סיכום משחק הבדיחות ומשחק

NewNJ

New member
מיס ריפלי

רומנטית, קוריאנית... מיקי שם :)

אהבתי, למרות שהדמות של הראשית עצבנה אותי (האופי של הדמות).

אבל מיקי היה מקסים

בתור בונוס זה השיר שלו מהOST
http://www.youtube.com/watch?v=5Gh-pTROTio

maayanro123

New member
הדמות שלה הייתה מעצבנת ברמות
היא אחת הסיבות שלא שרדתי את הדרמה עד הסוף

NewNJ

New member
49 ימים

דרמה רומנטיטראגית קוריאנית

מומלצת בחום.
שחקנים טובים
מתזמן מהמם

וכתקציר קחו את זה של אסיה:
אישה צעירה בשם ג'י-היון נהנתה מחיים מאושרים ועמדה להתחתן עם ארוסה, אבל החיים המושלמים שלה מתנפצים בתאונת דרכים שהותירה אותה בתרדמת. ניתנת לה הזדמנות שנייה לחיים על ידי המתזמן (מלאך המוות), אבל זה מגיע עם תנאי: בתוך 49 ימים היא צריכה למצוא שלושה אנשים מחוץ למשפחתה שיבכו בשבילה דמעות טהורות. כדי לעשות זאת היא משאילה את גופה של יי-קיונג, ובכך המסע של ג'י-היון מתחיל, האם היא תצליח ותזכה להזדמנות שנייה או לא ?

carmelbn443

New member
The Moon That Embraces the Sun- דרמה קוריאנית

דרמה היסטורית שזכתה להמון הכרה כשהיא שודרה, הרייטינג היה ממש גבוה והשחקנים הפכו למאוד מאוד פופולרים (מי שכבר היה אז אפילו יותר).
הדרמה מספרת את סיפור האהבה בין המלך של ג'וסון לבין שמאנית בשם יול. הסיפור שלהם מורכב ומתחיל מהילדות. רומנטי מאוד וצבעוני, לא יודעת, דרמה מקסימה וממש מומלצת.

UtsukoChan

New member
Wild Romance

קומדיה רומנטית, קוריאנית. בכיכובם של Lee Dong Wook ו- Lee Si Young.

לי דונג-ווק מגלם שחקן בייסבול, לי סי-יונג היא אוהדת מושבעת של קבוצה יריבה ועובדת בתור שומרת ראש. יום אחד מתעורר ביניהם ריב, עובר אורח שהיה במקום מתעד, הסרטון מפרסם ומעורר מאומה. היא הופכת להיות שומרת הראש שלו.. לסדרה יש צדדים אפלים.

הסדרה זכורה לי כמוזרה, אני חושבת שבעיקר עקב השתלשלות האירועים וחלק מהדמויות.. אבל אני חושבת שבסופו של דבר נהנתי ממנה.

הזוג המככב בתמונה, הוא אחד הזוגות המוזרים שיצא לי לראות, אבל אהבתי אותם. בנוסף, אחת השחקניות בסדרה היא ג'סיקה מ-SNSD, והיא נושכת לא מעט.. ממה שזכור.

maayanro123

New member
אני לא בטוחה, אבל אני חושבת שזה.. Ouran Highschool Host Club
סדרה יפנית מ 2011 שמבוססת על מנגה. יש גם סרט המשך מ 2012 עם אותו שם ואותם שחקנים.
השחקנים הראשיים הם Kawaguchi Haruna ו Yusuke Yamamoto.

אני בטוחה שזה השחקן, אני לא הכי בטוחה בקשר לסדרה.. (יש לו יותר מדי סדרות/סרטים וממש קשה לעקוב אחרי הכל..
)

Larc En Ciel

New member
אני גם חושבת שזאת הדרמה של

Ouran Highschool Host Club ואני ממש לא ממליצה עליה, באנימות יש נטייה להקצין התנהגויות, וזה נראה ממש מגוחך כששחקנים אמיתיים מתנהגים ככה

בעיקרון מדובר על נערה שהתקבלה לתיכון יוקרתי, וכשהיא מחפשת מקום שקט בתיכון היא מוצאת חדר שאמור להיות נטוש, אבל כשהיא פותחת את הדלת היא מגלה "מועדון אירוח" לנשים, מפה לשם הסיפור מתגלגל והיא שוברת אגרטל יקר שהיא לא יכולה לשלם עליו, אז הם מחליטים להפוך אותה למארח.

maayanro123

New member
דווקא היו כמה קטעים משעשעים כשהם עשו את זה, אבל לפעמים זה באמת היה קצת יותר מדי.
ו Yusuke
רק בשבילו הייתי רואה את זה שוב

Larc En Ciel

New member
אני זוכרת שניסיתי לראות את זה בתקופת

האנימות שלי וממש הזדעזעתי חח

maayanro123

New member
Hi My Sweetheart דרמה טיוואנית מ-2009.
השחקנים הראשיים הם Rainie Yang ו Show Low.
זאת קומדיה רומנטית.
בפועל לדעתי היא חביבה, אבל לא הרבה מעבר. אפשר לוותר עליה.

למעלה