איזה אמן אתם הכי מערכים?

נתנאל 147

New member
איזה אמן אתם הכי מערכים?

שלום לכלום.
הייתי רוצה לפתוח דיון על איזה צייר- פסל אתם הכי אוהבים? מי בעניכם הוא האמן הדגול
ביותר שראוי להערצה? מי האמן שהכי השפיע על היצירה שלכם? ומי מבחינה אוהקטיבית
הכי השפיע?( אולי אין אחד, כזה אלה רבים אבל מי לפי ידעתכם הכי השפיע?

אני הכי אוהב שלושה ציירים( ואין לי כזה הרבה ידע בתחום, אז אני די תירון לעומת חלק מחברי
הפורום). והם בסדר עולה

1. ואן גוך, בעני צייר מדהים גם מאוד הזדהיתי עם הסיפור חיים שלו,בעניי הוא מבטא את מה שהוא מרגיש
וזה מה שבאמת חשוב.

2 מיכאנלגלו , בעני הוא אמן ענק מהגדולים ביותר בראנסנס אולי הגדול ביותר, אני חושב שהוא יוצר ענק בגלל
השקעה האין סופית שלו בציורים שלו, אני מאוד התלהבתי מהציור" יום הדין" עשה עלי הרבה רושם, ובעני הוא אחד
הציורים היותר מרשמים והוא יצרת מופת, ככה גם קבעו מומחי באומנות.

3.לאנורדו דה וינצי, בעניי באופן כללי הוא" גאון הגאונים" או" הגאון המושלם" אבל אני מדבר בתור מעריץ שרוף שלו.
אז אולי אני קצת מגזים אבל זאת דעתי ויש עוד הרבה כמוני לפי מה שאני יודע, אני ידבר על הציור אני חושב שהוא האמן
שהכי הדגיש זמן( שוב לפי ידעתי) לדיוק -ולפורפורציות מושלמות, הוא מאוד שם לב לכל פרט, ולפרטים הקטנים ביותר,
אבל בניגוד למיכאנגלו, שהיה משקען גדול ולקח לו המון זמן, לאונרדו היה לא מצייר באותו כמות זמן כמו מכאנגלו, ואין לו יצרות
לפחות בעניי, ברמה של יום הדין, הוא היה צריך ותיכנן אפילו לפסל יצרת מופת של סוס בגובה 8 מטר ומשקל כמה טונות, באמת יצרה
ענקית אבל בסוף זה לא יצא לפעול, אבל אני חושב שהוא פסיל אותו, ובסוף הרסו אותו ולקחו את החמור גלם שזה היה ברונזה.
אני לא כל כך זוכר, קיצור היה אמן גדול לפי דעתי הלא מלומדת כל כך..

שהיה לנו דיון פורה, אפשר כמובן גם להזכיר אמנים מודרנים כל מה שבא לכם

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני אוהב ציורים של המון אומנים

לכל צייר יש ציורים יפים ובעלי משמעות.

למעלה