טוב בנות זה הזמן להכיר אתר קוריאני ....חובה

orlike

New member
טוב בנות זה הזמן להכיר אתר קוריאני ....חובה

למי שלא מכירה עדיין יש אתר שנקרא TALKTOMEINKOREAN.COM עכשיו למה אני כל כך מתלהבת ממנו???
כי בזכותו באמת אפשר לדבר בקוריאנית קודם כל ! נכנסים לשיעורים קוראים וגם מקשיבים לשתי מורים קוריאנים מהממים שמדברים באנגלית ומסבירים הכל יפה טוב ומצחיק.........! אח"כ באתר הזה יש אופציה של הקהילה -- נכנסים נרשמים וזה כמו פייסבוק אבל לאלה מהאתר שגם לומדים קוריאנית ואפשר לדבר שם עם אנשים מהעולם שלומדים קוריאנית ובטח יש שם גם קוריאנים, טיוואנים כבר ראיתי , וכל זה בצ'ט בעמוד הראשי. לפני כמה ימים נכנסתי והיתה שם מישהי בשם תהילה שישר זיהתה שהשם שלי ישראלי ודיברנו שם קצת בעברית ובאמת שזה מגניב אז תירשמו??? תכנסו לאתר ותראו זה באמת גדול במיוחד למי שרוצה ללמוד, אני רואה דרמות ואני כבר מתחילה להבין מה הם אומרים וזה באמת כיף
פאלייי :))

orlike

New member
שיעור מה שנקרא בוידאו ../images/Emo70.gifהשיעור אבל מתקדם ../images/Emo41.gif

שיהיה לכם לדוגמא חחח הוא מצחיק............. ממממ הם עושים כל מיני שיעורים כאלה בוידאו והם משחקים כזה כדי להסביר יותר טוב. http://www.talktomeinkorean.com/shows/gwaenchanayo/ זה סתם בשביל הכיף השיעורים האלה, כדי ללמוד את השפה לכו לשיעורים הרגילים ותתחילו מהאותיות ואם אתם כבר יודעות אותם אז תלכו לרמה 1 שיעור 1 ...זהו. פייטינג סאראנגה

yuki kun

New member
../images/Emo127.gifמצטרפת להמלצה! ../images/Emo45.gif

למרות שאת הקהילה והצ'ט אני לא מכירה.. טוב לדעת! קומאסימידה! לפני שבוע משהיא נתנה לינק לאתר. כרגע אני בשיעור 7. וכבר למדתי את ההאנגול (טכנית תוך שובע אני כבר קוראת בקוריאנית כמו ילד בכיתה א' ולרוב אני לא מבינה מה אני קוראת.. אבל היי, האותיות מוכרות!). אורליקי צודקת פשוט וקל ומאוד שימושי למי שרוצה ללמוד קוריאנית. המורה ברמה הראשונה סאן היונג ווו מסביר ומחלק את השיעורים בצורה מאוד טובה ומדורגת בניגוד למקורות אחרים. כול שיעור מוקלט בקובץ mp3 ובנוף יש דפי סיכום של השיעור וחוברת עבודה. ואת כולם אפשר להוריד והלדפיס חינם. :) יש גם חנות עם ספרים ואפליקציות לאייפון במחירים מאוד נמוכים, אבל אותה עדיין לא בדקתי. חוץ מי זה אי חייבת לציין אחרי השיחת חרשים שהייתה לי עם הקוריאנית מהמרכז לתרבות קוריאה סאן היונג וו מדבר באנגלית מאוד ברורה. מצטרפת, בהחלט מומלץ בחום!

orlike

New member
כן חח זאת הייתי אני היום פגשתי קוריאנים

בירדן....בנהר הירדן באתי אליהם אמרתי להם שלום ומה זה התרגשתי יכלתי להגיד להם הרבה אבל הכל נבלע אצלי בכל זאת אמרתי להם נעים להכיר וגם הם לי, באנגלית הם אמרו שהם לא מאמינים שהם יכולים לדבר קוריאנית בישראל. אהב זה היתה קבוצה של איזה 4 גברים והם היו מה זה נחמדים. ובקיצור הכל בזכות האתר הוא מעולה ממש ----------- ממש זה לא מילה . אז יוקי קאן תמשיכי ללמוד !!!! אני כבר ברמה 4 , תירשמו לצ'טים שם :) דרך אגב קוראים לי אורלי

yuki kun

New member
../images/Emo2.gifרמה 4? וואו ז"א שאת כבר ממש יכולה לדבר...

משפטים! ז"א שיחה קצרה... נרשמתי, מחר בערב יהיה לי זמן לבדוק אותו. כל הכבוד על האומץ! לפי כמה ימים התיישב מולי בחור מלוכסן ברכבת ודיבר בטלפון בקוריאנית. אבל לא היה לי אומץ לפתוח איתו בשיחה (שברובה הוא מלמל נה.. נה... מאג'יו... נה..
) ולא רציתי להפריע. זה היה דיי מצחיק לשבת מולו וביינתים לצפות בסידרה קוריאנית בפלא... ואגב, קוראים לי אבישג. :)

orlike

New member
נעים מאוד :) היום מתחילה ללמוד 4

אני כבר יכולה לקרוא ולכתוב טוב לדבר גם נחמד אבל הבעיה שעם לדבר צריך לתרגל את זה הרבה אז אבל יהיה בסדר. חחחח ואי איזה מגניב בטח הוא היה בשוק אם היית מדברת איתו הלוואי שיצא לך עוד פעם בעתיד ושיהיה לך את האומץ. bidoyo (מאמינה בך)

orlike

New member
בבקשה, אני ממש שמחה להכיר לך אותו!

הוא פשוט מושלם

copiipoc

New member
מטצרפת להמלצה ובגדול!! האתר הזה מצוין !

ובקשר לקהילה גמאני שמה ..ואפילו התכתבתתי עם תהילה (ההיא שאורלי הזכירה,] יאללה תוסיפו אותי קוראים לי הדס !

אליס241

New member
תודה נכנס למעודפים ובעתיד מקווה גם לשבת ללמוד

תודה רבה תודה

למעלה