בלאגן

infatuation

New member
בלאגן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אוקי חבר'ה קצת סדר דרוש לפורום הזה ולא רק מצדי אלא גם אתם צריכים לעזור.. הדבר נקרא "לשרשר". וההסבר: כשאתם רוצים לענות להודעה של מישהו ליחצו מתחת להודעה על "הוספת תגובה" ולא בראש דף הפורום על "הוספת הודעה". כשאתם מעלים עבודות שלכם לפורום, מספר עבודות ביום אחד או אפילו אם זה בהפרש של יום אחד, עדיף אם תשרשרו אותן להודעה המקורית שלכם, כך יהיה קל לחברי הפורום האחרים להבין את סגנונכם וכן גם הודעות ועבודות של חברי הפורום האחרים לא יורדו לדף אחר תוך שעה.. אם קורה בטעות אז כן אני מסדרת את זה, גם אם לא בטעות, אבל למה סתם לעשות כזה בלאגן? הפורום הוא לא רק שלי הוא לא רק של אותו חבר פורום אשר מעלה כמה עבודות בכמה שירשורים שונים. הוא של כולנו והוא גם של הקוראים הפסיביים וגם של הקוראים האקטיביים, אז בואו נקל אחד על חיי השני ונשמור על סדר
אני מרגישה עכשיו כמו איזו מרצה לאיכות הסביבה

הליויתן

New member
יופי,ברוכים הבאים לכל החדשים../images/Emo13.gif

בעצם חדשות לא? המון עבודות מענינות להכיר ולהביט בהן
הפורום בפריחה ממש
עוצמת הסתיו ליצירה והבשלה!

בלאגן!!!

את מתכוונת לכך שנוסיף תמונה במקום של התגובה לתמונה הקודמת? - אם התכוונת שנעלה אחד אחרי השני- צריך להביא בחשבון, הודעה אחרת שיכולה להכנס בינתיים. ושאלה לי אליך. במחשב שלי מאוכסנות תמונות שהן כנראה כבדות מידי ולכן הן לא עולות. הן כבר במחשב ואין לי אפשרות להכניס למחשב גירסא קטנה יותר- זה ישר מc.d שאבד. איך אני יכולה להקטין אותן כדי להעלותן לכאן? גמר חתימה טובה

המרחפת

New member
עריכה של התמונה

בתוכנת גרפיקה בסגנון מייקרוסופט פוטו אדיטור, פוטו שופ וכו' מאפשרת הורדת רזלוציה על מנת להקל את משקל התמונה.

המרחפת

New member
עריכה של התמונה

בתוכנת גרפיקה בסגנון מייקרוסופט פוטו אדיטור, פוטו שופ וכו' מאפשרת הורדת רזלוציה על מנת להקל את משקל התמונה.

למעלה