giligil11

New member
../images/Emo244.gif../images/Emo240.gif

במוצא"ש ה-1.1.11 בשעה 20:00 תהיה תוכנית על הסדרות הקוריאניות במשדר של אושרת קוטלר בערוץ 10. חלק מבנות הפורום השתתפו בכתבה, בניהן גם אני. אני מקווה שהתוכנית תעלה את אהבתנו הגדולה על דרך המלך ואולי אולי יוקם ערוץ אסייתי, אתם מוזמנים לפרגן

Mokona Modoki

New member
../images/Emo204.gifעאלק,

מצטערת,כרגע ראיתי את הפרומו ו"טלנובלות דרום קוריאניות" זה בהחלט ה-דבר~ חבל שזה לא מה שאנחנו רואים

Sivan 85

New member
LIKE../images/Emo3.gif

שיקראו לזה איך שהם רוצים, העיקר שימשיכו להביא לארץ סדרות טובות... כשנגדל נקים ערוץ משלנו
לא צריך טובות

Sivan 85

New member
אני מקווה שאתן מקליטות!

אחרי הסיפורים והחוויות ששמעתי יש שתי אופציות: או שזה יהיה זיכרון נעים שכיף לשמור
או שנתבע את ערוץ 10
כך או כך העיקר שנהניתן ולימדתן קצת את האנשים על התרבות הקוריאנית

kler18

New member
נראה לי שמי שתוצא להורג זו אני ../images/Emo216.gif../images/Emo129.gif

או לשם שינוי תודו לי שהעלתי את הקוראנים על המפה אני מתה לראות כבר את הכתבה ........... תחזיקו לנו אצבעות
. ותתפללו שהכל יגמר בשלום.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nurit224

New member
אין עלייך אורה../images/Emo24.gifאנחנו מודים לך מאוד../images/Emo140.gif

אני מחזיקה אצבעות מיום שני
חחחחחח

giligil11

New member
הפרומו תמיד מותח

.... אני מקווה
אבל כמו שסיוון אמרה תמיד אפשר לתבוע את ינון מילס וערוץ 10
בכל אופן, יאללה, מה יהיה יהיה
נהיה על המפה

zivit1963

New member
היי אורה, היית עשר בפרומו, ותודה על החוויה.

גם אני בלחץ, כי בפרומו הראו אותי לשניה, אפילו לא הבנתי מה דיברתי, אולי בתכנית יהיה יותר ברור. אני בתקווה. שבת שלום

amit11221

New member
כל הכבוד לכן בנות!!

אין לי סבלנות לחכות לזה!! איזה כיף אתן גדולות מהחיים
הלוואי שזה יפיק תוצאות טובות וימשוך תשומת לב של אחרים, שכן יוכלו לעשות משהו בעניין... (לטובה כן..) או שמכורים חדשים יתווספו אם לא.. עדיין כתבה כזאת לא קורת כל יום אני חייבת לראות,להקליט ,ולראות עוד פעם בשביל לקלוט שזה אמיתי סוף סוף !

אליס241

New member
אמלה אני מפחדת!!!

חחחחח יואווו מקווה שבאמת יבנו שזה מעבר! ושאנחנו לא רק גרופיות של דרמות ושחקנים! כי זה המטרה שלנו....... חמדלה תכיני את עצמך כפרה לפדיחה של גונג יו חתיך הורס...חחח אבל היה כייף לא הפסקתי לצחוק ולהנות איתכן בנות גם אחר כך בארוחה!!! שמחה שאני חלק מהטירוף הקוריאני "ואנחנו על המפה ואנחנו נשאר על המפה" חחחח שבת שלום ומבורך לכולם :} ושנה אזרחית מדהימה :}

galnet1

New member
כל הכבוד על הנציגות!!!

