST.
10.Jang Wooyoung- בן 25, זמר בלהקה 2PM, ושחקן.
11.Woo Hyunmin- בן 22 והכי צעיר ברשימה שלי, הוא זמר בלהקה The Boss, ויש לו קול מהפנט
.
12.Park Shi Hoo- בן 36 והכי מבוגר ברשימה שלי, אין צורך להציג אותו
.
13.No Min Woo- בן 27 שחקן, זמר, ולשעבר המתופף של הלקה TRAX.
14.Park Jung-Min- בן 27, זמר בלהקה SS501, ובנוסף שחקן, מנחה טלוויזיה, ודוגמן.
15.|Lee Joon Gi- בן 32, כולן כבר מכירות
.
16.Kwon Ji Yong- או בשם הבמה שלו G.D. בן 25. זמר, ראפר, הלידר של הלהקה Big Bang, דוגמן, ועוד 101 דברים. ממש התלבטתי אם להוסיף אותו, כי לאחרונה התחיל "לרדת" לי ממנו, אבל לזכר העבר החלטתי להוסיף.

carmelbn443

New member
אני סקרנית לגבי משהו

בזמן האחרון גם לי התחיל קצת לרדת מG-D ואני מנסה להבין למה ולא מצליחה. למה אצלך זה ככה?
וגם, אני אוהבת את כל הרשימה שלך

Larc En Ciel

New member
קודם כל תודה
ויורד לי ממנו מכמה סיבות:

1. הוא ממש התמסחר -הוא הוציא שפתון לנשים, והוא גם מפרסם אותו
-כמו שאת יכולה לראות בתמונה- ואין לי מושג למה YG מנסים לשדר אותו כיוניסקס...
2. האלבום החדש שלו -ושכל מי שכן אהבה אותו תסלח לי- ממש רע, הוא נשמע כמו וואנה בי גנגסטר אמריקאי...

3. אני חושבת שהוא מתחיל לאבד את הקסם שלו בהופעות, ראיתי את ההופעה שלו עם מיסי אליוט והיא הייתה ממש רעה... גם ה-SWAG שלו מתחיל להיראות מאולץ לפעמים (כמובן שזאת דעה אישית). ולהגיד לך את האמת נראה שהוא מתחיל לאבד את התשוקה שלו לזה...
אני חושבת שYG יעשו לו טובה אם יגייסו אותו לצבא מוקדם, אני חושבת שהוא צריך קצת הפסקה כדי לנקות את הראש...
4. היחס שלו למעריצות, שמעי מצד אחד אני יכולה להבין אותו, כל עניין הססנג ממש אבסורדי (ודבילי שאין חוק בקוריאה בנוגע לזה), אבל מצד שאני אל תירק לבאר שאתה שותה ממנה, ואם זה מציק לך תחתוך את העניין מהשורש כמו ששינוואה עושים חח.
5. שוב דעה אישית אל תהרגו אותי -כל העניין שעשו ממנו מלך בקוריאה, ממש יוצא מכל פרופורציה, זה פשוט אבסורדי...

carmelbn443

New member
האמת שאני מסכימה איתך לגבי הרוב

אני חושבת שהסיבה העיקרית אצלי היא שנראה שהוא באמת איבד קצת את התשוקה ושהוא קצת אבוד.
ובקשר למלכות שלו, אני מודה שבהתחלה זה היה ממש חמוד ומשעשע ואין ספק שהוא באמת נורא מוכשר, אבל יש עוד הרבה אמנים מוכשרים בקוריאה וכשהם מודים מכל הלב כשמשווים אותם אליו, זה קצת צורם לי.
מה שגרם לי לאהוב אותו היה המקוריות שלו, אבל עכשיו הוא נראה חסר אנרגיה ומשועמם מעצמו. סתם דעתי האישית.
אני מסכימה גם לגבי הגיוס, זה עשה טוב להרבה מפורסמים, אני חושבת שהוא יחזור עם השראה וכוחות מחודשים ורענן.

Larc En Ciel

New member
תכלס הוא נראה ממש אבוד

אני מסכימה זה ממש צורם, שמעי עם כל הכבוד לזה שהוא מאוד מאוד מוכשר, זה סוג של מרושע (לדעתי) להגיד לאומן שהוא דומה למישהו אחר, כל אומן רוצה לעמוד על הרגליים בזכות עצמו, ולא כי אומרים שהוא דומה לא' ב' או ג'. יכול להיות שהם סתם מעמידים פנים שהם שמחים, או שאני באמת לא יודעת...

אני ממש מסכימה איתך!!!
התחלתי לאהוב אותי במיוחד בשיר קראיון, הוא שידר אנרגיה ממש שונה ממה שהוא משדר עכשיו, וחוץ מזה שהוא חסר אנרגיה ומשועמם, הוא נראה ממש מדוכא

ובדיוק!

למעלה