רוצה לשתף אתכם בחוויה מיוחדת

moti80

New member
רוצה לשתף אתכם בחוויה מיוחדת

או קיי זו חוויה מלפני כמה שנים כשהייתי בכיתה י"א. מקווה שאצליח להעביר את זה ברור.... לא משנה או קי, מתחילים: הקדמה: אף פעם לא נחשבתי למישהו שמצייר טוב, תמיד הייתי ידוע באהבתי לציור, אך היו גם תמיד טובים מימני גם בגן, גם ביסודי וגם בתיכון... בחופש בין כיתה י לי"א התחלתי בעניין ציורי הקיר... בכיתה י"א באה תלמידה חדשה לכיתה שלי וישבנו יחד בשיעור מתמטיקה. חבר שלי מהיסודי היה ידיד שלה והכיר לי אותה קצת לפני כן - היא רצתה ציור קיר. לקראת פסח (כמו בימים אלו ממש וזו הסיבה שנזכרתי בכל העניין...) באתי אליה והתחלתי בציור שהיא הזמינה. אז, באותה התקופה...לא ידעתי לצייר בצורה מקצועית והאמת, הציור שלקחתי על עצמי לצייר לה היה גדול עליי, אבל עדיין ניסיתי. הציור לקח 3 שבועות ובכל פעם שהייתי בא אליה הייתי בא לאיזה 6 שעות לפחות (היה באמצע חופש פסח). הציור צוייר על הקיר שמול למיטה שלה והבחורה, כל זמן שהייתי מצייר, הייתה שוכבת על המיטה מאחורה ומסתכלת. יום אחד לקראת אמצע הציור קרה לי דבר מוזר, מדהים מרגש ושונה ששינה ממש את חיי... חוויה דתית, אלוהית, מינית, רגשית ממדרגה ראשונה ובעוצמות שלא יתוארו. לא...לא שכבנו או משהו. זו הייתה חוויה מרגשת עד בכי ממש. טוב... אני ציירתי, היא שכבה מאחור והתבוננה. הסתובבתי אליה רגע, סתם להסתכל... זה היה מדהים קשה לתאר את זה במילים אני אנסה להסביר בצורה שהכי תהיה לכם ברורה: ראיתי צבעים, מדהימים - סגול יפיפה זוהר, מבריק כזה רך ונעים. נגיד שראיתי מעין הילה. למרות שזה לא ממש הילה אלא זה בא ביחד איתה, לא מסביבה וזה בכלל לא משהו שאני ממש רואה אלא יותר מרגיש וזה חסר כל סיכוי להסביר מה זה להרגיש צבע....אז לא נסה להסביר עוד... אני הייתי בשוק ממש לא יכולתי לנשום – משותק - אין, זה היה כזה יפה, כזה מרגש, הצבע הזה...היו לי דמעות בעיינים. זו האהבה הכי גדולה שאפשר להרגיש. זה ממלא אותך, עוטף את כולך, זה מרגש, זה משמח וזה מעציב כאחד והכל בעוצמה!!!! חזק!!!! היא בכלל הייתה ישנה... כמובן שבאותה השניה התאהבתי בה.... מאז, אני "סוגד לנשים". ומאז אני רואה את אותה החוויה בכל אישה ואישה, אמנם ברמות נמוכות בהרבה...אבל רואה. יש אנשים שמציירים מתוח פחדים, יש שמתוך כעס, יש שמתוך קנאה, אני, כשאני מצייר...מאותה נקודה בחיי: אני מאוהב... זו התחושה שאני מקבל כשאני מצייר - מאוהב... מאוהב בכלליות, לאו דווקא במשהו מסויים. שלכם (באהב) שמש מוטי

dasdas

New member
מ ק ס י ם ! ונוגע ללב...

כייף לשמוע על מבט שונה בציור וחשיבה על נשים.........

Eran911

New member
סוריאליזם במיטבו ../images/Emo8.gif

רגיש, רומנטי, מאושר ובו זמנית עצוב, מה כבר צריך יותר מזה? [אוכל ומים, טוב ואולי גם אוויר הרים צלול כיין. אבל חוץ מזה, כלום...].

SC

New member
מאוהב בכל משיכת מכחול בכל

מדידה, בכל מבט, אחחח מאוהב בריח השמן והטינר פשוט מאוהב... מרגש מאוד ונוגע ללב, אני מזדהה עם תחושת האהבה שלך לאמנות, לציור ליופי הטמון בכל דבר וכל אחד מאיתנו וזה הדבר שמושך אותנו הלאה, האהבה. נהנתי לקרוא את מה שכתבת
שולי

מוטי!! קיבלת טאג ליין! ../images/Emo45.gif

הכנסתי את ההודעה המשגעת הזאת בטאג ליין (אלה הכותרות השחורות שמופיעות בראש הפורום ומתחלפות לסרוגין). סיפור מרגש... אפרת

moti80

New member
יה...תודה רבה, אני מתרגש ../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

למעלה