שנהיה על המפה כפי שאמרתן, כתבה כזו לא נעשית בכל יום!! אולי ככה יראו שיש פה מעריצים ויביאו לנו כוכבים קוריאנים לארץ!! מחכות לראות מחר את הכתבה

Hikarihila

New member
יו לחץ!! ../images/Emo6.gif

טוב בפרומו עוד לא אמרתי שום דבר.... אולי חתכו אותי
! בכל מקרה, אני מקווה שהכתבה תצא טוב! ואני מתה על כולכן בנות~ גם עליך חיים

giligil11

New member
../images/Emo4.gif איווררתי לי את החדר...

סידרתי מצעים וניקיתי ... הכנתי מקום לשהות ממושכת... הבונקר כבר עמוס... אני בכלל לא בלחץ

kler18

New member
עכשיו זה מתחיל....../images/Emo178.gif

המתח גובר והבטן מתהפכת למזלנו לא הראו אותנו בפרומו ............תארו לכם מאה פעם ביום.......חחחחח יאאאללללללללהההההה אג'ה אג'ה , פייטינג .
...
לא חשוב איך זה ייגמר אני אוהבת את כולכם.........
אנחנו על המפה סופסוף....

Rebeccan

New member
מיד אחרי הפרסומות ../images/Emo70.gif

בגללכן העברתי לערוץ שאני בד"כ לא צופה בו

Rebeccan

New member
../images/Emo41.gif כוכבת ...

היה יחסית ארוך ........ כל הכבוד לכן.

galnet1

New member
אכזבה

חיכינו וחיכינו לכתבה על הסדרות הקוריאניות, אבל כשסוף סוף היא התחילה, השמחה הוחלפה בכעס על איך שינון מילס דיבר על הסדרות. "איזה זבל זה"(פעמיים אמר את זה) "הם מלוכסנים, מדברים בשפה מוזרה, איך אפשר להתחבר לזה?!" זאת אף זאת, שילבו בין "סאם סון המתוקה" ל"בחורים רעים" ו"החברה שלי", ובילבלו בין קים היון ג'ונג ליי ג'ון גי!!!!!!!!!! ואלה לא טלנובלות, אלה סדרות דרמה!(לפי ההגדרות לטלנובלה, הדרמות הקוריאניות לא טלנובלות, ואפילו זה ז'אנר בפני עצמו! זה ממש מעצבן שמתבלבלים!) אני מאוד כועסת על ערוץ 10, שהציג באור מזלזל את התופעה הנפלאה הזו, ואני רואה פה ממש אתנוצנטריות(כשמישהו שופט תרבויות אחרות לפי מה שהוא מכיר(התרבות שלו) ומתנשא מעליהן)! כשהייתה לפני כמה שנים כתבה על סדרות קוריאניות בערוץ הראשון, הציגו את התופעה באור חיובי. לסיכום, התאכזבתי ואפילו התביישתי. בערוץ 10 לא מבינים כלום מהעולם שמחוץ לאולפנים שלהם ואיך שהם הציגו את הסדרות(קוריאה הדרומית מנסה להשתלט על העולם) מראה על זילזול שכנראה נובע מהתסכול שלהם שאף אחד לא צופה בערוץ הזה! הם צריכים להגיד תודה לסדרות, כי לולא הן, לא הייתה כתבה, ולולא הייתה כתבה, לא היה רייטינג! כשציטטו את ג'אנדי ("המוח שלך נרקב בגלל יותר מדי אוכל שומני?") הם אמרו ש'טינג ג'ונג דונג' אמר את זה. מי זה? יש מישהו כזה בכלל?!?! הם בטח המציאו כדי לרדת על הקוריאנים. זאת בושה עד כמה שאנשים חסרי נימוס! נ.ב- הייתה איזו סדרה שהציגו שם שמישהו דיבר עם ההיונג שלו וקרא לו דונג ווק, ואימא שלו הרביצה לו, איזו סדרה זו? נ.ב 2- הראו חוברת על פול האוס!!! פייטינג! חוץ מהתלונות על ערוץ עשר- אתן הייתן ע-ש-ר! מדהימות! מייצגות בכבוד את כולנו ומראות לכולם עד כמה אנחנו אוהבות את התרבות הקוריאנית ושייקחו אותנו ברצינות!
~נטע-לי~

למעלה